Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Kabiq

No nie do końca. Bo gdzie podzieją się abonenci N. Skoro mieli taki sprzęt i warunki to nie cofną się wstecz do CP.A kablówki nie są wszechobecne.Ponadto dla nich będą skonstrowane odpowiednie warunki aby pozostali. Cenowo jednak też troszkę ich podciągną.A sprzęt C+ też się zmienia.

Ja szanuję póki co C+ za możliwość używania własnego sprzętu,multiroom,splitery,bogatą ofertę.Płacę 83 pln i nie jestem w stanie tego i tak przeoglądać.Ale rodzina ma to co chce (każdy).Czy to drogo? Myślę że w stosunku do możliwości i niezależności chyba nie.A jak się postaram to biorę pakiet HBO HD za 13,50.

A o czym my tu gadamy jak KRYZYS póka do naszych drzwi i ostanie nam się ino umowa i sznur.Hi, hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabiq

No nie do końca. Bo gdzie podzieją się abonenci N

no straszne biedactwa. Zniknie im "n"ka, to już tylko płacenie Francuzom pozostaje.

Miejmy nadzieję, że tak krótkowzrocznego podejścia nie będą mieli nowi właściciele "n"ki.

 

Skoro mieli taki sprzęt i warunki to nie cofną się wstecz do CP.

Jeśli warunki im nie będą odpowiadały, to przekalkulują, czy dalej im się opłaca tkwić w tym i płacić na polską kopaną, bez której do tej pory żyli.

Zniknięcie nSeriali, zatrzymanie technologiczne, bajzel w pakietach i konieczność uiszczania haraczu na polską ligę pod pretekstem płacenia za kanały premium to dla mnie wystarczający sygnał do pożegnania się z platformą.

A że brak tego samego w CP, czy w DVB-T nic nie znaczy.

Wtedy wezmę to, co będzie mi się opłacało. Tańszy CP, bądź darmowe DVB-T.

 

A kablówki nie są wszechobecne.Ponadto dla nich będą skonstrowane odpowiednie warunki aby pozostali. Cenowo jednak też troszkę ich podciągną.A sprzęt C+ też się zmienia.

Jak napisałem wyżej - mam nadzieję, że nowi właściciele "n"ki będą mniej krótkowzroczni i nie uznają, że klient u nich zostanie "bo nie ma wyjścia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo umowa z TP na internet przewodowy - ktorego polsat nie ma w ofercie,

Przypuscmy cos takiego: cyfra jak wlasciciel n i tvn wypowiada umowe (odszkodowanie) dla polsatu na swoje programy. Tvn robi sie na wylacznosc tylko w C+. Czym polsat moze konkurowac? dobrym filmem? sportem? wg mnie tylko cenami. Czyli chcesz cokolwiek bierzesz polsat. Chcesz wiecej i jestes swiadomym odbiorca masz c+ z tvn , canal+ i wieloma programami produkcji wlasnej (rowniez w hd, od tvn hd, turbo, style, siedem po minimini kuchnie i domo...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabiq

Widzę że Ty już się wypisałeś. Wszystko stawiasz na NIE.Szanuję Twój wybór ale nie zatrzymasz popytu.

Kończę bo stajesz na stanowczym nie.Twierdzisz że nie będzie kompromisu. Jak można porównać programy z platformy z DVB-T. Na dodatek kulawe. W C+ abonenci to sami rogacze którzy dają się nabrać na sztuczki. To jest ich 1.5 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo umowa z TP na internet przewodowy - ktorego polsat nie ma w ofercie,

Przypuscmy cos takiego: cyfra jak wlasciciel n i tvn wypowiada umowe (odszkodowanie) dla polsatu na swoje programy. Tvn robi sie na wylacznosc tylko w C+. Czym polsat moze konkurowac? dobrym filmem? sportem? wg mnie tylko cenami. Czyli chcesz cokolwiek bierzesz polsat. Chcesz wiecej i jestes swiadomym odbiorca masz c+ z tvn , canal+ i wieloma programami produkcji wlasnej (rowniez w hd, od tvn hd, turbo, style, siedem po minimini kuchnie i domo...)

