Skocz do zawartości

Echostar DSB606


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

To było od samego początku w tym dekoderze tylko pewnie nie miałeś tego ustawionego w ustawieniach. Trzeba wejść w ustawienia i do opcji "Parametry techniczne" i powinno być ustawione na "TAK", wtedy po dwukrotnym wciśnięciu "i" na pilocie pojawią się informacja techniczna o danym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dwa problemy. Czy ktoś z Was może mi pomóc?

1. Próbowałam znaleźć Czwórkę - Radio z Wizją. Przeleciałam szukaniem ręcznym na danym transponderze i zanim kliknęłam OK to widziałam, że się znalazła. Natomiast w liście kanałów nigdzie jej nie ma. Pod siecią Eutelsat też jej nie widać.

Pomijam już fakt, że średnio co miesiąc jest wszystko aktualizowane i ciągle muszę ustawiać swoją listę kanałów od nowa, ale o tym już tutaj pisałam wcześniej (ostateczna odpowiedź od Polsatu po odbijaniu piłeczki: Pani sprzęt jest uszkodzony, więc albo prosimy oddać do naprawy, albo podpisać nową umowę...).

W związku z tym, że dalej sobie regularnie tą liste ustawiam zauważyłam, iż na zielonym pasku są od jakiegoś czasu tylko listy: Cyfrowy Polsat oraz listy „Favourite List” od 1 do 8 (kiedyś można było wklepać swoją nazwę, teraz już nie) Brakuje mi listy „Wszystkie kanały”. Chyba wszystkie kanały są teraz pod Polsat Cyfrowy..., ale czy rzeczywiście wszystkie? No właśnie...Ciągle nie wiem gdzie jest ta ręcznie znaleziona „Czwórka”.

2. Jakie ustawienia powinny być w konfiguracji?

Ja mam tak; najpierw: Astra1 12187/H Tryb szukania: wszystkie, Typ szukania: wszystkie

Potem Hotbird 12188/V Tryb szukania: sieć, Typ szukania: wszystkie. Próbowałam też dzisiaj szukać wszystkich kanałów z trybem szukania: wszystkie (Hotbird). Myślałam, że może tak się znajdzie Czwórka, ale nic z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Poświęć trochę czasu i poszukaj tego kanału na liście. Obstawiam, że jest ukryty pod inną nazwą. 2. Pamięć tunera może być również zapełniona i kanał nie jest dopisywany do listy. Trzeba w takim wypadku usunąć trochę niepotrzebnych kanałów lub przywrócić ustawienia fabryczne.

3. Jeśli masz tuner uszkodzony, udaj się do APS, gdzie powinni Ci go wymienić na inny sprawny, przynajmniej tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...