Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CYFROWY POLSAT ROZSZERZA OFERTĘ HD

Eurosport HD startuje!

Eurosport HD to trzeci kanał w wysokiej rozdzielczości dostępny w Cyfrowym Polsacie. Platforma oferuje także Polsat Sport HD i HBO HD. Obydwa kanały są obecnie dostępne bez dodatkowych opłat.

więc tylko Cyfra każe sobie słono płacić za HD czy mi się wydaje??

Jak to bez dodatkowych polat??? Ja mam HBO HD zablokowany...

Czy ktos wie cos na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem przeczytałem zobaczyłem dekoder w twoim podpisie, gdy napisałem post, ale zaraz go edytowałem. Co do HBO: Musisz,albo zadzwonić na infolinię i poprosić o to, by przysłali Ci porozumienie na pakiet HBO ( zdecydowanie odradzam, bo bardzo długo to porozumienie idzie. Drugi sposób to udać się do najbliższego APSu i podpisać umowę na pakiet HBO ( zdecydowanie polecam szybko i według Xenomorpha od razu po podpisaniu porozumienia kanały HBO są dostępne u abonenta na dekoderze, ale dziś jeden z forumowiczów chyba shon19 napisał, że podpisał dziś umowę na pakiet HBO, ale HBO nie miał i dzwonił na infolinię i powiedzieli mu, że HBO będzie u niego od następnego okresu rozliczeniowego, więc tak dokładnie nie wiem kiedy Ci włączą najlepiej zapytaj w APSie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem od samego początku... Polsat zawsze podaje takie info ostatni przykład: HBO w CP, podali sporo czasu po N i była to lepsza oferta... Zapewne dłużej negocjowali i coś wynegocjowali...

Zapewne i tym razem by chcieli przebić ofertę N ale im coś nie wyszło. Ciężko przebić coś co jest za 0 PLN.

 

Jak za 0zł?? Przecież płacisz 16zł to w jaki sposób masz za Darmo??

 

Jak widzisz, mam dekoder HD, ale wykupionego HBO nie mam. Ale skoro jest napisane "...Obydwa kanały są obecnie dostępne bez dodatkowych opłat.", to co mam podpisywac??? :?

 

Nie wiem czemu się dziwisz... Pisze że HBO HD jest dodatkowych opłat i jest to prawda... HBO HD nic teraz nie kosztuje... Wiem bo sam go mam i nie płace za niego... A to że trzeba mieć wykupione HBO SD (20zł) żeby oglądać HBO HD to było wiadomo od początku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tak leci z transpondera cyfry plus.Ja go juz szybciej zlapaem.Ale sie nameczylem bo przy automatycznym przeszukiwaniu przeszukiwal tylko modulacje dvb i trzeba mu bylo wpisac wszystko recznie.Obraz pierwsza liga.Narescie zaczynaja dodawac kanaly hd szkoda ze jest ich tak drastycznie malo.Mam nadzieje ze dozyjemy czasow kiedy wszystkie kanaly beda szly minimum w dolby digital 5.1 i wyzej przeciez mozna nadac kilka sciezek dwiekowych jednoczesnie kazdy wybralby cos dla siebie w zaleznosci od tego jaki ma receiver.Jak na razie pomykam na najnowszysm SAMSUNU 720 ktory idealnie robi z dekoderem HD polsatu.Bardzo Was prosze napiszcie cos co jest z tymi modulami CAM w HD.Bo bez niego niema sensu kupowac ICORD-a HUMAXA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...