Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

dobra koniec bajek.wieczorynka skonczona.

powidzcie co zrobia z tymi co maja jednoczesnie N i C+

A co maja zrobic to ty przeciez decydujesz i wypowiesz ta umowe ktora konczy sie najwczesniej wtedy zostajesz na jednej a pozniej ewentualne przejscie na nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nc+ zamierza tez wprowadzic pakiety dla mniej zamożnych ktorzy nie chca miec kanalow premium i np pilki noznej.Chodzi mi o pakiet tak do 50zl . Takich ludzi tez platforma chce czy osoby takie maja isc do polsatu cyfrowego?

 

dla mnie to też główne pytanie. Czy pakiet do 50 zł bedzie porownywalny zawartoscią z tymi w CP, czy bedzie tak okrojony ze nie bedzie sensu brac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ten @olivier S-c to może wiedzieć jak zawsze od lat wszystkie platformy te informacje podaja kilka dni przed startem oferty, zresztą napisały kompetentne osoby tego forum że max 2-3 dni wczesniej operator ogłosi.

Czytajac forum klasyfukujcie informacje czy są one logiczne czy tylko ktoś robi sobie żarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ narobiliście maga bałaganu skondensuje najważniejsze informację i proszę o nie zadawanie ciagle tych samych pytań :!:

 

1. Nowa oferta NC+ od marca (dokładna data nie została jeszcze ustalona)

2. Szczegóły nowej oferty poznamy na kilka dni przed startem

3. Obecni Klienci bedą mogli pozostać przy swoich umowach lub dobrowolnie przejść do NC+

4. W nowej platformie bedą wykorzystywane dekodery Sagemcom (HD) i ADB (PVR) oraz w okresie przejściowym Pace (PVR)

5. Przechodząc do NC+ Klient będzie otrzymywał dekoder/moduł CI+ z docelowym system dostępu warunkowego oraz parowania

6. Odbiór w odbiornikach niezależnych będzie możliwy tylko przez moduły CI+ (nie ma potwierdzonych informacji czy w trybie legacy czy nie)

7. Przejście na nową platformę bedzie możliwe poprzez Call Center oraz punkty sprzedaży NC+

8. Multiroom najprawdopodobniej będzie wzorowany na usłudze z platformy N (ale nie musi być dokładnie identyczny, trwaja prace nad ta usługą)

9. Lista punktów współpracujących z nową platforma będzie znana od marca 2013

 

Proszę o pilnowanie się tematu ponieważ wszystkie posty nie na temat będę usuwał :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv, Fantastycznie to ująłeś :)

 

Planuję zakup Digyboxx HD C+, pisałeś, że będzie wspierany - ok Ci co go już mają z kartą to chyba mogą być spokojni. Ale załóżmy, że kupię ten tunek jutro, a z zakupem oferty poczekam do pojawienia się nc+. I tu pytanie czy wydadzą mi wtedy samą kartę? Nie chciałbym kupować dodatkowego modułu. W końcu to autoryzowany tuner :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja cierpliwość się skończyła, użytkownicy wypisujący takie bzdury, że wujek albo ciocia zwolnią kogoś z nc+ bo bratanka ktoś banował na forum, niech idą wypisywać takie opowieści gdzie indziej :!:

 

@czarus9999: Moje informacje jak na razie się potwierdzały, wszystkie które wymieniłem. Administratorzy z Nki jest ich 2, którzy mnie banowali mogą już się porzegnać z pracą, w nc+ ich nie będzie. Powiedziałem wujkowi, że ciągle mnie tam banowali, także że pisałem do nich dlaczego to robią, że prawa takiego nie mają a Ci ciągle mnie banowali. Osoby, które adminują forum N to osoby, które podały dane osobowe, więc łatwe to było ich namierzenie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, czarus9999, jeśli twoje informacje są prawdziwe, bądź pewny, że w ciągu kilku miesięcy dostaniesz wezwanie na komendę policji celem złożenia wyjaśnień w sprawie o podejrzenie zdradzenia tajemnic firmowych, a twój kochany wujaszek odstrzelony :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nierealny, spliterów to oni nie zablokują,bo nie mają takiej możliwości.poprostu przestaną działać w tym systemie kodowania.co do pakietów, to myślę,że nie mogą szaleć z cenami,bo dużo ludzi ucieknie do CP lub ORANGE.co z tego,że będzie więcej HD.ludzie już wiedzą,że na wszystkich podobnych tematycznie kanałach leci ta sama papka i powtórki.tak więc........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako abo Cyfry na tym strace bo będzie gorszy MR, kanalów mi nie przybędzie

lepiej mają Nkowicze, beda mieli więcej kanałów, więcej premium, dekodery te same a wiec najlepsze, MR taki sam dla nich będzie lepiej bo lepsza oferta dla mniebedzie gorzej i to klienci głównie Cyfry bedą uciekac do Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...