Skocz do zawartości

NEXT Music + HD


bernard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy oficjalny przedstawiciel kanału na forum mógłby podać adres url streamingu kanału w sieci. Bo nie mogę nigdzie znaleźć a chciałbym oglądać kanał w moim tunerze satelitarnym, który obsługuje streaming internetowy. Z góry dzięki.

 

sd: rtmp://vod.wowza.astrosa.pl/rtplive/:music_540p.stream

hd: rtmp://vod.wowza.astrosa.pl/rtplive/:music_720p.stream

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. To są linki do odtwarzaczy i programów do zgrywania video "online" :D .

 

@cyfrek1. Mógłbyś zdradzić jaki to tuner satelitarny posiadasz i czy można na nim odbierać też radio internetowe???

Mogę zdradzić, posiadam VU+Ultimo i linki działają aż miło. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawe :D .

 

Jestem przywiązany do moich dwóch "Globo HD S1", ale tym odbiorem kanałów internetowych zacząłeś mnie kusić do zmiany tunera :D ...

 

Jakbyś jeszcze napisał jak to jest z odbiorem radia internetowego, to może byłbym jeszcze mocniej skuszony :D???

 

P. S. A są może osobne odbiorniki do telewizji i radia internetowego, tzn. coś takiego jak tuner satelitarny, tylko odbierający wyłącznie tv i radio internetowe, który możnaby podłączyć do normalnego tv i głośników???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki służą do odtwarzaczy, kmplayer,daumplayer itp. które rozpoznają stream rtmp.

Otwórz url, wklejasz adres, na przykładzie daum pot player'a:

Przenosisz okno tam gdzie chcesz, wciskasz ppm na ekranie i

skins>hide skin when playing

options>on top>on top while playing

 

Dzięki czemu masz next music w dowolnym miejscu na ekranie widoczne na stałe nad wszystkimi innymi oknami.

 

Tak to wygląda: http://i50.tinypic.com/315mjac.png

http://i47.tinypic.com/2ef1glx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vu+ultimo to tuner oparty na linuxsie, który moze miec aż trzy glowice. Odbiera zarówno dvbt, dvbs jak i streaming internetowy. Z internetowych stacji radiowych jest dostępnych ok 550 polskojezycznych oraz oczywiście zagraniczne. Najlepszy jest wysvietlacz vfd z przodu tunera, ktory oprocz wyswietlania obecnie nadawanego kanalu pokazuje jeszcze jego logo. Jedynie co to cena moze odstraszać bo z dwoma głowicami tuner kosztuje 1999 zł. Wiecej na jego temat możesz sie dowiedzieć tu http://forum.sat-box.pl/vu-606/vu-ultimo-test-94411/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :D .

 

Faktycznie droga "zabawka", a moje "Globo HD S1" sprawują się dobrze, więc na razie nie będę ich wymieniał, ale na pewno następne moje tunery, to będzie coś na "linuxie", skoro to daje też dodatkowo możliwość odbioru kanałów internetowych, chociaż liczę, że zanim wymienię tunery "Next Music" już dawno będzie na satelicie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Małe zmiany w NEXT Music +HD. Zmniejszono oznaczenie i logo, a pomiędzy znakiem a tytułem audycji umieszczono kreseczkę - jak na poprzednich screenshotach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bo my to gramy z pasją, kręci nas to jak piszecie, że jest ok i martwi gdy nie jest ok... Krótko mówiąc: lubimy tę robotę :)

A od przyszłego tygodnia będziemy grać według takiej rozpiski:

 

PONIEDZIAŁEK – CZWARTEK

00 - 02 PARTY HITS

02 - 07 POLIGON

07 - 10 POBUDKA

10 - 11 SPOKO SPOKO

11 - 18 PARTY HITS

18 - 21 OLD SCHOOL PARTY

21 - 23 ROCK BLOCK

23 - 00 SPOKO SPOKO

 

PIĄTEK

00 - 02 PARTY HITS

02 - 07 POLIGON

07 - 10 POBUDKA

10 - 11 SPOKO SPOKO

11 - 20 PARTY HITS

20 - 00 WEEKEND PARTY

SOBOTA

00 - 02 WEEKEND PARTY

02 - 08 POLIGON

08 - 20 PARTY HITS

20 - 00 WEEKEND PARTY

NIEDZIELA

00 - 02 WEEKEND PARTY

02 - 08 POLIGON

08 - 16 PARTY HITS

16 - 18 TOP PARTY HITS

18 - 21 OLD SCHOOL PARTY

21 - 23 ROCK BLOCK

23 - 00 SPOKO SPOKO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jeszcze więcej klasyki, poprawiamy się żeby być wyraźnie lepszym od VH1 Polska :)

 

 

O, to świetnie. :)

Przy tej okazji mam pytanie, czy jest (lub będzie) szansa zobaczyć u was takich wykonawców:

 

The Hooters (lata 80/90)

 

Creedence Clearwater Revival (lata 60/70)

http://www.youtube.com/watch?v=TS9_ipu9GKw

 

Status Quo

 

John Fogerty

http://www.youtube.com/watch?v=04KQydlJ-qc

 

Ogólnie chciałbym zapytać czy gracie też muzykę z lat 60/70 czy raczej ograniczacie się do dekad 80/90 i współczesnych. :)

 

A co do współczesnych zespołów to czy jest szansa abyście grali:

 

The Baseballs

 

Volbeat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. :)

Fajnie by było gdybyście zdobyli jakieś klipy Creedence Clearwater Revival albo chociaż coś z solowych dokonań wokalisty tego zespołu, Johna Fogerty'ego (on ma na pewno więcej teledysków, bo jednak niestety o oficjalne klipy Creedence Clearwater Revival jest chyba raczej trudno).

 

Z waszej rozpiski najbardziej interesuje mnie pasmo OLD SCHOOL PARTY. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kilka dla przykładu: Roy Orbison, The Doors, Bob Marley And The Wailers, Abba, Rubettes, Boney M, Queen, Bee Gees, John Travolta & Olivia Newton-John

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...