Skocz do zawartości

NEXT Music + HD


bernard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Piotrek o jakich rankingach oglądalności dziś mówisz?? Obecność w necie + dwie małe kablówki nie daje szans na bycie w rankingach oglądalności. Dlatego też o jakichkolwiek wynikach jak i o reklamach można mówić po ewentualnym poszerzeniu zasięgu i to dużym poszerzeniu zasięgu...

 

A śmieci nie będzie ( w sensie - nie będzie za naszej tutaj pracy. Jak będą śmieci to obecnej redakcji muzycznej nie będzie, to chcieliśmy napisać )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nad tym niestety ubolewam nie mam tyle czasu żeby oglądać "was" w przez internet a jesteście ciekawą stacją muzyczną, zwiększenie liczby abonentów jest dla "was" jedynym możliwym rozwiązaniem na przyciągnięcie reklamodawców, "no i kasa by była" i możliwość dalszego rozwoju, a tak "kicha" stoicie w miejscu. Dlatego warto "walczyć" o małe kablówki bo to "koło" napędowe, skoro "duże" kablówki są niezainteresowane waszym istnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A świstak siedzi i zawija w sreberka...nigdy nie mów nigdy, od decyzji jest właściciel a nie pracownik, jak będzie chciał wprowadzić "śmieciowe" sms-ki na ekran tv "was" o to nie zapyta tylko to zrobi, a reklamy, trudna sprawa jesteście "niszowym" kanałem i mało atrakcyjnym dla reklamodawców, nawet obawiam się że nikt nie traktuje "was" poważnie inaczej bylibyście brani pod uwagę w rankingach oglądalności.

Co do reklam, to ja się ciebie pytam, dlaczego inna stacja muzyczna nadająca wyłącznie w internecie ma w swojej ramówce reklamy ???? mowa o GRAMY! TV.

Więc rynek reklamowy jest zarówno dla niszowej stacji jak i dla ogólnopolskich naziemnych.. to już tylko zależy od dobrego PR (ASTRO) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też o jakichkolwiek wynikach jak i o reklamach można mówić po ewentualnym poszerzeniu zasięgu i to dużym poszerzeniu zasięgu...

44 strony klepania o planach i obietnicach poszerzenia zasięgu... A kiedy wreszcie jakieś efekty? Poza nawet po włączeniu do jakiejś dużej sieci kablowej, chyba trzeba pomyśleć o nadawaniu w SD, bo przykładowo ja u siebie w pokoju mam stary dekoder Technisata i po ewentualnym wejściu do Vectry jesteście u mnie przegrani, bo nie będę miał możliwości odbioru. Podejrzewam, że dużo ludzi nie korzysta jeszcze z dekoderów HD, a najwięksi krzykacze tego forum są mądrzy bo już się w nie zaopatrzyli. Oczywiście u mnie w domu nie ma zacofania, lecz akurat z takiego Multiroomu korzystam, że jeden pokój mam zaopatrzony w telewizor HD, a drugi w stary, poczciwy CRT z pięknym kwadratowym ekranem - o takich widzach też wypadałoby pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sieć kablowa zapewne będzie mogła udostępnić sygnał zarówno w SDTV jak i HDTV.

To już będzie zależeć od sieci kablowej, w jakiej formie będzie chciała udostępnić sygnał stacji swoim abonentom...

 

JAMBOX udostępnia stacje ASTRO poza tymi które nadają głownie w 3D także ich wersje w HD.

