Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (cennik opcji Canal+, HBO itp.)


Krzychooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:D

Czyli ta promocja HD Optimum promo wychodzi tak ?. Biorę w styczniu i :

Styczeń-gratis, iż jest tak we wszystkich opcjach.

Luty- 0zł

Marzec-0zł

Kwiecień - 0zł

Ze względu na promocję ( 3miech. gratis ).

Maj-8zł/mc

Czerwiec-8zł/mc

Lipiec-8zł/mc

Dobrze rozumiem ?

 

Prawie... tylko, że...

 

Sierpień -8zł/mc

Wrzesień -8zł/mc

Październik -8zł/mc

 

...i dopiero możesz zrezygnować.

 

REGULAMIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D
Czyli ta promocja HD Optimum promo wychodzi tak ?. Biorę w styczniu i :

Styczeń-gratis' date=' iż jest tak we wszystkich opcjach.

Luty- 0zł

Marzec-0zł

Kwiecień - 0zł

Ze względu na promocję ( 3miech. gratis ).

Maj-8zł/mc

Czerwiec-8zł/mc

Lipiec-8zł/mc

Dobrze rozumiem ?[/quote']

 

Prawie... tylko, że...

 

Sierpień -8zł/mc

Wrzesień -8zł/mc

Październik -8zł/mc

 

...i dopiero możesz zrezygnować.

 

REGULAMIN

Jak to się ma do tego:

Dla zainteresowanych....

Zadzwonilem dzisiaj do CTA i skorzystalem z promocji:

-HBO HD za 19,90 - 5zl rabat na Pace Pvr przez 9miesiecy + 2miesiace HBO GO bezpl.

-HD Optimum-deklaracja 6mies., 3miesiace bezpl. i 3mies.za 8zl.

Polecam:-)

 

Przez święta zmienili promocję albo dla dzwoniących i upominających się jest lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D
Czyli ta promocja HD Optimum promo wychodzi tak ?. Biorę w styczniu i :

Styczeń-gratis' date=' iż jest tak we wszystkich opcjach.

Luty- 0zł

Marzec-0zł

Kwiecień - 0zł

Ze względu na promocję ( 3miech. gratis ).

Maj-8zł/mc

Czerwiec-8zł/mc

Lipiec-8zł/mc

Dobrze rozumiem ?[/quote']

 

Prawie... tylko, że...

 

Sierpień -8zł/mc

Wrzesień -8zł/mc

Październik -8zł/mc

 

...i dopiero możesz zrezygnować.

 

REGULAMIN

Jak to się ma do tego:

Dla zainteresowanych....

Zadzwonilem dzisiaj do CTA i skorzystalem z promocji:

-HBO HD za 19,90 - 5zl rabat na Pace Pvr przez 9miesiecy + 2miesiace HBO GO bezpl.

-HD Optimum-deklaracja 6mies., 3miesiace bezpl. i 3mies.za 8zl.

Polecam:-)

 

Przez święta zmienili promocję albo dla dzwoniących i upominających się jest lepiej...

 

To się zdziwisz :smile:

Kolega powyżej dobrze Ci napisał , 3 miesiące gratis a póżniej 6 pełnopłatnych.

 

Zresztą przeczytaj sobie regulamin tej promocji :

Abonent spełniający łącznie warunki określone w punkcie 1, który odbiera Zestaw Promocyjny CANAL+ Optimum

lub Zestaw Promocyjny Optimum, nabywa prawo do 100% rabatu na Opłatę Miesięczną za odbiór Opcji Dodatkowej HD Optimum promo przez Okres Promocyjny obejmujący 3 kolejne miesiące.

Po upływie Okresu Promocyjnego Abonent jest zobowiązany do odbioru Opcji Dodatkowej HD Optimum promo przez Okres Obowiązkowy obejmujący 6 pełnych miesięcy kalendarzowych i uiszczania w tym okresie Opłaty Miesięcznej w wysokości 8 zł zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Regulaminu Opcji Dodatkowej HD Optimum promo.