Przypuśćmy coś takiego - wszyscy nadawcy wypinają się na nowy twór pod nazwą Cyfra+ i wraz z abonentami idą sobie do konkurencji. Fantazjujesz...

Piszę o tym, co się może stać, jeśli Cyfra oleje abonentów "n"ki. Jeśli pojawią się inne okoliczności, które będą wymagały analizy ofert to oczywiście nad tym się pochylę.

 

Równie dobre przypuszczenie to takie, że Ekstraklasa wypowiada umowę C+ (bo ma taką możliwość) i ładuje się tylko do CP (bo ma najszerszą widownię, zapłaci duuużo więcej i jeszcze do tego umożliwi oglądanie ligi na komórkach Plusa.

Absurd? To przeczytaj to co sam napisałeś i pomyśl, czy to też czasem nie absurd.

 

Kabiq

Widzę że Ty już się wypisałeś. Wszystko stawiasz na NIE.Szanuję Twój wybór ale nie zatrzymasz popytu.

Jakiego popytu??? o czym Ty piszesz???

W tej chwili jest popyt na "n"kę, a popyt na C+ siadł. To tyle w kwestii popytu.

 

Kończę bo stajesz na stanowczym nie.Twierdzisz że nie będzie kompromisu.

Nie, to ty twierdzisz, że nie będzie kompromisu. O tu: viewtopic.php?f=6&t=23199&start=315#p543836

Chyba, że dla Ciebie kompromis oznacza to, aby abonenci "n"ki dostosowali się bezwarunkowo do tego, co im zaproponuje C+.

W ostatnich dniach słyszałem o podobnym "kompromisie", ale to nie to forum :)

 

Jak można porównać programy z platformy z DVB-T.

a gdzie to porównałem?

Stwierdziłem, że jeśli cenowo i "zawartościowo" oferta nowej platformy mi nie przypasuje, to się pożegnam z nią pozostając przy bezpłatnym DVB-T.

 

W C+ abonenci to sami rogacze którzy dają się nabrać na sztuczki.

Tego też nigdzie nie napisałem. Każdy bierze to co lubi. Abonenci C+ wzięli ją, bo lubią piłkę kopaną i mają pewnie kilka innych powodów, dla których właśnie ta oferta była atrakcyjna.

Natomiast dla abonenta "n"ki oferta cyfry była nieatrakcyjna, natomiast polubili to, co serwuje "n"ka. Jeśli więc staną przed wyborem - oferta C+ (po połączeniu z "n"), oferta CP, kablówka, czy DVB-T, to wcale nie muszą wziąć C+.

I tylko to chciałem unaocznić.

Że zapowiadane 2.5mln może się okazać niecałym 2mln, bo nowa oferta może się zwyczajnie abonentom "n"ki nie spodobać. Czy to takie trudne do zrozumienia?

 

To jest ich 1.5 mln.

Z tendencją spadkową :P

MSPANC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sam sobie zaprzeczasz. Ta badziewna piłka kopana wziełaby górę. A przecież wąska grupa ją ogląda.Filmowcy dokładają?

A to wyżej to jakieś totalne brednie. Cały świat liczy na abonentów N. Jakie argumenty? Ależ Ty jesteś rozgoryczony.

Nie no ale Ty [beep]oły piszesz. Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możesz jaśniej, bo nie bardzo wiem, do której części mojej wypowiedzi się odnosisz?

Gdzie sobie zaprzeczam? Podaj cytaty, to się do tego doniosę, ewentualnie wyjaśnię i poprawię, jeśli faktycznie gdzieś sobie zaprzeczam.

 

Reszta jak rozumiem to już teksty "ad personam" z braku argumentów. ok. Możesz i tak...

