Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że któraś z osób mających wpływ na techniczne zaplecze tych kanałów śledzą fora internetowe i coś się zmieni :) Dziwne że testy techniczne HBO HD są tak długo (ciągle co jakiś czas na dole przelatuje napis "HBO HD - test techniczny") i jeszcze żaden z techników tego problemu z dźwiękiem nie zauważył.

 

P.S. Czy to tylko moje wrażenie czy jest już październik a HD cały czas są ??? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kontaktowałem się z ICOK w sprawie wymiany dekodera SD na HD

 

i niestety stałych klientów mają w d :read: uparcie proponują Samsunga HD za 299 i umowę na 24 m :crazy:

 

i chyba najwyższy czas powiedzieć CP pa pa :brawo:

 

 

załóżmy , że mi to wisi , że nowy klient zapłaci 200 a ja 330 :)

 

i co mam dopłacic 6 PLN za powtórki na Polsat Sport HD i 6 PLN za eurosport HD :shock:

 

SMUTNE TO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka umowa na HD? To nie wystarczy dopłacać do abonamentu, tak jak np. z Playboy?

Możesz coś szerzej opowiedzieć? Na jaki okres czasu itp.?

Mogę: umowa na 24 miesiące, w tym trzy miesiące gratis. Umowa na czas nieokreślony, bez żadnego gratisu. Dotyczy każdego kanału z osobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kontaktowałem się z ICOK w sprawie wymiany dekodera SD na HD

 

i niestety stałych klientów mają w d :read: uparcie proponują Samsunga HD za 299 i umowę na 24 m :crazy:

 

i chyba najwyższy czas powiedzieć CP pa pa :brawo:

 

 

załóżmy , że mi to wisi , że nowy klient zapłaci 200 a ja 330 :)

 

i co mam dopłacic 6 PLN za powtórki na Polsat Sport HD i 6 PLN za eurosport HD :shock:

 

SMUTNE TO !

Oferta lojalnościowa startuje od 15 października - poczekaj i zapytaj wtedy co możesz otrzymać i za ile.

 

 

z tego co mi wiadomo w ofercie HD cyfrowego polsatu w najblizszych miesiącach pojawią sie kanaly : Polsat HD,Discovery HD i BBC HD , na inne stacje na razie nie ma co liczyc !!!

 

Do końca roku pojawią się 2 kanały (a nie 3), nie liczyłbym na discovery :P, czy też Polsat HD :) :

- BBC HD

- niespodzianka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiło się, że pewniaki na 100 % od kilku ładnych miesięcy to Polsat HD i BBC HD. Ktoś gdzieś kiedyś powiedział, przeczytał, że trwają testy Discovery HD. Była to informacja sprawdzona ? Moim zdaniem w tym roku mogły by to być kanały: BBC HD, Discovery HD (jeśli to jest ta niespodzianka). Na początku roku Polsat HD i MTVN HD. Po cichu mam taką nadzieję, że tak będzie. Na MTVN HD mi tak bardzo nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam, że do końca roku z kanałów HD pojawią się BBC HD i Discovery HD. W końcu CP prowadzi testy (test1 i test2) na swoim transporderze na 12264V, który ma być wykorzystany pod ofertę HD. Na MTVN HD w tym roku w CP już nie liczę bo pewnie i tak nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny na kanały hd są wygórowane nawet za 3 m-ce gratis...czytam ulotkę z aktualnymi ofertami

i nie widzę NIC o jakieś promocji przejścia z odbioru sd na hd?

czy możliwa jest np. wymiana echostara dsb-717 na dsb-7100 hd (nadal nie ma tunerka hd z nagrywaniem :/ ) i za ile :?:

 

może ktoś coś wie dokładniej o takiej podmiance?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana dekodera SD na Samsungs DSB-H370G: koszt 299 zł + około 30 zł za kuriera (Echostar DSB 7100 HD ma być podobno w tej samej cenie, co Samsung DSB-H370G - 299 zł - tylko nie wiadomo czy można w tej chwili tego Echostara już wykupywać, czy jeszcze trochę przyjdzie na to poczekać :roll:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana dekodera SD na Samsungs DSB-H370G: koszt 299 zł + około 30 zł za kuriera (Echostar DSB 7100 HD ma być podobno w tej samej cenie, co Samsung DSB-H370G - 299 zł - tylko nie wiadomo czy można w tej chwili tego Echostara już wykupywać, czy jeszcze trochę przyjdzie na to poczekać :roll:).

 

.....a czy przypadkiem żeby wymienić dekoder SD na HD umowa nie musi przejść na czas nieokreślony? a kurier to mnie kosztował ponad 40zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankiety w innym dziale.

Czyli z tego wniosek, że najlepiej wziąć na czas nieokreślony. Mam pieniądze, to płacę i oglądam, nie mam pieniędzy albo mi się nie chce płacić w danym miesiącu, to nie oglądam danego kanału HD. Dobrze rozumuję :?:

Otóż źle rozumuję. Ale dobrze by tak było jak wyżej. Dziś dostałem umowę do podpisania na czas nieokreślony z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia. Umowa na dwa lata jest dla nowych abonentów. Są trzy opcje (kanały HD) do zaznaczenia. Jak odeśle się podpisaną umowę bez zaznaczenia żadnej opcji to tym samym wyraża się zgodę na Polsat Sport HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...