Skocz do zawartości

Jak znaleźć kanał FOX?


bleze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisze dokładnie jak to u mnie wygląda:

Satelita: Hot Bird 6/7A/8

Częstotliwość: 11488

Prędkość transmisji: 27500

Polaryzacja: Pozioma

FEC: Auto

Przeszukiwanie sieci: TAK

Kanały: Wszystkie

 

Takie ustawienia wprowadziłem i potwierdziłem OK.

Dostałem info że znaleziono 14 kanałów, zainstalowano 0 kanałów (kodowane 9, niekodowane 5), zatwierdziłem.

 

A teraz... jeśli dobrze wprowadziłem ustawienia czyli tak to ma wyglądać jak wyżej to jak go teraz znaleźć na liście kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście nie mam kanału "5108". Zrobiłem filtrowanie listy kanałów rozpoczynających się w nazwie od [0...9] i nie znalazłem tam żadnego "5108", sprawdzałem też ręcznie na najwyższych kanałach i nie znalazłem. Nie wiem o co tu może chodzić, przecież instalacja ręczna przeszła pomyślnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Hmm, u mnie też FOX (SD) nie świeci. ID kanału: 5108.

Na co dzień tego kanału nie oglądam, ale sprawdziłem teraz tak z ciekawości i faktycznie u mnie też ciemność. Dziwne, bo wcześniej u mnie świecił... :roll:

 

 

Edycja - godz. 1:25 :

Kanał FOX (wyszukujący się pod ID: 5108) teraz u mnie świeci! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie, jak jest w dekoderach dedykowanych, bo ja z takiego sprzętu nie korzystam. 8)

Ale myślę, że tutaj operator ma możliwość ustawienia określonej nazwy na liście dla danego kanału. Ta nazwa "5108" występuje m.in. na tzw. sprzęcie niezależnym. Jednak tutaj też, zależnie od posiadanego tunera, można potem tę nazwę sobie zmienić. Ja w moim Fergusonie Ariva 202E zmieniłem sobie tę nazwę właśnie na "FOX". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Arivę 210 Combo i też mogę zmienić nazwę kanału

(ale gdy przeszukam ponownie dany transponder do nazwy kanałów się same aktualizują).

Mam też Philipsa 6010. Tam mogę ustawić nazwę kanału poprzez program DSXEdit_1.4v0.5 , ale gdy włącze kanał to tuner automatycznie ściąga z nieba nazwę ID.

 

Tylko dziwna sprawa że FOX HD jest w ofercie a FOX SD nie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ponowne przeskanowanie danego transpondera powoduje, że ID kanału powraca do pierwotnego, czyli takiego, jaki jest nadawany z satelity. Wówczas trzeba ponownie zmienić sobie jego nazwę. :? Na mojej Arivie 202E też tak jest.

To tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...