Zazwyczaj dyskusja się kończy, gdy jedna ze stron zamiast dyskutować zaczyna wycieczki osobiste.

Jeśli piszę brednie, to wskaż gdzie i podaj kontrargumenty.

 

A jeśli nie, to weź z łaski swojej odpuść sobie personalne ataki, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabiq

 

Czytając twoje pokrętne wywody, które przypominają pomału teorie spiskową można wysnuć takie oto wnioski: Cyfra (lub jak wolisz Vivendi) wykupiła Nke tylko po żeby zrobić dobrze Polsatowi bo to przecież wg Ciebie do Polsatu odpłynie większość klientów Nki :D No Kabiq widzę że zasady marketingu to lepiej opanowałeś niż ludzie z Vivendi. Powinni Cię zatrudnić to poże powstrzymaliby się przed tym "wielkim strzałem w kolano" jakim jest kupienie Nki. A w Polsacie to pewnie zacierają ręce nie mogąc sie doczekać kiedy ta Cyfra przejmie Nke :D Nobel Ci się należy normalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabiq

 

Czytając twoje pokrętne wywody, które przypominają pomału teorie spiskową można wysnuć takie oto wnioski: Cyfra (lub jak wolisz Vivendi) wykupiła Nke tylko po żeby zrobić dobrze Polsatowi bo to przecież wg Ciebie do Polsatu odpłynie większość klientów Nki :D

Dżiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... gdzie to napisałem?!?!?! Podaj link, albo zamilcz!

Napisałem tylko, że jeśli C+ nie ułoży oferty tak, żeby była atrakcyjna dla abonentów "n"ki, to muszą się liczyć z odpływem abonentów.

Dokładnie to napisał w swoim poście @darbo (że niby cała oferta "n"ki będzie wygaszana, a jej abonenci będą musieli zaakceptować to, co w tej chwili mają abonenci C+ w ich cenach).

Jeśli tak właśnie będzie, to ludzie mogą zrezygnować z usług, które ich nie interesują! Wtedy tekst o robieniu dobrze Polsatowi ma sens.

Jaka teoria spiskowa? Że ludzie łykną to, co im cyfra na tacy przyniesie, bo to "najwspanialsza platforma jest"?

 

A teksty o Noblu mógłbyś sobie darować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabiq

Nie napisałeś wprost ale umiem czytać ze zrozumieniem. Niby piszesz że Cyfra się łączy z Nka żeby miec dominację ale zaraz milion argumentów że jesli nie beda dbali o klientow ble ble ble to updadna to zrobia dobrze Polsatowi i wszystko w tym tonie jakbys święcie w to wierzył i byl niemal pewny że własnie się tak stanie. Stąd można własnie wysnuć taki wniosek jak napisałem i dlatego uważam Twoją logikę za pokretną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabiq

 

Czytając twoje pokrętne wywody, które przypominają pomału teorie spiskową można wysnuć takie oto wnioski: Cyfra (lub jak wolisz Vivendi) wykupiła Nke tylko po żeby zrobić dobrze Polsatowi bo to przecież wg Ciebie do Polsatu odpłynie większość klientów Nki :D

Dżiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... gdzie to napisałem?!?!?! Podaj link, albo zamilcz!

Napisałem tylko, że jeśli C+ nie ułoży oferty tak, żeby była atrakcyjna dla abonentów "n"ki, to muszą się liczyć z odpływem abonentów.

Dokładnie to napisał w swoim poście @darbo (że niby cała oferta "n"ki będzie wygaszana, a jej abonenci będą musieli zaakceptować to, co w tej chwili mają abonenci C+ w ich cenach).

Jeśli tak właśnie będzie, to ludzie mogą zrezygnować z usług, które ich nie interesują! Wtedy tekst o robieniu dobrze Polsatowi ma sens.

Jaka teoria spiskowa? Że ludzie łykną to, co im cyfra na tacy przyniesie, bo to "najwspanialsza platforma jest"?

 

A teksty o Noblu mógłbyś sobie darować...

