Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę. Dzisiaj na Polsacie Sport HD, o godzinie 20:30, będzie mecz żużlowej ligi angielskiej Swindon Robins vs Coventry Bees. Czy ktoś mógłby mi zrobić zapa i opisać jaka była jakość? Bardzo proszę. Dodam, że mecz będzie produkowany przez Sky Sports HD ale jak do tej pory ani razu żaden mecz żużlowy nie był na Polsacie Sport HD. Naprawdę, zajmie to kilka chwil.

 

Halo, ktoś mnie słyszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. czy dekoder HD, będzie działał, jeżeli podłącze go do normalnego telewizora? (grundig, rok 99, proporcje 4:3, 2 wejścia euro)

chodzi mi oczywiście o kanały SD, bo kanały HD to tylko na telewizorze HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kanały HD będziesz mógł, a właściwie musiał oglądać.

 

Będziesz widział je jak kanały 16/9 czyli paski na górze i na dole.

Jedynie efektu HD nie będziesz widział. A polecam ci niektóre kanały HD które nie mają kopii np w SD bo mają świetną ramówkę.

 

Na efekt HD poczekasz sobie do zakupu telewizora HD.

 

Jak coś pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe jaki będzie odzew CP na ofertę TnK HD :?: . CP mógłby udostępnić Pakiet HD już od Pakietu Mini Max, co moim zdaniem byłoby dobrym posunięciem. Ponadto powinni postarać się o dodanie kilku nowych kanałów HD do oferty, ale przede wszystkim usprawnić zamawianie kanałów HD, czy też całego pakietu HD dla obecnych abonentów. Nie od dziś skarżą się oni, że nie mogą doprosić się ich włączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni usprawnić iCOK i tam umieścić które pakiety chcemy włączyć a które nie. Takie rozwiązanie usprawniło by zamawianie pakietów, a nie 10min czekanie na infolinii i usłyszenie tak będzie włączone, a za dwa dni znów telefon z pretensjami że dalej nie włączone (usłyszymy jakieś bzdury że system coś nie działa, że nie wprowadzili jeszcze itp). Proste, zaznaczam, robię wpłatę SMSem lub przelew i oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pojawił mi się problem z niektórymi kanałami HD. Mam pakiet HD i do wczoraj wszystkie kanały działały poprawnie. Wczoraj na NAT GEO WILG HD i FILMBOX HD pojawia się że nie ma tego kanału w twoim abonamencie. Czy może to być wina dekodera (Echostar HDS-400E ) czy coś CP uwalili ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenę mam dużą, a deszcz u mnie jakoś specjalnie nie pada. Wartość sygnału się nie zmieniła a kanałów brak. Ale może poczekam jak przejdą deszcze i jak nie ustąpi to spróbuję ruszyć anteną. Dzięki za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bambolo82, tak naprawdę jakość kanałów HD jest porównywalna do tych u konkurencji, tym bardziej, że transpordery na Hot Birdzie są przeciążone i polskie platformy wymieniają się kanałami ze swoich transporderów. Co do sprzętu, to tylko N-ka dysponuje dobrym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zirytowany ignorancją CP dotyczącą kanałów HD. Będę abonentem CP do 3 sierpnia 2010 i chciałbym do tego czasu oglądać kanały HD, ale w CP tylko słyszę że nie mogę. Muszę podpisać umowę na te kanały na co najmniej 13 miesięcy. CP powinien zrobić tak jak np n. Wchodzę w ICA i zamawiam pakiet na który przychodzi faktura. Bez zawierzania bzdurnych umów na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ja też miałem zakodowany filmbox i natgeowild w pakiecie hd, pomogło ponowienie sygnału.

 

Ponowiłem sygnał przez iCOK i brakujące kanały wróciły. Zniknął natomiast EUROSPORT 2 HD.(nie ma tego kanału w twoim abonamencie.) Robiłem to pierwszy raz, nie wiem czy dobrze wszystko poszło. Po wysłaniu ponowienia po jakiś 15 min pojawił się komunikat o błędzie karty. Następnie na wszystkich kanałach brak kanału w abonamencie. Dopiero odpięcie od zasilania i ponowne włączenie ożywiło dekoder. Czy tak to powinno przebiegać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...