Skocz do zawartości

Autoryzowane Punkty Sprzedaży - dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem ile jest prawdy w tej wiadomości, ale wynika z niej, że niektórzy pracujący w APS, albo stracą pracę, albo pracy im przybędzie. Została ona podana na portalu cyfrowypolsat.cba.pl. Oto jej treść:

Do końca lipca br planowane jest wprowadzenie sprzedaży usług Plusa do wszystkich APSów CP. Sprzedawane będą tylko nowe aktywacje, przynajmniej początkowo przedłużenia umów będą dostępne tylko w salonach Plusa. Analogicznie do sieci sprzedaży Plusa zostanie wprowadzona oferta telewizyjna CP i też początkowo obejmowała będzie tylko nowe aktywacje.

 

Obie sieci będą niezależnie i pod własnymi markami sprzedawać internet HSPA+ i LTE, chociaż planowane jest ujednolicenie oferty. Nie wiadomo do końca co z telefonią CP, ale prawdopodobnie zostanie zlikwidowana, a jej obecni abonenci przejdą na ofertę Plusa. W dalszej perspektywie planowane jest zlikwidowanie Punktów Sprzedaży znajdujących się w tych samych lokalizacjach (w zależności od wyników sprzedaży pozostanie albo salon Plus albo APS CP) i wprowadzenie pełnej oferty (nowe aktywacje i przedłużenia) do obu sieci sprzedaży.

Oryginał wiadomości znaduje sie tutaj: http://cyfrowypolsat.cba.pl/news.php?readmore=805

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy już portkami trzęsą, a trzeba się rozwijać, osobiście uważam że kierunek rozwoju CP jest błędny, ale nie zmienia to faktu że nie można całe życie telewizji satelitarnej sprzedawać. Zawsze można otworzyć gastronomię albo zakład pogrzebowy, jeść i umierać ludzie będą zawsze :) aaa i planów nie będzie, więc dla niektórych mniej stresu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany i progi są wszędzie i jest to jakiś sposób motywacji. Nie zapomniajcie też o MP, to dla nas PH myślę spora motywacja i dzięki temu i plany też się zrobi. Co do Plusa, jest to prawda. I moim zdaniem np: na takiej wyspie gdzie jest jedna osoba trochę cieżko może być to ogarnąć. Co innego sklepy gdzie jest więcej ludzi. Tam można podzielić obowiązki. No ale trzeba będzie w jakiś sposób temu sprostać, choć taka rywalizacja może dać i odwrotne (złe) efekty. Ale to czas pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o rozwój CP to moim zdaniem zmierza w dobrym kierunku,internet LTE,coraz więcej kanałów i pakietów HD. Pod tym względem nie można narzekać. Z tym,ze zapominają o długoletnich abonentach,oferując im umowę na czas nieokreślony bez żadnych dodatkowych korzyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolejnego newsa, wynika, że zmiany zaczna się już w kwietniu. To znaczy niedługo. Jest w tym newsie jedna optymistyczna wiadomość: Zmiany w sprzedaży zajdą w obydwu sieciach.

http://spam.org/index.php?option=com_content&view=article&id=1209:cyfrowy-polsat-i-polkomtel-nawizuj-wspoprac&catid=37:cyfrowy-polsat&Itemid=84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to bedzie teraz w Plusie bo CP ma bardzo tanią sieć sprzedaży a Plus... jak wójek Solorz przykróci przepływ gotówki. Ogólem bedzie znów bitwa miedzy Sklepami plusa a sklepami cp, a zakończy się pewniejak z ,,M-punktami,, nie wszystko mozna wszystkim wprowadzić do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,wewnętrznej,, masz na myśli tam u góry, to już sobie powiedzieli że każdy robi swoje i nie wchodzą sobie w droge. Do czasu, aż dojdzie do takiego momentu że ktoś powie po co nam 2 punkty w miescie , utrzymawać tylu ludzi. A po co nam 2koordynatorów przecież może jeździć jeden. itd... itp... dalszej hierarchii nie znam. Nasprzedawałeś na wku.....ś się bo wiecie jacy są klienci a teraz Panu podziękujemy...

 

Jeszcze chciałem dodać na koniec że najlepiej niech każdy robi to co potrafi i wtedy wszyscy bedą zadowoleni CP-dystrybutor-no i klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są wykłady i warsztaty

 

* Oczekiwania klientów

* Psychologiczne aspekty procesu zakupu

* Umiejętność pozyskiwania i utrzymywania lojalnych klientów (budowanie zaufania klienta, działania w płaszczyźnie przedmiotowej i osobowej, rola komunikacji werbalnej i pozawerbalnej)

* Zarządzanie ” bazą ” klientów; grupy klientów, częstotliwość wizyt

* Handlowa i marketingowa rola Przedstawiciela Handlowego w organizacji

* Cechy, umiejętności i zachowanie profesjonalnego handlowca

* Proces sprzedaży produktów i usług (cele plany i strategie wizyt, efektywna rozmowa z klientem, rola pytań w komunikacji biznesowej, rozpoznawanie/ kreowanie potrzeb, proponowanie wartości/ korzyści produktów, usług, współpracy z firmą)

* Umiejętne radzenie sobie z obiekcjami klienta

* Techniki Sprzedaży produktów prostych i bardziej wyrafinowanych

* Sprzedaż przez telefon ( telesprzedaż )

* Sprzedaż detaliczna

* Sukces w negocjacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, ludzie zmieńcie pracę jak was szkolenia stresują. Ja nie lubię szkoleń, ale z innych powodów. Nudno jest, tłuką w kółko to samo, bo zawsze jakiś świeżak się pojawi i jak co głupsi na końcu chcą odgrywać scenki. Ja zawsze dziękuję i wychodzę, bo to te scenki są na poziomie "Pamiętników z wakacji" - czyli nic wspólnego z rzeczywistością nie mają. Grunt to mieć luz, a szkolenia z Plusa będą jednodniowe, co dla betonowych APSiarzy może być ciężkie :)

 

A wiedzę staram się uzupełniać na bieżąco i być kompetentnym, więc pytania na takich szkoleniach raczej mnie nie stresują. Pracujecie w APSach, wieć dla samych siebie powinniście być na bieżąco z ofertą i procedurami. Ja jak idę do Punktu Obslugi Klienta oczekuję profesjonalizmu, z niedouczonymi nie chce mi się rozmawiać i zdaję sobie sprawę, że tego same klienci oczekują ode mnie w APSie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...