Zrobią "dobrze" Polsatowi...? Uważasz, że ludzie będą napływać do CP ze wszystkich stron i brali nowe umowy po fuzji Cyfry z N-ką? Daj spokój. Polsat to mizerna platforma, która schodzi na psy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabiq

Nie napisałeś wprost ale umiem czytać ze zrozumieniem. Niby piszesz że Cyfra się łączy z Nka żeby miec dominację ale zaraz milion argumentów że jesli nie beda dbali o klientow ble ble ble to updadna to zrobia dobrze Polsatowi i wszystko w tym tonie jakbys święcie w to wierzył i byl niemal pewny że własnie się tak stanie. Stąd można własnie wysnuć taki wniosek jak napisałem i dlatego uważam Twoją logikę za pokretną.

więc trochę spróbuję to wyprostować.

To nie ja napisałem, że C+ łączy się z "n", aby dominować. To zasugerował jeden z dyskutantów.

Ale faktycznie, jeśli nie pomyślą nad tym, by oferta, którą zaproponują abonentom "n"ki była dla nich odpowiednia (nie mówię o cenach, ale o usługach, czy samym kształcie oferty), to mogą liczyć się z odpływem abonentów (czy to Polsatu, czy kogoś innego). To jest chyba jasne jak słońce i tłumaczyć nie trzeba -> oferta nie odpowiada, więc jej nie przyjmuję. Ergo -> z 2.5mln może wyjść im dużo mniej, co z kolei obala mit o "dominacji".

Nie, nie chcę, żeby tak się stało. Chcę, żeby oferta, którą zaproponuje mi nowa platforma (jakkolwiek się będzie zwała) była dla mnie do przyjęcia. Ustaliłem sobie warunki brzegowe, którymi są określona cena za ofertę premium i pakiety, kształt pakietów, rozwój technologiczny i kolekcja nSeriale.

Jeśli nie zostaną spełnione, to pewnie pożegnam się z platformą, która nie oferuje mi tego, co chciałbym mieć za rozsądną cenę. Pomyślę wtedy, czy dużo tańsza oferta CP jest wystarczająca, czy może w ogóle zrezygnować z platformy cyfrowej i przejść np. do kablówki.

Podobnie może myśleć wielu abonentów "n"ki.

 

A i wielu jest takich, którzy mieli w przeszłości "przejścia" z C+ i choćby z samej zasady nie będą chcieli do niej wrócić (ale to już IMO patologie).

 

Teraz jest jaśniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam sie i przyglądam tym Waszym wypowiedziom...do tej pory biernie. Połowa z nich mnie smuci, częśc bawi ale jest też część, która mocno mnie zastanawia! Mam na mysli tu wypowiedzi kilku z Was. Panowie z Fanclub n zastanówcie sie czasami o czym wy piszecie. Czy do was naprawde nie trafiają pewne argumenty ? Niestety, trzeba sie pogodzić czasami z pewnymi faktami chociaż sa nie miłe a nie grzebać dalej kijem w [beep]i....e, chociaż juz nawet przestało śmierdzieć. Fakty są jasne i nieubłagane. telewizja N, chociaż musimy wszyscy pokłonić sie przed nią że dzieki niej mamy taka oferte na rynku a nie inną, to juz przeszłość i tyle. Przeszarżowali z penymi sprawami, i to jest bezsprzeczne! A jak czytam wypowiedzi typu wez Pan dvbt lub polsat bo oferte maja tez fajną to juz nie wiem czy to żart czyktos tak na serio uważa. Nie wiem czym niby według kabiq i innych wyznawców n ta platforma tak urosła w siłę? Narzekaja w C+ na Sport, ale przecież ten jest praktycznie w kazdej topowej dyscyplinie w cyfrze na najwyzszym światowym poziomie, dokładnie tak samo jest z filmem i dokumentami, Bajki ? tez jest oki, Sprzęt hmm chcesz tanio masz archaiczny sprzęt(altenatywa dla klienta polsatu), chcesz dobrze i wcele nie drogo masz pvr-a lub inne ustojstwa hd nie odbiegajace od sprzętu n,(i nie piszcie mi że odbiegaja bo znajdę na to kontrargumenty-ale nie chcę sie tu licytować) Kolego kabiq napisz mi w czym wg ciebie platforma n jest lepsza od cyfry? (nie pisz tylko jako argument kanałów hd, bo pewnie sam wiesz że juz nawet polsat ma je w lepszej jakości niz n.) A żeby nie było to tamto to ja na ta chwile mam właśnie platforme N :brawo: . chociaz jej nie uważam za jakis majstersztik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie jest żadną konkurencją dla Cyfry połączonej z N-ką... Żadną... I nigdy nie będzie. Ludzie dzięki pakietyzacji będą pewnie brali nowe umowy w Cyfrze, niż polecą do CP, gdy już fuzja nastąpi.

