Skocz do zawartości

Jak to było dawniej ?


benqu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz dużo łatwiej jest z kanałami sportowymi , pakiety są tańsze . Internet prawie każdy ma , więc oglądanie swojej ulubionej drużyny to nie problem . A jak to było dawniej głównie chodzi mi o lata 90 , jak i gdzie można było obserwować poczynania swojej ulubionej zagranicznej drużyny . Na pewno jakieś gazety , telegazeta , LM na TVP może jakieś kanały niekodowane .Napiszcie jak to było z wami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W latach 90 telewizja kablowa a później telewizja satelitarna najbardziej lubiłem oglądać nastepujące stacje TVP 1, TVP 2, Polsat (ponieważ tam była muzyka disco polo), TV Polonia, WOT-51, Eurosport, RTL, Sat.1, Pro 7, Sky News, MTV Europe, RTL 2 (ponieważ tam była telegazeta z programem niemieckich stacji telewizyjnych), Cartoon Network / TNT UK, DSF, Viva Niemiecka (ponieważ było pokazanych bardzo dużo dance'owych kawałów), TV Wisła (później TVN), RTL 7, Polsat 2, TV 5 Europe, Viva Zwei, Multipip telewizji kablowej Aster City, Atomic TV, Canal+, Discovery Channel, Nasza TV, TVE Internacional a pod koniec lat 90. także kanały tematyczne Polsatu czyli Komedia, Formuła 1, Dla Ciebie, Smyk i Muzyczny Relaks(to był kanał mój ulubiony ponieważ puszczali tam disco polo)

z gazet natomiast Gazeta Wyborcza, Życie Warszawy, Super Express, Tele Tydzień, Tele Świat, To&Owo TV, Program TV, Kurier TV, TV Movie, Imperium TV, Bravo, Bravo Sport, Bravo Girl, Kaczor Donald, Przegląd Sportowy, Nie, Wprost, Polityka, Życie na Gorąco, Auto Świat no i jeszcze Komputer Świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...