Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Homer Simpson

Czytałem, że będą znowu odcinki Na Wspólnej w wakacje.

W poprzednim sezonie też tak było.

Do 2006 też emitowali w wakacje odcinki, teraz znowu.

Pewnie TVN chcę zwiększyć liczbę odcinków i oglądalność.

Strzelam że będą mieć po wakacjach więcej odcinków od Pierwszej Miłośći.

Nie zdziwię się, jeśli Polsat też da PM w wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wspólnej do 2006 roku tylko raz było w wakacje i to w wymiarze dwóch odcinków tygodniowo.

Szkoda, że TVN musi podtrzymywać tę tradycję. Oby w końcu postarali się o dodanie oryginalnego audio, a nie żeby na kilku ścieżkach była wyłącznie jedna opcja językowa.

A propos Rozmów w toku, to pani Drzyzga jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobowości TVNu i szczerze mówiąc, to gdyby stacja zrezygnowała z niej, to zaistniałby niemały problem odnośnie znalezienia kogoś, kto potrafiłby dobić do niej renomą. A Gessler, Rusin, Janiak czy Rozenek swoją drogą.

Na TVN od kilku lat jest oryginalna ścieżka dźwiękowa podczas filmów, jeśli masz z nią problem to wina twojego telewizora/tunera lub operatora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVN od kilku lat jest oryginalna ścieżka dźwiękowa podczas filmów, jeśli masz z nią problem to wina twojego telewizora/tunera lub operatora.

Miałem na myśli to, że w przeciwieństwie do zdecydowanej większości hollywoodzkich filmów emitowanych na TVNie, w przypadku sagi o Harrym Potterze zarówno na zwykłej ścieżce stereo, jak i drugiej - dostosowanej do Dolby Digital 5.1 (o niej wspomniałeś) było wyłącznie polskie audio, tak jak przy filmach animowanych. Nawet nie było możliwości skorzystania z napisów w naszym języku.

 

 

ZNOWU! Poleci Harry Potter, no tak mają z głowy parę tygodni wymyślania filmów do "Superkina", no tak, tak. Po co puścić film, który był (załóżmy) we wrześniu raz, jak można puścić po raz 115454 całą sagę Pottera.

Szkoda rzeczywiście, że TVN nie chce eksperymentować z emisją większej ilości świeższych filmów w letniej ramówce, lecz dalej ciągnąć "setny raz" tak to, jak i stare filmy ze Snipesem, Seagalem czy Stallone'em (zdaję sobie sprawę, że taki wybór zadowoli niektórych forumowiczów) bądź "kultowe" polskie komedie z przekroju ostatnich choćby dwudziestu lat. Kto chce "Kilera" w sierpniu, ręka do góry...  :twisted:

Edytowane przez DolbyStereo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli Harry Potter w wakacje staje się tradycją, tak jak Kevin na Boże Narodzenie... :/ Nie lepiej puścić coś innego, a nie w kółko to samo? Rozumiem, że jest wielu fanów powieści J. K. Rowling, co przekłada się na oglądalność (a TVN ma przy tym więcej zysków z reklam), ale to już się robi powoli nudne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to nie przeszkadza, że będzie cały Harry Potter ponownie w wakacje. Możliwe że nawet sobie obejrzę niektóre części dla przypomnienia. Co prawda to już nie będzie z takim nastawieniem jak to było jakieś 10 lat temu, gdy TVN emitował po raz pierwszy te początkowe epizody, ale sentyment pozostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to poza piątkiem zostają tylko sobota i niedziela, jeśli musiałoby to być emitowane o 20:00, a raczej na inną godzinę nie ma co liczyć, szczególnie dlatego, że te ostatnie części są dość brutalne. Od poniedziałku do czwartku jest "Na Wspólnej", więc musieliby w tych dniach to puścić najwcześniej o 20:45, a wtedy filmy kończyłyby się najwcześniej przed 24:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZNOWU! Poleci Harry Potter, no tak mają z głowy parę tygodni wymyślania filmów do "Superkina", no tak, tak. Po co puścić film, który był (załóżmy) we wrześniu raz, jak można puścić po raz 115454 całą sagę Pottera.

