Skocz do zawartości

Bojkot TNK


Rekomendowane odpowiedzi

Kojak A dziwisz się że coraz mniej ludzi ładuje konto tnk sd ?? wcześniej było 10zł przy wpłacie na rok z góry teraz jest 10zł przy wpłacie na 2lata z góry to ludzie nie bardzo chcą ładować konto ( dvb-t ) . Nie czaje ich mogli by zrobić drugi pakiet premium SD w tnk sd za ileś tam zł sporo osób by się skusiło . A do tnk hd trzeci pakiet ale nie po co nasza kasa chyba ''śmierdzi''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POpieram poprzednika, jak im zależy to coś dadzą jak nie, cóż żyje się dalej, ważne że nie jestem skazany na jeden dekoder, oraz nie jestem skazany na umowę.

Sama TNK SD jest podobno zamknięty projekt, tak piszą na forum N, znowu TNK HD jest za droga, jak zwykle prestiż pełną gębą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam właśnie stałem się użytkownikiem TNK SD. Kupiłem kartę na dwa miesiące za 48 zeta, i nie zamierzam wdawać się w żadne bojkoty. Co mi tam Polsat, miałem go w Cyfrze i nie oglądałem. Skończy się ważność startera to doładuję znów na dwa miechy, oczywiście jeżeli Cyfra zmieni politykę cenową to wrócę do nich, bo szkoda mi tych kanałów. Ale ponad siedem dych nie zamierzam płacić za telewizję, dla mnie było to stanowczo za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny....

No to załóż nowy wątek: Najcudowniejszy wynalazek sat- tnk i tnk hd.

I tam sobie pisz razem z kolegami, jak to dobrze mieć tnk, jak to miło doładowywać karty, jacy to "beeee" są ci "bojkotujący" wspaniały ten wynalazek i ile ma on zalet. Obiecuję, że nie będę się tam wpisywać, a i inni koledzy z wątku Bojkot TnK (podpisujący się pod jego tytułem) zapewne także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zostały jeszcze 2msc ale już za kilka dni rozstaje się z kartą TNK SD.Mam neta z darmową tv z tepsy pudło leżało w szafie i o dziwo telekomunikacja przebiła (jak dla mnie) TNK. Pakiet podstawowy rozszerzony o paczkę kanałów tvn i teraz dochodzą Polsaty. A to wszystko w cenie neta,nie zachwalam tp ale bez sensu jest płacić za coś co mogę mieć za darmo.Taka ciekawa oferta się zapowiadała TNK SD a tu LIPA :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to śmieszy jak się wypowiadają ludzie którzy kupili tnk sd lub hd kilka dni temu i piszą jaka to cudowna oferta . Ja miałem tnk sd 1 rok potem kupiłem tnk hd i też zaraz rok minie i ja mogę napisać czy oferta jest wporządku czy nie a nie osoba z kilku dniowym użytkowaniem bo to kpina .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to śmieszy jak się wypowiadają ludzie którzy kupili tnk sd lub hd kilka dni temu i piszą jaka to cudowna oferta

A co w tym śmiesznego?

Zapoznali się z ofertą, która wyłożona jest jasno, kupili... są zadowoleni.

Śmieszne jest na natomiast to, a właściwie śmieszni są ci, który kupili TnK rok temu i nagle teraz zauważyli, że w ofercie TnK nie ma Polsatu :)

Ja pokładam się ze śmiechu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ tnkhd Jeżeli to była wypowiedź do mojego postu to zwróć uwagę że ja nic nie piszę że TNK jest cudowną ofertą, tylko pisałem że wybrałem TNK SD na przeczekanie z powodu niezadowalającej oferty cenowej w Cyfrze. Wypowiedziałem się o ''bojkocie ''. Swoją drogą czy nie uważasz że ten bojkot jest trochę nie poważny, jeszcze tylko brakuje transparentu i pikiety przed siedzibą TVN ... . Tak jak napisał @ andkas każdy przed kupnem startera doskonale wiedział jaka jest oferta TNK a mimo to zdecydował się ją zakupić, znaczy, zgodził się z ofertą programową. Za 20 złociszy miesięcznie myślę że to dobra oferta, a jak ktoś uważa że jest inaczej, zawsze może podpisać umowę na abonament, będzie miał bogatszą ofertę ... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale ludzie którzy bojkotują.. ośmieszacie się i jesteście niepoważni.

Oferta jest taka jaka jest. Nikt was nie oszukuje! Czy Wy możecie przestać marudzić i zadowolić się tym co macie?

Dorzucą Polsat, to zaczniecie narzekać że nie ma czego innego.

Nawet jeśli 1 000 osób przestanie opłacać.. jest 700 000 klientów TnK. Nie wiem ile ma doładowane karty, niech będzie że 1/4.. Wasz bojkot nie zmieni tych wyników nawet o 1%.

