Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sentence - Wiem ze są telezakupy do 10. Czyli Polsat ma nie puszczać sportu bo od tego jest Polsat Sport, Wydarzeń bo są na Polsat News czy filmów bo są na Polsat Film. Jaki zasięg ma Novela TV? Nawet promować kanał byłoby łatwiej

 

Poland - a oglądasz telewizje do 10? W weekendy OK powinno być godzinę ale poniedziałek - piątek nie koniecznie zresztą Polonia 1 by wtedy nadawała normalna ramówkę. Śmieszy mnie jak mam telezakupy na 2 kanach tego samego nadawacy o tej samej porze jak jest np na TVN czy TVN 7. To tak jakby oddać walkowerem ten czas innej stacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ciekawe czemu Tele 5 ''Nocny patrol'', którego pierwsza część składa się z sextelefonów a druga część z Nocnej jazdy samochodem oznacza w programie tv jako bez ograniczeń wiekowych. KRRiT powinna się do nich dobrać, że sextelefony oznaczane są w programie tv bez ograniczeń wiekowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, już dawno zauważyłem ten błąd. Ale dla Twojej wiadomości, to KRRiT może nałożyć karę tylko, gdy nieprawidłowe oznaczenie widnieje na ekranie w czasie nadawanie audycji. Za błędne oznaczenia w gazetach z programem telewizyjnym i w teletekście nie można zostać ukaranym, gdyż prawo nie reguluje oznaczeń wiekowych w tych miejscach - ich dodawanie tam jest dobrowolną inicjatywą podmiotu, który to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonia 1 wydłużyła nadawanie. Zaczynają o 17:15 w dni robocze. W złą stronę wydłużają. Przydało by się wydłużyć w 2 stronę. Czy tych sekstelefonów nigdy nie ograniczą?

Chyba raczej od 18:15.

Chyba raczej od 17:15. Dokładniej to od 23 lipca o tej godzinie emitowane będzie "Mroczne niebo" od 16. odcinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Gdy byli na topie to zamaist dawać normalny program połakomili się na kasę i rozszerzali stopniowo pasma z telezakupami i dodali sextelefony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy byli na topie to zamaist dawać normalny program połakomili się na kasę i rozszerzali stopniowo pasma z telezakupami i dodali sextelefony.

Nie jest prawdą co mówisz. Wystarczy zaznajomić się z historią tej stacji, a nie rozsiewać bzdury na forum. Wpierw przegrali proces koncesyjny i wynieśli się do Rzymu - a stamtąd rozpoczęli bardzo drogą transmisję satelitarną (w analogu!), co już w inny sposób przekładało się na zyski. Stracili dotarcie, bo odebrano im częstotliwości naziemne, skończyła się też kasa z reklam ogólnokrajowych i lokalnych. W 1996 roku RTL 7 wymówiło im umowę dzierżawy transpondera analogowego, przez co trzeba było uciec się do cyfry (a warto wspomnieć, że P1 to chyba pierwsza polska telewizja nadawana cyfrowo, zaraz obok paczki ATV), która była nieosiągalna dla widzów indywidualnych. To wtedy właśnie zaczęły się telezakupy, a po kilku latach seks-telefony. Trzeba jednak pamiętać, że Polonia 1 nie może zająć całego programu teleshoppingiem, ponieważ mogłaby zniechęcić do siebie operatorów kablowych i satelitarnych, a mało tego mogłoby się to na dopłacaniu im do dystrybucji sygnału stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolega @Sentence wykorzystał zrzuty z forum media2.pl, a kolega @TiM, które je wykonał, troszkę je podrasował w międzyczasie, gdyż nie spodobała mu się forma podania źródła zrzutów przez kolegę @Sentence. ;)

 

Ale od czego ja jestem? ;) Wrzucam od siebie trzy zrzuty Tele 5 z nowym logotypem.

 

zrzuttele53.png

 

zrzuttele54.png

 

zrzuttele55.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;) Mój pierwszy post na Satkurierze.

 

Jak dla mnie jest słabo. Po zewnętrznej agencji spodziewałem się czegoś o wiele lepszego. Moim zdaniem zdecydowanie ciekawsza była oprawa z motywem "kwadracików" (bodajże z 2007). Prosta, elegancka i z naprawdę wysokim poziomem animacji jak na grafików stacji.

 

Co do sprawy o której wspominał @Wiking a niektórzy mogli nie wiedzieć o co chodziło: Użytkownik @Sentence wrzucił moje zapy z innego forum podając źródło tak małą czcionką i wtapiającym się w tło kolorem, że naprawdę było to niemal niewidoczne. (na dodatek była to niepełna nazwa serwisu) Jako że nie było to pierwszy raz (zapy były kopiowane także od innych userów), postanowiłem podmienić owe screen'ery na inne które źródło pokazywały aż nadto. Przyznam, że trochę mnie poniosło, ale miałem nadzieję, że do kolegi dotrze co robi nie tak

 

A mogłem zrobić swoje zapy (bez łaski)

 

A jednak nie... Jeżeli bierzesz zapy z innego forum, to strona do niego powinna być pełna (z końcówką ".pl" czy ".info") i pisana normalnym kolorem. Do mniejszej czcionki (oczywiście nie najmniejszej) nikt się raczej nie doczepi, bo wiadomo że mimo wszystko post jest ważniejszy. Ja na prawdę nie mam nic przeciwko zamieszczaniu screen'erów które robię na inne fora(ba, bardzo mi miło!), o ile nie ukrywa się źródła i to w taki sposób jaki zrobiłeś. Mam nadzieję, że zrozumiałeś i między nami wszystko będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;) Mój pierwszy post na Satkurierze.

 

Jak dla mnie jest słabo. Po zewnętrznej agencji spodziewałem się czegoś o wiele lepszego. Moim zdaniem zdecydowanie ciekawsza była oprawa z motywem "kwadracików" (bodajże z 2007). Prosta, elegancka i z naprawdę wysokim poziomem animacji (...)

 

Myślę, że to logo co jest obecnie, jest lepsze, bardziej jakby nowoczesne i zasłania tak bardzo. Co do wysokiego poziomu, jeśli wysoki poziom, to ucięta piątka i Tele pod tym i te kwadraty, to to co jest teraz jest o niebo lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...