Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Program aktualizacyjny Clone+ Update v3.9.0.0 Data publikacji: 03.08.2012r.

 

Zmiany:

- usprawniono współpracę z tunerami Sagemcom DSI87, DiGYBOXX HD C+ (wersja BETA v4.0).

- usprawniono współpracę z systemami Conax, CryptoWorks, MediaGuard, Viaccess.

- dodano archiwalne wersje oprogramowania sprzętowego.

 

Oprogramowanie dedykowane dla platform: CYFRA+, Orange TP, TNK, SCT, Free-X, Theme-X i wielu innych.

 

Informujemy, iż w celu poprawnego działania urządzeń Clone+ należy zaktualizować oprogramowanie cyfrowych tunerów satelitarnych dostępnych w serwisach producentów.

 

W celu aktualizacji oprogramowania urządzeń Clone+ należy pobrać plik, a następnie postępować zgodnie z procedurą podaną w instrukcji obsługi.

Uwaga, przy uruchamianiu zainstalowanego programu automatycznie sprawdzana jest dostępność nowej wersji.

 

Wymagania systemowe:

- Microsoft Windows (32bit, 64bit) - 2000, XP, Server 2003, Vista, Server 2008, 7, Server 2008R2, 8 Preview

- zainstalowany .NET Framework 3.5 SP1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem. Wszystkie informacje są takie że brak odpowiedzi na moje pytanie (clon+ na sofcie 3.9 a dsi83)

Bicie piany że komuś clon nie chodzi pod win ... to chyba nie ten temat tylko pomoc techniczna.

Dobra koniec narzekania.

Na pewnym anglojęzycznym forum koleś pisze (informatyk) że ma skrypt który podpina do Sagem`a (nie podaje modelu) mieli to z godzinę (ponoć)

i włącza splitter. Do momenty wyłączenia prądu działa bez zawiechy non-stop.

Może ten kolega jest czyimś kolegą i coś może tu napisać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Splitter dla Cyfry +

 

Postprzez p.saw » 10 lip 2012, o 23:45

Jak już wcześniej pisałem mam wgrany do clona soft 3.0.0.0 i wszystko działa bez problemów. Musisz popróbować z różnymi wersjami softu. Ja na nowszych też miałem problemy.Z tego co się zorientowałem to powyżej tego softu zaczyna się jazda z "zakodowane".

Tryb A - zalecany, zwiększa wydajność systemu i jest przeznaczony dla większości sprzętu. Tryb B ustawia normalną wydajność systemu. Nie wiem co to zmienia, bo nie próbowałem. Warto sprawdzić.

Na wcześniejszych softach (do 3.0.0.0) nie ma rozdzielonych trybów.

 

A skąd wziąć soft 3.0.0.0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a może ktoś ma jakieś rozwiązanie na splitter smart wi tego typu, że splitter działa u mnie cały czas. Mimo wyłączonych wszystkich odbiorników, dioda od splittera miga cały czas(dzień i noc).

Zmiana softu i przeprogramowanie kart rozwiązuje ten problem na chwilę. Może ktoś ma jakieś skuteczne antidotum na tą przypadłość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dwa fergusony (202E i 100E) + pace pvr hd.

Faktycznie, wynika z tego, że jest to wina fergusona. Tylko jak to rozwiązać?

------------

Zegarki mam załączone. Czyli pewnie pozostaje tylko wyłączyć zegarki w trybie stand-by.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z z RFLink 100 od ponad dwóch lat. Ostatnio dostałem od C+ dekoder Philips PVR HD. Niestety nie mogę go uruchomić, ponieważ wskazuje on komunikat "kata uszkodzona". Posiadam 3 karty klienckie RF100, żadna z nich nie działa. Na innych, starszych tunerach wszystko śmiga jak potrzeba.

Pisałem do dystrybutora RFLinków, ale odpisali mi że nie zanotowali zgłoszeń.

Aktualizowałem soft tunera (poprzez jego menu); zaktualizowałem także swojego RFa. Niestety wciąż nie pracuje. Może ktoś się jakoś jeszcze tym bawił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...