To trzeba było oglądać TVN tej wiosny a nie teraz będziesz narzekać że znowu leci... Zrozumcie Czerwiec-sierpień zawsze w TVN będą powtórki, grudzień-styczeń to samo. To są sezony powtórkowe i jak nie poleci Potter to poleci LOTR jak nie LOTR to batman do tego na najbliższe 3 lata dojdą Gwiezdne Wojny to marketing TV. Pottera w tym roku ze 3 razy powtórzą i kolejne 4 lata też bo spin offy wychodzą, za chwilę będą i filmy marvela. To normalne, a chcecie nowości to do roboty i do kina.

 

Na TVN od kilku lat jest oryginalna ścieżka dźwiękowa podczas filmów, jeśli masz z nią problem to wina twojego telewizora/tunera lub operatora.

Ale nie filmy z dubbingiem :)

 

W zasadzie to poza piątkiem zostają tylko sobota i niedziela, jeśli musiałoby to być emitowane o 20:00, a raczej na inną godzinę nie ma co liczyć, szczególnie dlatego, że te ostatnie części są dość brutalne. Od poniedziałku do czwartku jest "Na Wspólnej", więc musieliby w tych dniach to puścić najwcześniej o 20:45, a wtedy filmy kończyłyby się najwcześniej przed 24:00.

Przecież Pottera puszczali i w południe... Nie wiem gdzie ty masz tam brutalność mroczne ok. Ktoś tu żyje BvS

Edytowane przez denispottertvn#256
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BvS? Co to niby jest? Serio pytam. A Pottera to puszczali w porach popołudniowych, sam pamiętam że w którąś Wielkanoc (w okresie 2007-09 najprawdopodobniej), przez 3 kolejne świąteczne dni emitowano 3 pierwsze części. Może i pierwsze części nie są brutalne, tak gdzieś do 3, może 4 (choć już wtedy jest śmierć Cedrica... wiem, spoiler). Ale już ostatnie, zarówno książki, jak i ekranizacje, nie nadają się dla młodszego odbiorcy (jako młodszego rozumiem tu od 9 do 13 lat). Chociaż to jest też kwestia psychiki.

 

Akurat w tym roku cykl zaczynają dość wcześnie, bo na początku czerwca, dzięki czemu pod koniec lipca pokażą "Insygnia Śmierci". Rok temu wakacje z Potterem zaczęto chyba wtedy, gdy było zakończenie roku szkolnego.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast w komentarzach Aleksandra Fajęcka napisała, że pozwie Wróżbitę Macieja do sądu za wpis.

Chyba pani Aleksandra nie zrozumiała tego całego morału związanego z zapłaceniem i umową. Słabo się zna na takich sprawach. Kobieta musi straszyć wróżbitę, że pozwie do sądu za wpis?! Przecież pan Maciej nic obraźliwego nie napisał, tylko domagał się pieniędzy. No to pani Fajęcka złamała jedyną zasadę: oszukiwanie wróża Macieja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarosław Kuźniar ogłosił na Facebooku, że we wtorek odchodzi z TVN. Zacytuję tu teraz tekst jego wpisu:

 

Szykuję się do trudnego wtorku. Nigdy nie sądziłem, że tak szybko będę musiał (chciał?) powiedzieć Wam, że czas na ‪#‎goforNew‬ To moje ostatnie 48 godzin w TVN. Dla naszej relacji, budowanej wspólnie w telewizji i internecie przez 10 ostatnich lat, to oznacza jeszcze więcej możliwości na spotkanie NA ŻYWO. Dla mnie osobiście bezcenny będzie powrót do dziennikarstwa informacyjnego. Spotkajmy się TUTAJ na ‪#‎Facebook‬ LIVE o 7:00 RANO we wtorek ‪#‎WszystkoWamPowiem‬

 

Podobno Kuźniar ma się przenieść do telewizji informacyjnej Grupy TVN, przy czym raczej wymienia się tu TVN24 BiS

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli Harry Potter w wakacje staje się tradycją, tak jak Kevin na Boże Narodzenie... :/ Nie lepiej puścić coś innego, a nie w kółko to samo? Rozumiem, że jest wielu fanów powieści J. K. Rowling, co przekłada się na oglądalność (a TVN ma przy tym więcej zysków z reklam), ale to już się robi powoli nudne...

