Skocz do zawartości

Echostar DSB606


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po kilku miesiącach pośredniej styczności z tym odbiornikiem mogę powiedzieć, że najbardziej szwankuje. Fakt, że pracuje non-stop. Ale co jakiś czas wiesza się lub wyłącza. Kilka razy było tak, że sam włączał się i wyłączał w odstępach kilku minut wyświetlając logo Echostar w czasie pracy.

Jakie są Wasze opinie na temat tego tunera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywałem go przez rok i nie miałem z nim żadnych problemów, nic mi się nie wieszał i chodził super. Poprzednio miałem sagem (ten z dostepem do internetu) i ciągle mi się wieszał :/ Aktualnie czasami właczam 606 i nie mam nadal problemów oprocz tego, że skonczyła mi się umowa więc nie wiele kanałów mi zostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wiesza tak raz na miesiąc, np. ostatnio podczas przełączania kanałów siwy ekran i restart. Często też mam że jak nacisnę exit (np. przy wychodzeniu z info o kanale) to się włącza menu konfiguracyjne :shock:

 

EDIT:

Nie wiem czy tak się on nadaje do kablówek: modulator ma MONO, Euro jest wyjściem kompozytowym a nie RGB itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten dekoder i spisuje sie doskonale.Mam go 6 miesiecy i jescze sie nie zawiesil :D:D:D Fakt grzeje sie ale ma dobra wetylacje wiec nic mu sie nie stanie

 

Ja też nie narzekam. Mam już ten dekoder chyba trzeci rok. Zawiesił się kilka razy, ale ogólnie jest OK. Można tworzyć listy ulubionych kanałów, zmieniać nazwy programów, dodawać i usuwać programy, przenosić programy itp. Mnie na razie wystarczy. :D:D:D Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Proszę o pomoc.

Wróciłem z miasta i dzieci chyba coś namieszały w dekoderze cp, znilneły mi wszystkie listy w tym lista cp.Nie mam teraz co oglądać, czy może mi ktos poradzić co mam zrobić.Przywróciłem nawet ustawienia fabryczne ale to nic nie pomogło. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Mam ten dekoder juz trzeci rok. Jest dobrze dopuki nie pada deszcz albo snieg. Wtedy sie zawiesza najczesciej na kanal polsatu i TVP1 i 2. Teraz juz od tygodnia nie mam tylko tych programow. Nie dziala mi czestotliwosc 11158Mhz i 12188Mhz. Sa to czestotliwosci dla Polsatu i TVP. Z antenami napewno jest wszystko OK bo mam jeszcze dekoder SAMSUNGA i wszystkie czestotliwosci maja bardzo dobry sygnal ale nie odkodowuje mi karty POLSATU. Probowalem wszystkiego co potrafie i nie mam pojecia dlaczego tych czestotliwosci w dekoderze POLSATU nie ma. Maze ktos nmi sluzyc dobra rada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylaczalem z sieci.Przywracalem ustawienia fabryczne za porada serwisu przez telefon. Nic mi nie pomogli. Wgrywalem na nowo kanaly i wszystko sie wgralo i dziala oprucz pasma POPLSATU 11158 Mhz (V) i TVP1 i 2 12188 Mhz (V). Probowalem wgrac manualnie ale nic z tego nie ma sygnalu. Wyglada na to, ze winny jest dekoder bo w SAMSUNGU jak pisalem wszystkie czestotliwosci maja dobry sygnal.

Dzieki za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Do oryginalnej listy nic nie dodasz. Musisz stworzyć własną listę ulubionych.

Naciśnij OK, czerwony przycisk, lista TV, zielony przycisk, wybierz listę, biały przycisk, opcja dodaj, wybierz kanał i naciśnij OK. Za pomocą strzałek wybierz kolejne kanały. Potwierdź i zapisz zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy chodzi Ci o to, jak dodać kanały do listy ulubionych, czy jak w ogóle dodać (znaleźć) kanał do listy. Jak o to pierwsze, to masz wyżej. Jak o to drugie, to najlepiej jak kanały sportowe poszukasz sobie tutaj. Szukasz kanałów na białych polach. W kolumnie "Category" szukasz "Sport". Jak już będziesz miał parametry upatrzonego kanału, to w menu dekodera skanujesz Hot Birda, lub Astrę, pamiętając, aby w opcji trybu szukania ustawić na FTA. Później wystarczy przejść na listę kanałów "Wszystkie" i poszukać tego kanału. Wygodnie będzie dodać go do listy ulubionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wybaczcie ze tutaj zadam to pytanie ale...gdzies musze. Czy dobrze rozumuje ze TNK i Polsat nadaja TVP sport tylko ze koduja inaczej czyli jak mam tuner echostar dsb606 (tuner cyfrowego polsatu to tvp sport mi nie pojdzie jak wloze karte telewizji tnk?)Dzieki za odpowiedz i milej niedzieli zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...