Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie ma akurat znaczenia. Ja zacząłbym od usunięcia i ponownego wyszukania tych kanałów. Jeśli to nie pomoże to trzeba by pomyśleć o wgraniu najnowszego oprogramowania do splittera i karty klienckiej. Ewntualnie można jeszcze sprawdzić sam dekoder. Poszperać w ustawieniach i koniecznie sprawdzić poziom jakość sygnału. Może to najpierw trzeba zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens interesowaniem się splitterami do 150 zł ? Chodzi o te Medium IV, Turbo itp. Dodam że sygnał pujdzie kablowo na odległość ok 50 cm. ( za ścianę)

 

mam ten spliter juz pol roku i nie narzekam, sygnal mam rozdzielony na 3 tv

ps. jakie 150? za 95 juz kupisz http:// :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko też zależy od konkretnego zestawu "splitter", tuner i ewentualnie moduł "CI".

 

U mnie w domu są teraz dwa tunery takie jak mam w podpisie i "splitter" "smart Wi", który mam już co najmniej cztery lata i teraz nie mam z nim żadnych kłopotów, ale gdy wcześniej ja miałem "Globo HD S1", a rodzice "Humaxa "CI-5100" z modułem "Aston 1.05", to zdarzały się różne historie, a już w ogóle z tym "splitterem" nie chciał działać moduł "Dragon" w "Humaxie CI-5100" (co chwila zawieszało się dekodowanie, a sama karta "Cyfry" w tym module chodziła prawidłowo), więc polecam ze swoich doświadczeń, żeby jeśli to oczywiście możliwe przed zakupem stestować dany "splitter" ze swoim sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam się bo zamierzam kupić ten splitter (wersja air duo). Masz jakieś problemy z tym splitterem ? Wszystko dobrze ci działa ?

Nie wiem tylko jak z zasięgiem. Będzie na piętrze odległość po przekątnej 10 m, a po drodze strop i kilka ścian. Nie będzie jakiś problemów odnośnie zasięgu - zaniki zasięgu, przycięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam parę pytań do fachowców:

1. Czy dobrze wnioskuję z przeczytanych wpisów, że aktualnie jedynym dekoderem HD z oferty cyfry współpracującym z clone+ jest PACE?

Kończy mi się umowa i planuję wziąć abonament canal+ superpremium HBO i nie wiem jaki dekoder z oferty cyfry będzie współpracował z moim spliterem clone.

2. Obecnie pracują ariva 220 combo i pace sd. Docelowo mają zadzialać jeszcze jedna ariva i dodatkowe dwa tunery z których jeden zamierzam wziąć od cyfry a drugi dokupić. Jaki dekoder hd dokupić (lub dekodery jeśli nie kalkulowałoby sie korzystać z dekodera cyfry) do tej instalacji aby nie sprawial problemów bo arivy z tego co czytam nie cieszą się sławą. Czy brnąć w fergusona?

3. Czy ten plan z 5cioma odbiornikami ma w ogóle sznasę powodzenia?

 

Raczkuję w temacie i będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tuner Philips HD PVR, a w drugim pokoju jest podłączony Pace Sd, od dwóch lat wszystko pięknie, ładnie śmigało bez żadnych problemów, żadnych zastrzeżeń nie było, aż do teraz. Ostatnio na Pace Sd Cyfra wysłała aktualizacje i po tym zaczęły się problemy. A mianowicie wszystko działa na PVR HD, a na drugim po włączeniu dekodera po jakiś 5-10min. zanika obraz oraz dźwięk pojawia się czarna plansza, działają tylko kanały FTA. Wie ktoś co może być przyczyną tej usterki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zamieniałeś karty klienckie miejscami? Skoro chodzi na oryginalnej karcie, to coś po stronie splittera musi być. Napisz coś więcej jaki to splitter czy na kablu, czy bezprzewodowy itd.

 

Wyłącz dekoder z sieci na 2 minuty, splitter też odłącz od sieci, podmień karty klienckie i napisz co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...