Pamiętajcie że ITI ma jeszcze platformę n.

 

Jak już napisałem wcześniej.. TnK to dobry(jak pokazało doświadczenie - naprawdę dobry) trick ITI na podwyższenie swoich wyników. To nie jest platforma (TnK jak i TnK HD) która będzie rozwijana, nie oczekujcie tego od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mobo40 i @lpm11 to nie jest topic dla dywagacji czy oferta TNK jest dobra czy nie. Jeżeli wyrażacie chęć bojkotowania TNK albo TNK HD możecie tu zgłosić swój akces. Jeżeli uważacie, że oferta jest zadowalająca po prostu doładujcie kartę, a nie zaśmiecajcie tematu, ewentualnie złócie własny temat z hymnami pochwalnymi na cześć cyfrowego domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mobo40 i @lpm11 to nie jest topic dla dywagacji czy oferta TNK jest dobra czy nie. Jeżeli wyrażacie chęć bojkotowania TNK albo TNK HD możecie tu zgłosić swój akces. Jeżeli uważacie, że oferta jest zadowalająca po prostu doładujcie kartę, a nie zaśmiecajcie tematu, ewentualnie złócie własny temat z hymnami pochwalnymi na cześć cyfrowego domu.

A gdzie dyskutować o tym czy bojkot ma w ogóle sens i czy przypadkiem nie jest wynikiem tego, że użytkownicy TnK zwyczajnie nie przeczytali dokładnie oferty która kupowali, lub uroili sobie, że będzie Polsat?

Rozumiem, że trzeba założyć trzeci watek, tak?

Moim zdaniem ten watek w ogóle nie ma sensu i admin powinien go już dawno wyciąć...

Jeśli tego skamlenia nie wycina, to tylko dlatego aby użytkownikom, takim jak ja, dostarczyć małej zabawy ;)

Wiesz co klientów tnk sd jest 700 tys z czego obecnie tylko 300 tys opłaca ( rok temu było więcej ) . W tnk hd 38tys i już 4 tys nie opłaca wogole . Tak wiedziałem co kupilem i wiem co było np DVL i TVN Warszawa i gdzie to jest ??

Jeśli pytasz gdzie jest TVN Warszawa to nie wiesz co kupiłeś, bo w ofercie TnK jak byk stoi, że operator zastrzega usunięcia kanału jeśli nadawca zrezygnuje z jego nadawania.

Tak więc nie ściemnij kolego, że wiesz co kupiłeś, bo najwyraźniej nie wiesz, bo nie czytałeś dokładnie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wolności słowa nie szanuje @31uisybz i zabrania wypowiadania się w tym wątku forumowiczów, którzy tego bojkotu nie popierają, lub ich zwyczajnie śmieszy.

@dartante - możesz podładować na dwa lata, wtedy wychodzi 10 zł na miesiąc, rzecz jasna jeśli 240 złociszy nie jest dla Ciebie dużym majątkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Nikt was nie oszukuje! Czy Wy możecie przestać marudzić i zadowolić się tym co macie?...

Ja tam czuję się oszukany, bo gdy kupowałem TNK HD ADB 2850, to w ofercie dostępny był kanał Da Vinci (zresztą bardzo wartościowy, sam z dzieciakami oglądałem, nie jak te ogłupiające typu Disney), a po 2 miesiącach został wycofany. Uprzedzając ewentualne zarzuty, że Cyfrowy Dom zwracał za ten kanał, odpiszę, że to nie poważne, by kazać wysyłać kartę, a co przez te dni bez karty? Poprzednio miałem C+ prestiż HD, ale zrezygnowałem, bo i tak nie maiłem czasu, by to oglądać, a poza tym C+ nie szanuje, oszukuje (w moim przypadku walczyłem 6 miesięcy) klientów, zakupiłem zestaw ADB 2850, ale po akcji z Da Vinci zaczynam się głęboko zastanawiać nad kablówką.Szkoda tylko kasy na ADB, bo do niczego innego (oprócz DVB T) nie da się wykorzystać. Szczerze, rozumiem rozżalenie piszących w tym wątku, bo co z tymi (zwłaszcza w TNK SD), co zasilili na dwa lata, do tego jeszcze podwyżka. Skoro ITI olewa nas, to chyba dążą do śmierci tego projektu, więc dlaczego nam ma zależeć na tym projekcie? Może rzeczywiście olejmy ich także. Zrozumiałe, że jak dołożą nowe kanały, to podwyżka, ale przynajmniej podwyżka za coś, a Cyfrowy Dom serwuje podwyżki (bez Da Vinci mniej kanałów w tej samej cenie), zabierając kanały. A może Cyfrowy Dom (ITI) chce zarobić tylko na dekoderach i modułach, a ludzi zniechęcić, by sami rezygnowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...