Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

https://tvn24.pl/wybory-parlamentarne-2023/wybory-parlamentarne-2023-konfederacja-konwencja-w-katowicach-prezentacja-hasla-wyborczego-7357766 

 

Jak widać było a to że dziś w TVN24  to zrozumiałe, nie wykupili sobie czasu antenowego na prowadzenie transmisji na żywo a to już ich problem.   

 

Jak byś nie wiedział, materiały wymagają akredytacji i zgody na publikacje  a dostarcza ich główny organizator. 

Akurat TVP jak i wszelakie media narodowe   nie dostały akredytacji  ( nie dziwię się tam nie ma po prostu aktywnych dziennikarzy tylko agitatorzy PIS )  a ty płaczesz że nie poinformowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN już dokonał korekty swojej ramówki na najbliższą niedzielę umieszczając w niej relacje z Marszu Miliona Serc. Przewidziano na nią slot 12:00-16:15. 

Z ramówki wypada "Top Model" i film "Mała stopa". 

Zmiany w ramówce dotkną kulisy filmu  - "Doppelganger. Sobowtór" oraz magazyn "Co za tydzień" - zostaną nadane po relacji z marszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program " Rodzina na swim " w wykonaniu TVN. Panu Radkowi gratulacje z powodu brata, przystojniak, który bawi się uczuciami kobiet, a jedną zaszczuł https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/skandal-hotel-paradise-tvn7-roch-krzyzanski-rafal-krzyzanski-lucja-regulamin-zasady-rodzina-skargi-krrit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Program " Rodzina na swim " w wykonaniu TVN. Panu Radkowi gratulacje z powodu brata, przystojniak, który bawi się uczuciami kobiet, a jedną zaszczuł https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/skandal-hotel-paradise-tvn7-roch-krzyzanski-rafal-krzyzanski-lucja-regulamin-zasady-rodzina-skargi-krrit

Mnie to raczej byłoby wstyd, że ktoś z mojej rodziny bierze udział w takim programie. No, ale... wiadomo jak jest. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, k05 napisał(a):

Mnie to raczej byłoby wstyd, że ktoś z mojej rodziny bierze udział w takim programie. No, ale... wiadomo jak jest. ;)

 No wiadomo. Rodzinom polityków, lekarzy, prawników, biznesmenów, policjantów... też wstyd jak wykorzystują powiązania rodzinne do swoich celów.

 

Po drugie, skąd założenie, że chłopak miał załatwioną robotę. Czy tylko dlatego, że ktoś pracuje w prywatnej (!!!) telewizji ten gość ma mieć ograniczone prawa? Przecież osoby pracujące w programach często szukają na castingi także wśród swoich znajomych, którzy następnie stawiają się na casting, i są odrzucani lub nie (jeśli nie pasują do formatu). To jest norma.

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, muza_tv napisał(a):

 No wiadomo. Rodzinom polityków, lekarzy, prawników, biznesmenów, policjantów... też wstyd jak wykorzystują powiązania rodzinne do swoich celów.

 

Nie dokonuj nadinterpretacji. Pisałem, że byłoby mi wstyd, gdyby np. mój brat brał udział w tego typu programie. Tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, fanbonda napisał(a):

Dla kogo produkują? :)

Jaki to ma związek? Są producentem zewnętrznym, niezależnym od stacji.

Masz jakieś dowody na swoją tezę, czy po prostu chciałeś hejtować na rodzinę jednego z uczestników?

Kolejny raz odsyłam do artykułu

Cytat

Jak ustalił nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl, sprawa wyszła na jaw w trakcie produkcji. Pewne jest, że Rafał Krzyżański nie był w żaden sposób zaangażowany w prace nad tym programem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2023 o 14:48, dvbtowiec napisał(a):

Jest po 1000kroć bardziej obiektywny od TVP i to wystarczy :)

Chyba sobie żartujesz. TVN to jawna tuba propagandowa PO. Bo jak wytłumaczyć to, że pokazują tylko i wyłącznie "Marsz Miliona Serc" organizowany przez PO, a nie pokazują wydarzeń organizowanych przez inne partie, choćby wydarzenia Konfederacji?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ratter Pooglądaj nieco kanał informacyjny TVN24. Takie wydarzenia są okazjonalne i do ramówek się ich nie wpisuje, co innego marsz zapowiadany od miesięcy.

Może KRRiT powinna się zainteresować TVP, która nie pokazuje żadnego wydarzenia poza tymi PIS. Nie sądzisz?

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

@Ratter Pooglądaj nieco, gdyż takie wydarzenia są okazjonalne i do ramówek się ich nie wpisuje, co innego marsz zapowiadany od miesięcy.

No patrz niby nie wpisuje się, ale TVN marsz Tuska wpisał do ramówki. To jest kpina. TVN to nie jest obiektywna telewizja, tylko tuba propagandowa Tuska i PO.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN wyjątkowo pokazuje marsz na antenie kanału nie informacyjnego, gdyż tej misji nie wypełnia telewizja publiczna, do której jest zobowiązana, a taki marsz jest ważnym wydarzeniem społecznym.

Wszystkie wydarzenia z każdych wystąpień ugrupowań pokazuje TVN24 (nie ma przeważnie Konfederacji), TVP Info nie pokazuje żadnego poza PIS. Zamiast klepać oklepane wierszyki o tubie propagandowej, zacznij oglądać TVN24.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ratter napisał(a):

 to wpisaliby do ramówki też wydarzenie Konfederacji.

Pokażesz mi wpisane do ramówki wydarzenie Konfederacji w TVP Info? Nie widzę Cię w tamtym wątku abyś to krytykował? To przede wszystkim misją TVP jest pokazywać wszystkie ugrupowania, bo jest do tego zobligowana.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Pokażesz mi wpisane do ramówki wydarzenie Konfederacji w TVP Info? Nie widzę Cię w tamtym wątku abyś to krytykował? 

Dyskutujemy w wątku o TVN, a nie TVP. To TVN kreuje się na jedyną "rzetelną" i "obiektywną" telewizję w Polsce. O TVP nie trzeba nic mówić, bo wiadomo jakie jest, było i będzie TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...