Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób, które mają pakiet HD. Od pewnego czasu na kanałach HD - wszystkich, tych z pakietu i FTA z astry wyskakują piksele po chwili oglądania. Czy to ma związek z nieprecyzyjnym ustawieniem anteny czy raczej wada dekodera? Pasek na tych kanałach jest wszędzie zielony a jednak piksele wyskakują...

 

Zielony pasek nie oznacza, że masz dobrze ustawioną antenę. Sygnał z anteny (konwertera) ma dwie składowe - siła i jakość (można to nazwać dwoma paskami). Najlepsze ustawienie robi się na prostych Satfinderach lub tunerach, które dają możliwość sprawdzenia obu tych parametrów. Czasami paradoksalnie siła sygnału wynosi 50%, ale jakość dochodzi do 90%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja krótka historia z pakietem HD. Miesiąc temu zamówiłem przez infolinie pakiet HD. Miało zostać wysłane nowe porozumienie a na miesiąc dostałem pakiet gratis. Minął miesiąc, programy HD znikneły a porozumienia jak nie było tak nie ma. Zadzwoniłem więc na infolinie. Pani poinformowała mnie, że z przyczyn technicznych porozumienie nie zostanie wysłane, i mogę podpisać nową umowę przez telefon lub u dystrybutora. Wykonałem potem jeszcze 3 telefony, za każdym razem mówiono co innego. U dystrybutora oczywiście nie można jeszcze podpisać, może jutro...Zadzwoniłem kolejny raz na infolinie i już chciałem podpisać umowę przez telefon i nagle pani mówi ze pakiet kosztuje 20 zł przy umowie na 12 miesięcy. Zdenerwowałem się i zakończyłem rozmowę. To co wyprawia Polsat z pakietem HD to są jakieś kpiny po prostu. Człowiek chce im zapłacić za to badziewie a oni jeszcze robią problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przed chwilą powiedzieli że nie ma umowy na czas nieokreślony bo ogólnie umowę na familijny mam na nieokreślony.

Jutro wysyłam wypowiedzenie bo mam nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia i kończę z tym [beep]em. Mam nadzieję że już naprawdę niedługo ruszy multiroom w n, a jak nie to najwyżej będę brał na pre-paid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient może podpisać umowę na: 12, 15, 18, 20 lub 24 miesiące.

 

Nowe oferty umożliwiają zmianę pakietu na wyższy, wraz z podpisaniem umowy na wybrane kanały HD:

Eurosport HD

Eurosport 2 HD

Filmbox HD

Net Geo Wild HD

Polsat Sport HD

MTVN HD

HBO HD

Discovery HD

 

lub Pakiet HD zawierający Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Filmbox HD, Net Geo Wild HD, Polsat Sport HD, MTVN HD oraz FOX Life HD.

 

Poszczególne kanały dostępne są już od 5 zł/mc., a pakiet wszystkich kanałów nawet od 15 zł/mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba oddać, że nie tyle zła oferta ile kompletne nieudacznictwo psują wizerunek Polsatu....

Jak nie byłem zmuszony do żadnych kontaktów z tą firmą to miałem o niej całkiem ok zdanie.

 

Za to kompletne "kombinowanie" wokół pakietu HD zniechęciło mnie do nich skutecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 21.04.2010r. Klienci CP mogą podpisać umowę na Pakiety/Kanały HD również w punktach APS.

Mozna podpisac, ja 3 tygodnie temu bylem w APSie i facet powiedzial ze moge bez niczego podpisac umowe na pakiet HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to jak CP oszukuje abonentow:

 

"Uprzejmie informuję, że w związku z przekazanymi Panu błędnymi informacjami dotyczącymi ceny Pakietu HD (podano mi 15 zl w dniu 6.04.2010) przy zawieraniu Umowy została ona anulowana, gdyż nie mogła zostać skutecznie zawarta. Obecnie obowiązuje Pana Umowa dotycząca kanałów z Pakietu Familijnego, Discovery HD, Nat Geo Wild HD oraz Polsat Sport HD" (Wyslalem listem poleconym jeszcze tego samego dnia odwolanie zamowienia gdyz pracownik Cyfrowego Polsatu wprowadzil mnie w blad. Dla przypomnienia 1 kwietnia w godzinach popoludniowych pojawil sie kanal FOX LIFE HD. Dwie lub 3 godziny wczesniej pracownik cyfrowego polsatu dzwoniac do mnie zaproponowal mi kanaly HD . Zastanawialem sie nad pelna opcja HD ale konsultant na moje pytanie czy pojawi sie FOX LIFE HD i czy bedzie wchodzil w sklad Pakietu HD powiedzial ze taki kanal nie pojawi sie w ofercie ( rozmowa byla nagrywana - zawarcie umowy przez telefon ). Takie postawienie sprawy przez pracownika polsatu skłoniło mnie do wyboru innej opcji programowej. Kilka godzin pozniej mimo zapewnien pracownika polsatu ze kanalu nie bedzie fox life hd pojawil sie w ofercie cyfrowego polsatu. W odniesieniu do tego co dostalem meilem z ICOK polsatu wynika ze jak w jedna strone pracownik sie pomylil i zaproponowal mi pakiet hd za 15 zl zamiast za 20 zl to umowe mozna anulowac , a jak w druga strone zle mnie poinformowal i mozliwych zmianach w ofercie to juz umowy mi nie anulowano.