Więc to w dużej mierze operator decyduje, nadawca zawsze może przesłać dodatkowy strumień w SD poprzez światłowody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wiele razy już wspominaliśmy, że mamy ze 100 pomysłów na różne pasma tematyczne i na ogólne wzbogacenie ramówki. Jednak nie zrobimy tego dopóki będziemy stacją internetową bo tak to w tej chwili wygląda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A złośliwościom nie było końca :) Karol, jak to wytłumaczyć?? My robimy swoją robotę, co gra, kiedy i jak gra - to nasze zadanie. Natomiast nie mamy wpływu na decyzje strategiczne spółki typu czy kanał jest w HD czy w SD, jak przebiega jego dystrybucja, czy jest darmowy czy płatny itp. Jaśniej nie potrafimy tego powiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie z tego sprawę, aczkolwiek jeszcze kilka tygodni temu więcej wypowiadałeś się odnośnie dystrybucji swojego kanału. Myślę, że wasza telewizja nie jest na tyle duża, by nie wiedzieć co się dzieje w jej wnętrzu - z jakimi sieciami kablowymi prowadzi negocjacje, czy w ogóle prowadzi, jakie są chociażby pobieżne plany na przyszłość... Mówię z troski, bo z braku zainteresowana działalnością Next Music pracownicy będą musieli się z nią pożegnać zostając na bruku, bo kto będzie dokładać do telewizji, która z braku zasięgu nie przynosi zysków? Wspominam o tym nie wnikając w szczegóły, bo to rzeczywiście problem właściciela, ale to od niego zależy los X ilości osób, które zatrudnia. Zresztą - to już nie pierwsza telewizja powiązana z Astro i panem Ryszardem K., która po takim czasie ciągle nadaje na sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przestałem się wypowiadać o dystrybucji NM bo już wiele miało z tego być a do dziś nie ma, nie będzie już spekulacji a ewentualnie twarde fakty. Właściciel wie, że albo zapewni zasięg albo projekt upadnie bo czas nadawania dla garstki osób w internecie kiedyś się skończy... Oczywiście z zarządem się komunikujemy, wszystkie nasze uwagi przekazaliśmy, tyle mogliśmy zrobić, na resztę już żadnego wpływu nie mamy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze, bo ludzie tylko narzekają że nie ma was w danej sieci kablowej czy platformie satelitarnej,

 

Ja was mam w JAMBOX-ie od wczoraj i jestem zadowolony, bo mam wasze wszystkie stacje :-)

A jak ktoś chce was oglądać to niech nęka swojego operatora telewizji cyfrowej o wasze włączenie do oferty :)

A wiem że to możliwe gdyż wykorzystując umowę podpisaną wcześniej przez koleżankę, dążyłem do stworzenia pakietu VIASAT w JAMBOX-ie i po dwóch latach się udało - to się nazywa siec która myśli o swoich abonentach.

 

A dla tych co są w zasięgu operatora który oferuje internet, a nie ma telewizji cyfrowej, pisać do admina aby wybrali ofertę SGT (JAMBOX) i zaoferowali także telewizje ;)

 

Świetnie się was ogląda na ekranie plazmy :)

Pozdrawiam serdecznie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Świetnie się was ogląda na ekranie plazmy :)

Pozdrawiam serdecznie ;-)

 

Miło to słyszeć :) Szkoda tylko, że jesteś jednym z nielicznych który może nas sobie włączyć na tv bez pośrednictwa komputera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze, bo ludzie tylko narzekają że nie ma was w danej sieci kablowej czy platformie satelitarnej,

Narzekają to znaczy, że oglądali Next Music +HD przez internet, a skoro tak to właśnie tą drogą niech to robią. Stać ich na pakiet HD, to pewnie stać i na stałe łącze z dobrą przepustowością, ewentualnie na kabel HDMI żeby sobie do telewizora komputer podłączyć jeśli na ekranie komputera nie łaska oglądać ;]

 

@NEXT Music +HD: kolega nie jest jednym z nielicznych. Ogladąć może każdy, tylko co z tego, że mało kto o Was wie. W ubiegłym roku 73 proc. Polaków posiadało dostęp do internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród moich znajomych mam wiele osób które włączają w wolnym czasie stacje produkcji ASTRO.

Więc wśród moich znajomych wiedza o NEXT jest dosyć spora, po prostu jak się umie korzystać z internetu to się jest na tyle obytym że się wie co można w necie znaleźć wartościowego wśród milionów śmieciowych stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Karol to byłoby zbyt proste...

 

Stacja obecna jedynie w necie nigdy nie uzyska takiego rozgłosu jak obecna w telewizorach. Coś jednak musi w tym być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...