Skocz do zawartości

Gdzie najlepiej była pokazywana liga Szkocka?


adrian 18
 Udostępnij

Gdzie najlepiej była pokazywana liga Szkocka?  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie najlepiej była pokazywana liga Szkocka?

    • Orange Sport
      6
    • Na sportowych antenach grupy Polsat (Polsat Sport i Polsat Sport Extra)
      19
    • TVP Sport
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem i oglądam ligę Szkocką,pamięta transmisję z Polsat Sport i TV Sport i nic ciekawego natomiast w Orange Sport jest ciekawiej komentatorzy są przygotowani solidnie do transmisji a nie tak jak było za czasów Polsat Sport i TV Sport.Choć ktoś może mieć odmienne zdanie od mojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej jak jeszcze miałem Cyfrowy Polsat oglądałem ligę szkocką na Polsacie Sport. Komentatorzy według mnie dawali radę, a i jakość obrazu była lepsza niż później na TVP Sport (tam czasem nie dało się oglądać), czy obecnie na Orange Sport. Uważam więc, że najlepiej ligę szkocką pokazywał Polsat Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem i oglądam ligę Szkocką,pamięta transmisję z Polsat Sport i TV Sport i nic ciekawego natomiast w Orange Sport jest ciekawiej komentatorzy są przygotowani solidnie do transmisji a nie tak jak było za czasów Polsat Sport i TV Sport.Choć ktoś może mieć odmienne zdanie od mojego.

Jeśli oglądałeś ligę szkocką w Polsacie, gdy w Celticu nie było już Żurawskiego to rzeczywiście nie wyglądało to za ciekawie (komentarz Feddka). Co innego było, gdy grali i to dosłownie grali Boruc oraz Żurawski, a komentował Borek. Wtedy liga trzymała w miarę poziom, a i Polacy nie grali jak to ostatnio mawiał klasyk ogonów tylko byli istotnymi postaciami szkockiej drużyny. Konkludując - liga szkocka najlepiej była pokazywana na sportowych kanałach Polsatu. TVP Sport oraz Orange Sport i kiepski poziom ligi szkockiej to jeden wielki smętny widok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...