W Okresie Promocyjnym oraz Okresie Obowiązkowym, Abonent nie ma prawa rezygnacji z Opcji Dodatkowej HD Optimum promo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wszystko czytałem i wiem, ale pytam tych, co otrzymali przed świętami ofertę 3 bezpł/3 płatne: jak to jest? @brudnykwiatek to otrzymał, @keers potwierdził istnienie tej promocji- czytajcie na str.21. Czy to zwykła wasza pomyłka, czy coś się zmieniło w promocjach czy może są 2 warianty tej promocji? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi mi o to samo co napisał kolega wyżej więc się podłączam pod pytanie ..., ponieważ jak napisał koledzy na poprzednich stronach potwierdzili istnienie takiej promocji .. Ciekawe czy na infolinii jest inaczej a na ICA inaczej .. Moim zdaniem niech się wypowie keers albo wonsik ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz brałem i 3msc gratis 6 x 8zł, sama babeczka mi przeczytała regulamin czy sie zgadzam i dobrze słyszałem :)

Troche niekumata była bo mówiła że jak mam Optimum Promo wzięte to nie mogę na czas określony wziąć, ale jej wytłumaczyłem że mam wzięty bez zobowiązania a teraz chce ze zobowiązaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dzwoniłem , i kolejny konsultant proponował mi inny pakiet niż jego kolega. Za PVR chciał teraz 15zł przy CANAL+ Optimum. Pytam Go o Optimum promo hd z zobowiązaniem, a on mówi że tylko dla nowych jest promocja 3/0 i 6/8zł Pytam o HBO na 9 miesięcy i zniżkę na PVR 5 ZŁ , a On że już mam zniżkę na pvr bo płacę 15 zł, za HBO proponuje 19.90zł .Śmiech na sali, umowa kończy mi się 31grudnia 2011.Jak jest tu jakiś kumaty konsultant i chce podpisać ze mną przedłużenie na normalnych warunkach to niech się odezwie na PW. Ja już nie mam siły na konsutacje i czytanie regulaminów konsultantom przez telefon.Ta dzisiejsza rozmowa to, dno totalne, może jakiś praktykant co nie ma prowizji od podpisanych umów? Chyba kończę przygodę z cyfrą+. Wychodzi, że co konsultant to inna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki czyli HD Optimum promo.

Jak wiadomo cena wynosi 8 zł , ale czy nie lepiej dopłacić te 3 zł więcej i dołączyć HD OPTIMUM za 11 zł ?

Ciekawi mnie co w przypadku dołączenia innych kanałów HD do oferty Cyfry , w HD OPTIMUM raczej będą a czy w HD PROMO też , czy zostajesz wtedy tylko z 9 zagwarantowanymi kanałami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak zamawiasz w ICA to masz :

 

Zamów opcję HD Optimum promo - pakiet 9 znakomitych kanałów HD: TVP HD, Nickelodeon HD, National Geographic HD, National Geographic Wild HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, BBC HD, Fox Life HD i MTV LIVE HD.

Teraz w cenie specjalnej tylko 8zł/mies.

 

W regulaminie natomiast jest osiem wyszczególnionych kanałów.

 

W skład Opcji Dodatkowej HD Optimum promo, zgodnie z Regulaminem tej Opcji, wchodzą programy: TVP HD, National Geographic HD, National Geographic Wild HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, BBC HD, Fox Life HD oraz MTV LIVE HD.

Brak Nickelodeon HD.

 

Czyli z pełną świadomością dołączasz dziewięć lub osiem wyszczególnionych kanałów HD.

Jak dojdą inne, to wcale nie muszą być dodane do tej opcji HD Promo . :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem maila z zapytaniem czy w przypadku dołączenia nowych kanałów HD do oferty cyfry ,zostaną one także dodane do opcji HD Promo .

 

Odpowiedż :D

 

.....odpowiadając na e-mail uprzejmie informuję, iż decyzja odnośnie

dołączenia nowych kanałów HD do konkretnej opcji będzie podejmowana

przy dołączaniu nowej oferty.

Aktualnie nie posiadamy informacji w

sprawie Pana zapytania.

 

Ha , to już lepiej dołożyć zawrotną sumę 3 zł do opcji HD Promo i za 11 zł cieszyć się kanałami HD.

 

Czyli w końcu jest za tą opcję HD Optimum Promo 3x free 3x 8zł czy 3x free 6x8zł ?

 

W ICA w symulacji wychodzi mi 3x free 6x8zł

 

AXN HD też nie ma w HD Optimum Promo?

 

Upewnić się musisz ? Przecież post wyżej napisałem co wchodzi w ten pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...