Tyle że puszczanie Pottera w tym roku jest usprawiedliwione, nakręcanie marketingu na spin off Pottera, nową książkę, spektakl 8 części który w Londynie będzie mieć premierę z końcem lipca a Potter w tym roku jeszcze zawita na TVN7 i TVN Fabuła. To samo czeka Gwiezdne Wojny w tym roku, filmy marvela tak samo jak i w przyszłym. To jest marketing TV. Więc nic nie jest nudne, poza tym co innego? Kolejny raz nudnego Ojca chrzestnego? Albo Odyseję Kosmiczną? Zastanów się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on ma chyba całkiem niestety odejść, a nie że z tego tylko kanału do innego :/

W tej sprawie jest wiele plotek, a skoro Kuźniar zapowiada powrót do dziennikarstwa informacyjnego, to coś może być na rzeczy.

 

 

Tyle że puszczanie Pottera w tym roku jest usprawiedliwione, nakręcanie marketingu na spin off Pottera, nową książkę, spektakl 8 części który w Londynie będzie mieć premierę z końcem lipca a Potter w tym roku jeszcze zawita na TVN7 i TVN Fabuła. To samo czeka Gwiezdne Wojny w tym roku, filmy marvela tak samo jak i w przyszłym. To jest marketing TV. Więc nic nie jest nudne, poza tym co innego? Kolejny raz nudnego Ojca chrzestnego? Albo Odyseję Kosmiczną? Zastanów się

"Ojciec Chrzestny" akurat tak często nie jest powtarzany jak inne filmy, poza tym chyba tego nigdy nie widziałeś, skoro mówisz o tym arcydziele, że to nudny film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie może Ojciec chrzestny czy coś podobnego jest nudne, a dla kogoś innego to Harry Potter czy Władca pierścieni jest nudne. Też się zastanów i nie myśl tylko o swoich potrzebach.

 

Ale ja nie myślę o żadnych swoich potrzebach... nawet w tym roku odpuszczę sobie Pottera w TVN, bo planuję wybrać się do kina jeśli będą 2 party maratonów Pottera na co liczę. Ale patrzę obiektywnie, jeśli narzekamy na powtórki Pottera, Władcę Pierścieni, to narzekajmy też na inne powtórki... i wcale Ojciec Chrzestny nie jest dla mnie nudny, bardzo lubię tę trylogię. Podałem tylko przykład, no ale [...] zawsze będą narzekać (nie wszyscy ale większość)... i to mnie trochę denerwuje.

 

 

Dla mnie to jest też nudne powtarzanie wszystkich czterech części Shreka(filmu animowanego)

 

No Shreka mogliby sobie darować... bo nie ma kolejnych części...

 

 

"Ojciec Chrzestny" akurat tak często nie jest powtarzany jak inne filmy, poza tym chyba tego nigdy nie widziałeś, skoro mówisz o tym arcydziele, że to nudny film.

 

 

Ja podałem tylko przykład wcale nie jest to dla mnie nudny film... Poza tym pewny jesteś że nie tak często?

 

W tamtym roku leciał we wakacje chyba w sierpniu na TVN, potem był na jesień w TVN7. W 2014 roku też był, pamiętam, po Harrym Potterze. 

 

Tak więc, ktoś tu nie uważnie ogląda telewizję

Edytowane przez Barti
Poprawiono post napisany dość niechlujnie. Następnym razem post napisany w taki sposób trafi od razu do Kosza. Poza tym, nie obrażamy na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes Legii Warszawa: niektórzy menedżerowie TVN oburzeni reakcją stacji na transparent, kilku ma zakaz chodzenia na nasze mecze: http://www.wirtualnemedia_pl/m/artykul/prezes-legii-warszawa-niektorzy-menedzerowie-tvn-oburzeni-reakcja-stacji-na-transparent-kilku-ma-zakaz-chodzenia-na-nasze-mecze

 

Już ruszyły castingi "Mam Talent!" z widownią. Na TVN będą leciały oczywiście we wrześniu.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...