Skocz do zawartości

Echostar DSB606


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za porady. Dzisiaj, jak włączyłam dekoder i zabrałam się z nową energią za „przestawianki” okazało się, że już nic nie można z tą listą zrobić, tzn. nie można było dodawać żadnych programów, więc intuicyjnie wyłączyłam dekoder z sieci i później poszło. Widzę tylko, że parę programów (ale nie Polsatu) ma teraz błędne nazwy i nie można już ich tak, jak kiedyś pozmieniać. Potwierdzacie, że już nie ma tej funkcji? Zresztą chyba nie tylko tej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

1 marca 2011 r. na satelicie umieszczone zostało nowe oprogramowanie dla dekoderów Echostar DSB 606.

 

Nowa wersja oprogramowania - 302P:

 

- poprawia stabilność dekodera.

 

Oprogramowanie aktualizuje się standardowo, po przejściu dekodera do Standby (stanu czuwania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą próbowałem robić zeza i :censored: .Nie znalazło żadnej satelity,próbowałem szukać sygnału na astra 1,badr,astra 3.Nie chce znaleźć żadnego sygnału ten dekoder a jak robiłem zeza na dekoderze mini to sygnał od razu znalazłem.Próbowałem szukać TP tylko np:sieć,TP i nic nie znalazło.Kiedyś tylko jeszcze na starym sofcie (soft starszy od 301p) znalazłem kanały większość kodowanych i 1 FTA CNN.Potem jak już dalej szukałem to nie wiem dlaczego ale jak chciałem wyszukać kanały na astrze 1 to i tak mi szukało na astra 3 i znalazło kanał Ocko tv,kosmica i inne z tego TP.Co robić :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wszystko podpiąć jak instrukcja pisze, zez na astrę po prawej stronie stojąc za antena. Zależy jeszcze jakie masz konwertery czy single czy używasz monoblocka. W przypadku monoblocka wszystko jest łatwiejsze bo w jednym urządzeniu masz dwa konwertery i przełącznik DiseqC. W przypadki single musisz wszystko podpiąć prawidłowo, kabel z hotbird do port LNB1 a z Astra1 do portu LNB2 w diseqC. Następnie z diseqC podłączasz kabel do OUT i prowadzisz go do dekodera. W menu dekodera sterowanie sygnałem DiseqC a dla Hotbird Port 1 i dla Astra1 port 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...