Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie to PYCH niczym się nie przejmuje zamieszczając odpowiedź w dziale FAQ:

 

Najczęściej zadawane pytania

1.Czy po połączeniu platform cyfrowych Cyfra+ i n w platformę nc+, Multiroom Clone+ nadal będzie działać?

Tak. Po połączeniu platform cyfrowych Cyfra+ i n nadal można bez przeszkód korzystać z Multiroom Clone+ na dekoderach oraz kartach abonenckich Cyfry+. Więcej informacji dostępnych jest na stronie operatora nc+

2.Czy Multiroom Clone+ współpracuje z paltformą n?

W przypadku oferty platformy n, Multiroom Clone+ współpracuje tylko z telewizją na kartę (TNK) oraz z kartą SmartHD.

3.Czy Multiroom Clone+ współpracuje z systemem multiroom operatora Cyfra+?

Tak. Multiroom Clone+ współpracuje z systemem multiroom operatora Cyfry+.

4.Czy Multiroom Clone+ współpracuje z Cyfrowym Polsatem?

Obecnie Multiroom Clone+ nie współpracuje z kartą abonencką tego operatora.

5.Czy Multiroom Clone+ współpracuje z Orange TV?

Tak. Multiroom Clone+ współpracuje w pełni ze starą (białą) kartą abonencką Orange TV. Z nową (czarną) kartą abonencką OrangeTV, Multiroom Clone+ współpracuje w ograniczonym stopniu - nie wszystkie w pakiecie kanały mogą być dostępne na dodatkowych odbiornikach.

 

Oczywiście nic nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pochodzi, ja dziś dla pewności wziąłem sobie MR Cyfry, póki jeszcze można. Wrzucę go na działkę, gdzie RFLink nie sięga. Obecnie mam 3 karty splittera i drugą kartę cameleon, która leży w szufladzie aktualnie, nawet jej gnoje nie aktywowali, a samu nie można, bo przecież ICA nie chce działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ICA chodzi?? No na pewno nie u mnie, przy logowaniu wyskakuje komunikat: nieprawidłowy kod błędu, problem nie tylko u mnie. Jest opisane w innym temacie.

Kolego tez miałem ten błąd. Po wejściu na https://www.ica.cyfraplus.pl/ trzeba wejść w utwórz konto po lewej i wprowadzić swoje dane co masz teraz do ICA i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ICA chodzi?? No na pewno nie u mnie, przy logowaniu wyskakuje komunikat: nieprawidłowy kod błędu, problem nie tylko u mnie. Jest opisane w innym temacie.

Kolego tez miałem ten błąd. Po wejściu na https://www.ica.cyfraplus.pl/ trzeba wejść w utwórz konto po lewej i wprowadzić swoje dane co masz teraz do ICA i działa.

 

Dzięki, zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smardcard2 i ariva 250 combo, należy wgrac soft do karty specjalny do ariva to rozwiazuje problemy z zatrzymywaniem obrazu a nie ustawianie czest. odsw. karty z 6 ma 3,6 Mhz bo i tak staje obraz/ przy 3,6 Mhz/ na 1-2 sek. i dalej idzie znowu stop po paru min. itd.

Przeróbka softu / wsadu do karty/ jedyna droga.Nalezy miec port com i dalej droga prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...