Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może to być ciekawy program,jeśli pojawiły by się tam kabarety. Na pewno program "na żywo" to coś innego niż niż jednak nagrywany,bo wiadomo później jest montaż i można coś wyciąć,powtórzyć,tu tego nie będzie. To na pewno coś nowego dla Majewskiego,ale myślę,że sobie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Prawdopodobnie cały TVN24 przejdzie do wirtuala na kilka miesięcy, bo szykuje się remont studia na Wiertniczej. Poza tym możliwe, że Fakty od marca (pierwsze "wirtualne" mają być 4 marca) będą w tym studiu z tym stołem: http://www.tvnfakty.pl/assets/drgalleri ... 134201.jpg http://img200.imageshack.us/img200/6974 ... etvn24.jpg Źle nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

W artykule na TVN24.pl mowa jest o tym, że pierwszy raz będzie wirtualne studio podczas wyborów prezydenckich w Rosji, a te odbędą się 4 marca. Poza tym 1 lipca 2011 Fakty były całkowicie prowadzone na stojąco, a wątpię, by przez pół roku w ten sposób prowadzono serwis. Taki stół to żadna wielka zmiana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba już to pisałem kiedyś - można zrobić ładnie wirtualne w programie newsowym. boje się tylko (przez pryzmat choćby kawy na ławę) że tvn24 może to spiepszyć. btw. wole studio w obecnej formie, zwłaszcza że nigdy nie wykorzystano wszystkich jego wariantów i funkcjonalności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba już to pisałem kiedyś - można zrobić ładnie wirtualne w programie newsowym.
Ale po co, skoro obecne studio będzie przebudowane a w wirtualu będą tylko na czas remontu (ok. 6 miesięcy). Zresztą pokazane studio na tym filmiku jest brzydkie jak dla mnie.
Taki stół to żadna wielka zmiana ;)
Taki stół jest dosyć pokaźnych rozmiarów co na tym zdjęciu (nie sugerujcie się napisem, zdjęcie jest z ubiegłego roku) http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 7852_n.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIEKAWOSTKA

Od 03 02 2012 "Arkana magii" jest nadawana w panoramie.

Od nocy 1/2.02
Jutro zamiast powtórki serialu pt.,,Przepis na życie 2" (12:20), zostanie wyemitowany film dokumentalny pt.,,Wisława Szymborska - Życie czasami bywa znośnie".
Nawet tytułu nie znasz - "Chwilami życie bywa znośne. Przewrotny portret Wisławy Szymborskiej"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata Tadla chyba w przedwczorajszych "Faktach Po Południu" w "TVN24" też pomyliła tytuł tego filmu (powiedziała "Czasami Życie Bywa Znośne"), więc ja bym się jakoś wielce na tę pomyłkę kolegi @Sentence nie oburzał :D .
Sentence by się nie pomylił, no ale musi pokazać jaki to jest poinformowany i kopiuje bez wcześniejszego pomyślenia informacje z postów użytkowników z forum media2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...