 

N-ka była tania i teraz za to płaci, że jest spłukana i się sprzedaje Cyfrze. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-ka była tania i teraz za to płaci, że jest spłukana i się sprzedaje Cyfrze. Proste.

 

n była tania??? nie żartuj. ja płacę 99 zł za pelna ofertę i tyle samo mógłbym płacic w cyfrze i polsacie. Z przewaga na cyfre gdzie sa dwie opcje premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kabiq napisz mi w czym wg ciebie platforma n jest lepsza od cyfry? (nie pisz tylko jako argument kanałów hd, bo pewnie sam wiesz że juz nawet polsat ma je w lepszej jakości niz n.)

Sprzęt (możemy się pospierać na argumenty), kolekcje VoD, dużo lepszy porządek w pakietach, no i fakt, że dostęp do dobrej piłki (LM) mam bez konieczności płacenia za kanały premium. Acha - sport w wydaniu ligowym zupełnie mi nie odpowiada, więc dla mnie nie jest to żaden argument za C+.

Aha, wskaż mi gdzie napisałem, że Polsat, czy DVB-T ma atrakcyjniejszą ofertę niż C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie jest żadną konkurencją dla Cyfry połączonej z N-ką... Żadną...

Mylisz się... jeśli ktoś kto ma "n"kę, a w nowym układzie będzie musiał zapłacić dwa razy więcej, żeby mieć to samo, to istnieje prawdopodobieństwo, że zaciśnie zęby i przejdzie do CP by płacić mniej mimo, że oferta się zmieni.

Piszę całkowicie hipotetycznie opierając się na tekstach tych (i dyskutując z nimi), którzy uważają, że abonenci "n"ki będą musieli dostosować się do aktualnej oferty C+.

 

Nie piszę tu o ludziach posiadających tyle szmalu, że każda opcja będzie dla nich ok. Piszę o tych, którzy siedzą na umowach za 48-59zł, mają wszystko oprócz premium i dobrze im z tym.

W nowym układzie może im się to nie kalkulować.

 

Mam tylko nadzieję, że nowi właściciele "n"ki będą myśleli inaczej niż Ty i uznają jednak CP jako realną konkurencję.

Jeśli nie, to możemy mieć powtórkę z rozrywki, czyli po przejęciu Wizji, część abonentów przeszła do CP, a później CP odleciał Cyfrze, która od kilku lat balansuje na progu 1,5mln abonentów i twierdzi, że wszystko jest cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie... fajnie, że Tobie pasuje... ale raczej nie liczyłbym na to, że będzie to pasować nawet 20% z 800tys. abonentów "n"ki. W związku z czym teza postawiona na początku, jakoby C+ + n = 2.5mln miała rację bytu (oczywiście w sytuacji, jeśli faktycznie ceny podniosą, bądź zupełnie oleją abonentów "n"ki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt

 

Porównywalny- Z przewagą cyfry - Dyski dwuletnie padają w n jak muchy- powod chodza całą dobę - kolejny minus są glosne jak kombajn.

