Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bo jest to dyskomfort, na który nie mogę sobie pozwolić. :lol2:

A można "przewijać" do przodu w dobie dekoderów PVR?

No przecież to podstawowa funkcja. Nagrywasz, o dogodnej dla siebie porze oglądasz, przewijasz reklamy i gitara.

Dla mnie dogodna pora to pora emisji filmu. Dlatego w nagrywanie, potem w odtwarzanie i przewijanie nie mam zamiaru bawić się. Chcę włączyć telewizor, dekoder i oglądać film od początku do końcu bez przerywników w postaci reklam. Skoro nie mam takiej możliwości to nie oglądam kanałów komercyjnych nie będących kanałami sportowymi, informacyjnymi czy premium. Wyjątki robię dla sportu czyli na dzień dzisiejszy dla Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dogodna pora to pora emisji filmu. Dlatego w nagrywanie, potem w odtwarzanie i przewijanie nie mam zamiaru bawić się.

Mam nadzieję że ktoś wkrótce wymyśli specjalnie dla ciebie wehikuł czasu abys mógł powrócić do lat '90.

 

Dla mnie dogodna pora to prawie nigdy nie jest pora emisji filmu. Dzięki dekoderowi PVR sam wybieram co w danym momencie chcę oglądać, w dodatku z możliwością pominięcia reklam. Tak w tych czasach się ogląda TV, a nie że jesteśmy skazani na ramówkę układaną przez jakąś osobę i np. ciekawy film lub serial leci w środku nocy, a na drugi dzień na rano trzeba iść do roboty.

A nawet jeśli np. siadam i o 20:00 w Superkinie na TVN leci jakiś fajny film, to nie oglądam tego filmu, tylko wybieram jakiś film z listy nagrań, który też chętnie obejrzę, a ten, który leci nagrywam i oglądam np. następnego dnia albo nawet z godzinnym opóźnieniem (np. na dekoderach Nki można równocześnie oglądać nagrywaną pozycję więc wystarczy zacząć oglądać te 45 minut później i film obejrzymy bez reklam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego Ci i twoim "milionom innych" się źle kojarzy? Te wymysły dzieci w wieku 15 lat, że to tusk vision network oraz, że są ZA "PO" są po prostu żałosne. A te twoje "milion innych" wyraźnie widać podczas programów takich jak X-factor czy Mam talent!, gdy oglada je 6 mln ludzi. Świetny jestes! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dzieci w wieku 15 lat są za PO. Powiązanie TVNu z PO to wymysły ludzi w wieku 60 lat i więcej (którzy mieli co najmniej 30 lat w latach 80). Nawiasem mówiąc osoby które pracują cały dzień nie wiedzą co to jest X-factor a już w szczególności Tap Model. Ile ja się umyslałem kiedyś co to jest Zuza z tap Model. Tyle razy to w radiu słyszałem i nie wiedziałem o co chodzi. Dobrze że mi klientka na montażu powiedziała przy kawie.

 

Natomiast RTL7 mi się kojarzy z Dragon Ballem, MacGyverem i Drużyną A :D Dzieci w wieku 15 lat nie wiedzą chyba o co kaman. Oni nie zaznali prawdziwego uroku Polonii 1, Super 1 i RTL 7. A TVN kojarzy mi się.... Jakoś z niczym mi sie nie kojarzy. Tam po prostu nic nie ma. Jakby sobie zadał pytanie co było 5 lat temu w TV4 - Kinomaniak, w Polsacie - Świat według Kiepskich, w TVP - Rysio z Klanu, w TVN - nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 lat temu było wiele dobrych seriali, wtedy na topie były programy: W-11, Sędzia A. M. Wesołowska, Detektywi, Automaniak, Mamy Cię!, Szymon Majewski Show, Taniec z gwiazdami, Niania, Najsłabsze ogniwo, Kryminalni. Ale się rozpisałem. Po prostu albo tych programów/seriali nie pamiętasz, albo nie lubisz produkcji TVN-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to TVN z niczym się nie kojarzy? Big Brother, Taniec z gwiazdami, FAKTY, TVN24, Milionerzy... Można by wymieniać. Jakby nie było TVN jest motorem napędowym polskich mediów - bezdyskusyjnie. Mi nawet trochę szkoda, że to wszystko idzie na sprzedaż :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-factor? A co to? Czy to ten program co niby miał wypromować osoby uzdolnione muzycznie? Jego pierwsza seria już się skończyła? Nie słyszałem w radiu zwycięzcy tegoż programu, więc chyba jeszcze trwa? Bo np. Must Be The Music już dawno zakończono pierwszy sezon, a utwory jego zwycięzcy czyli zespołu Enej można było słuchać przez całe wakacje w radio, w telewizji czy na różnych imprezach na świeżym powietrzu. Nie raz będąc na mieście, jadąc autobusem słyszałem jak ludzie mówili o Must Be The Music i zachwycali się zespołem Enej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN jak każda komercyjna stacja nastawiona jest na zyski. Musi zatem dawać takie programy, które przyciągną widzów. Jak przyciągną widzów to przyciągną i reklamodawców. jak przyciągną reklamodawców to przyciągną pieniądze. Nie wiem czy jest sens porównywać jak kiedyś było do tego co teraz jest - przecież i rynek się zmienia i widz. A zmiana TVN na RTL? Jeśli patrzeć tylko na nazwę to bez znaczenia, jeśli na zawartość zapewne byłaby różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem w radiu zwycięzcy tegoż programu, więc chyba jeszcze trwa? Bo np. Must Be The Music już dawno zakończono pierwszy sezon, a utwory jego zwycięzcy czyli zespołu Enej można było słuchać przez całe wakacje w radio, w telewizji czy na różnych imprezach na świeżym powietrzu.
Enej to gotowy, kiepski produkt, a Gienek Loska dopiero zaczyna tworzyć materiał na płytę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...