 

Jesli w sklepie ktos wystawi cene 5 zl a na kasie wybije cene 7 zl to według prawa konsumenta maja mi sprzedac z taka cena jak na półce, prawda ? Polsat jak sie ma do praw konsumenta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostalem wczoraj emaila z CP , ze mozna juz aktywowac kanaly HD w dowolnym punkcie oraz telefonicznie przez infolinie CP , dzwonilem tam i powiedzieli , ze tylko na 20 miesiecy mozna , a ja mam umowe wazna jeszcze 18 miesiecy na familijny - jak to jest w punkcie sprzedazy? czy mozna na krotszy okres obecnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat zachował się wobec mnie [beep]sko, dlatego rezygnuje z HD, nie chce go w Polsacie ani w Cyfrze, miałem przez miesiąc włączony pakiet gratis i od czasu do czasu oglądałem tylko discovery HD i polsat sport HD. Zamieniam HD na canal plus oczywiście czekając na jakąś ciekawszą promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto by pomyślał kilka miesiecy temu że Polsat bedzie wyglądał korzystniej niz Cyfra??

Wszystkie posty że beznadziejne HD, drogie HD a teraz sie okazuje że Polsat wychodzi taniej

Pakiet HD za 15zł lub 20zł (zależy kto jaką miał promocje) a za te kase mamy NGC Wild HD, FoxLife HD, Filmbox HD, MTV N HD, Eurosport HD, EuroSport 2 HD i Polsat Sport HD a więc 7 kanałów a więc tyle samo co w C+ za 24,90zł. W Polsacie mamy jeszcze Polsat HD bez opłat

Nie licze Discovery HD bo jest płatny oddzielnie 5zł ale nie ma go w Cyfrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411

Może i tak ale Cyfra przynajmniej robi jakieś promocje/rabaty przez jakiś okres na pakiet np. HD za free na cały okres umowy, Canal+ za 50% itd.

A teraz na temat: Zaskoczył mnie news że CP nie będzie miało BBC HD. Jeżeli nie ten kanał to jaki/jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@padziero - pisalem strone wczesniej , podczas rozmowy telefonicznej zawarlem umowe na pakiet HD za 15 zl + Discovery HD za 5 zl . Teraz przyszlo mi pismo potwierdzajace zawarcie takiej umowy ale jest w nim kwota 20 zl a nie 15 zl jak bylo mi przedstawione przez konsultanta. Napisalem wiec meila z numerem pisma ze prosze o korekte bo zgodnie z zwarta umowa przez telefon powinienem miec inne stawki. Dostalem odpowiedz ze w takim razie polsatu uniewaznia ta umowe bo sie konsultant pomylil. Jak w grudniu w cyfrze + konsultant sie pomylil i przedluzyl mi umowe na warunkach promocyjnych z TV mimo ze jeszcze nie bylem 3 miesiace przed koncem umowy to cyfra podeszla do sprawy rzetelnie . Uznala ze mimo pomylki i bledu pracownika dbaja o abonenta i uznali taka wersje umowy. Wnioskuje ze jesli mnie konsultant wprowadza w blad i mam placic wiecej niz bylo uzgodnione to jest OK ( jakbym sie nie odezwal to mialbym umowe za 20 zl - pakiet hd ) . Jesli natomiast w wyniku stalego niedoinformowania swoich pracowniko ktorzy sami nie wiedza juz co ile kosztuje mialbym placic 5 zl mniej to juz Cyfrowy Polsat zaczyna mnie oszukiwac lamiac prawa konsumenta. Czekam na meila z Cyfrowego Polsatu i w zaleznosci od ich odpowiedzi zglosze sprawe do UKE.

 

Cyfrowy Polsat - platforma ktora zmusza do podpisania aneksu przedluzajacego umowe zeby wlaczyc kanaly HD. Inaczej nie ma mozliwosci aktywacji kanalow. W cyfrze gdy w maju chce ogladac dany program to go aktywuje i w czerwcu z niego moge z rezygnowac. W Polsacie nie mam mozliwosci zapoznac sie czy program mi odpowiada tylko odrazu umowa na 12 miesiecy !!! Chore praktyki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma to wspólnego z BBC HD bo ja ostatni post pisałem o BBC HD

A co do twojej opowieści to raczej powinni ci dać za 15zł!

Ja jak kupowałem kilka miesięcy temu kupowałem aparat na półce była cena 799zł a przy kasie (sieć sklepów Auchan) okazało się ze kosztuje 999zł.

No i zrobiłem Zonka :P powiedziałem że na półce jest inna cena i chce zapłacić tyle ile tam pisze. A kasjerka że ona może sprzedać za tyle ile widnieje w systemie i nic sie nie da z tym zrobić. Z takim uśmiechem patrzyła jak jest wnerwiony. Ale powiedziałem że poproszę kierownika bo znam swoje prawa to jej mina juz zbrzydła. Kierownik przyszedł, poszliśmy do półki gdzie była cena i rzeczywiście cena było 799zł i za tyle mi sprzedali ten aparat.

Co do CP jak jak by byś się pomylił (myślał np: że cena jest mniejsza) przy podpisywaniu umowy i zawarł pakiet myśląc to by ci kazali płacić mimo że byś im mówił że nie wiedziałeś, ale skoro pracownik cię wprowadził w błąd (bo nie masz obowiązku znać wcześniej cennik) to raczej Polsat powinien przystąpić na kwote 15zł, jak listy nic nie dadzą to zgłoś sie do UKE, niby ktowa niewielka bo 5zł ale tu chodzi o zasady jakies i o olewanie klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...