Oprogramowanie fakt lepsze - bezdyskusyjenie- czekam na wiecej argumentów

 

kolekcje VoD
- Tańsza w n ale nie lepsza !

 

dużo lepszy porządek w pakietach
- co masz na mysli ? bo pakiety i jednych i drugich sa optymalne(mówimy tu o lepszych pakietach) z przewgą na cyfre bo ma wiecej kanałów i wiekszą różnorodność

 

 

no i fakt, że dostęp do dobrej piłki (LM) mam bez konieczności płacenia za kanały premium
ale dobra pilka to nie tylko LM, a tej baaaardzo duzo jest w c+, a to ze w kanalach premium jest dostepna to nic dziwnego. Cyfre bierze sie głównie dla tych kanałów.

 

Aha, wskaż mi gdzie napisałem, że Polsat, czy DVB-T ma atrakcyjniejszą ofertę niż C+
- nie chce mi sie szukac dokładnie, ale pisałes o tym jako alternatywie, a jest to chybiony argument.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywalny- Z przewagą cyfry - Dyski dwuletnie padają w n jak muchy- powod chodza całą dobę - kolejny minus są glosne jak kombajn.

Żaden z dotyczasowych dekoderów nie był głośny. Uruchamia się w kilka sekund, w porónaniu do kilkudziesięciu sekund w przypadku sprzętu C+.

Dysk też nie padł (mimo dwuletniego użytkowania). Regularnie zaglądam na forum "n". Padnięte dyski to pomijalny margines.

 

Tańsza w n ale nie lepsza !

Kolekcja serialowa to coś co w C+ nie istnieje, a przynajmniej nie w tak atrakcyjnej formie, jak w "n" (pomijam HBO Digital, które zawiera dokładnie to, co obejrzę i na standardowym HBO).

 

co masz na mysli ? bo pakiety i jednych i drugich sa optymalne(mówimy tu o lepszych pakietach) z przewgą na cyfre bo ma wiecej kanałów i wiekszą różnorodność

Tu chyba nie dojdziemy do konsensusu, bo to bardzo subiektywne wrażenie. Powiem tylko tyle, że lubię płacić za to, co oglądam, a konfiguracje, jakie mi daje "n"ka, są bardziej do przyjęcia.

 

ale dobra pilka to nie tylko LM, a tej baaaardzo duzo jest w c+, a to ze w kanalach premium jest dostepna to nic dziwnego. Cyfre bierze sie głównie dla tych kanałów.

nie przeczę, że dobra piłka w C+ jest, napisałem tylko, że dostęp do niej w "n"ce mam za niższą cenę niż w C+. Zaznaczam, że w wydaniu ligowym mnie nie interesuje. Nie chciałbym po przejęciu mieć LM w dodatkowo płatnym pakiecie premium.

nie chce mi sie szukac dokładnie, ale pisałes o tym jako alternatywie, a jest to chybiony argument.

chyba coś źle zrozumiałeś -> podałem to jako alternatywę w sytuacji, gdy oferta, którą zaproponuje mi C+ będzie dla mnie nie do przyjęcia (wytną nSeriale, wrzucą LM do kanałów premium, zatrzymają rozwój technologiczny, itd). Chyba nie uważasz, że będę brał ofertę, która mnie nie interesuje. Jeśli uznam, że nie jest warta tych pieniędzy, bedę musiał z niej zrezygnować i pozostać przy DVB-T. To chyba zupełnie jasne, no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę tak: Niech wszyscy abonenci z N-ki idą do Polsatu, czy kablówki czy tam jeszcze nie wiadomo gdzie, kogo to obchodzi, abonentów Cyfry pewnie nie, a sama Cyfra też mogła by się tym nie przejmować. Przecież i tak wiele zyskają z kupna N-ki. :D

 

Dobrze, że mam 3 platformy, jak to gdzieś mówiono "Mi to LOTTO" :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...