Skocz do zawartości

Cyfra plus bez Orange sport


playouter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby nie kombinowali tylko trzymali układ z c+ to dalej mieliby polską piłke. a tak to ani ekstraklasy, nba do końca sezonu(może o to powalczą) i pójdą do n-ki. Chyba więcej stracili niż zyskali. Ale to polityka tepsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia brak Orange Sport to strata w ofercie Cyfry+. Nie mam pojęcia czym oni wypełnią całą ramówkę po stracie Ekstraklasy. Może zrobi się kanał taki jak nSport - magazyny, czasem transmisja live. Tylko po co będzie Orange Sport Info? Może połączą i zrobią jeden kanał? Niebawem się przekonamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam ten kanał bardzo często, czy to drewnianą ligę, czy to żużel we wtorki.

 

Mam nadzieję, że trafi do Cyfrowego Polsatu lub n.

 

Te oddzwanianie konsultantów TP to ściema, bo jak myślicie co będą mówić ??? SPrzedawać będą swoją platformę ! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie kombinowali tylko trzymali układ z c+ to dalej mieliby polską piłke. a tak to ani ekstraklasy, nba do końca sezonu(może o to powalczą) i pójdą do n-ki. Chyba więcej stracili niż zyskali. Ale to polityka tepsy.

 

Będąc w C+ wiele nie zyskali zwłaszcza że c+ wcisnęła im mecze których nie chcieli pokazywać, teraz OS może mieć swój los tylko w swoich rękach i może tego chcieli. Zwłaszcza że OS może startować do wszystkich przetargów nie spoglądając na to żeby nie zaszkodzić Canal+, bo nSportowi przeszkadzać nie będą bo niema w czym, a zbliżają się przetargi na Angielskie puchary, ligę włoską, która była sprzedana na dwa sezony, gdzie jeden już miną, może LM zostawią n, ale jeszcze jest LE wiec nieoczekiwanie w krótkim czasie OS może dorównać Canal+ Sport w przeciągu roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta razem z ligą :lol:

 

 

Ciekawy jestem co teraz z OS będą robić i przede wszystkim jaki mają kapitał na Polskę. Jeśli inwestują w sporty walki to mile widziane były by gale Pride, ale zobaczymy bo nie sądzę że OS zniknie i myślę że mogą pokazać pazur po dwóch latach niewoli 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiadomo to na pewno liga włoska będzie do ugrania i chyba liga francuska.

Ciekawi mnie bardziej co Cyferka wykombinuje. W Prestiżu powinna być jakaś obniżka abonamentu za brak OS lub jakieś kanały w zamian.

Inaczej ci co mają największy pakiet mogą czuć się olani i spokojnie zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blue_voyager

 

Jeśli Orange da lepszą ofertę to Orange wygra (takie są realia wolnego rynku) i z tego co pamiętam obie firmy są Francuskie i niema to znaczenie przy przetargach na terenie Polski.

 

Miało być info dziś i niema... trochę dziwne zwłaszcza że miało to być sprawdzone info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blue_voyager

 

Jeśli Orange da lepszą ofertę to Orange wygra (takie są realia wolnego rynku) i z tego co pamiętam obie firmy są Francuskie i niema to znaczenie przy przetargach na terenie Polski.

 

Miało być info dziś i niema... trochę dziwne zwłaszcza że miało to być sprawdzone info.

 

Ale nie da lepszej oferty - Canal+ kupuje dla wszystkich swoich stacji, to mocna karta przetargowa, jak taki Orange ma ich przebić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rywalizować można, ale czy można wygrać? Polski Canal+ nie kupuje praw do lig zagranicznych, kupuje je dla niego francuski Canal+. Naprawdę sądzisz,że taki Orange może wygrać z takim gigantem? I chyba zdajesz sobie sprawę, że nieporównywalnie silniejszą pozycję ma stacja kupująca prawa dla kilku- kilkunastu krajów niż ta, która kupuje tylko do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani hiszpańskiej ani angielskiej czy włoskiej i francuskie ligi nikt Cyfrze nie podbierze w Polsce. To kupuje francuski Canal+, więc ani n-ka ani CP im nie podskoczą.

We Francji prawa do ligi francuskiej też ma Orange Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...