Skocz do zawartości

Autoryzowane Punkty Sprzedaży - dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz ,,dziobalek7,, bardzo dobrze mowisz, ale wiesz jak się zachowają organizatorzy tego szkolenia jak wyjdziesz bo nie masz chęci robić scenek? Ja też mam takie samo zdanie na temat szkoleń, a obawy mam tylko co będzie później bo koordynator Ci powie tyrzeba było słuchać i uczestniczć !!! A tak wogóle to nikt się nie zapytał czy chcemy, czy umiemy, czy się nadajemy do tego zeby sprzedawać Plusa,ani ile za to zarobimy. Masz wsiąść w samochód lub autobus i na włsny koszt jechać robić błazna z siebie. I żeby było smieszniej to nawet nie wiesz czy Ci się to będzie oplacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zapowiedzi zmian w dystrybucji CP i Plusa:

Kolejne zmiany będą dotyczyć sieci dilerów. - Będziemy patrzyli na efektywność, czy poszczególne punkty sprzedaży są efektywne. Będziemy te sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa analizowali na bieżąco i starali się sprzedawać produkty w obu sieciach naraz - zapowiada Wojciech Pytel.

 

Jednocześnie zapewnia, że będzie to zmiana stopniowa. - To się będzie działo, ale to nie będzie żadna rewolucja, nic gwałtownego - podkreśla.

Więcej na: http://media2.pl/telekomunikacja/90864-Plus-Po-redukcji-zatrudnia-przeglad-sieci-dilerow-wideo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba szukać innego zajęcia już teraz jest to biznes który jest na krawędźi zysku. Masz tak obciążoną psychike że nie myślisz o niczym innym tylko o CP i Plus-ie i co dalej z nami będzie. Tak nas wszystkich maja pod miotłą że ho ho, a który się wychyli buch go w łeb. Nie ma solidarnosci, gdyby w jednym czasie zaczeła się sypać sieć dystybucji... ? to jest spółka akcyjna niech o tym nikt nie zapomina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dawno mnie nie było tutaj. A więc po szkoleniach tak jaki i przed. Sprzedawać, sprzedawać i jescze raz sprzedawać. Plus w Cp a CP w plusie? I co dalej znowu walka kto co więcej zrobi, ktoś napewno nie wytrzyma. Mnie boli to że Plus ma duże większe prowizje co za czym idzie, moze pozwolić sobie na większą ilosć sprzedawców itd... A my tania siła robocza musimy walczyć z zusami, ludzmi na pół etatu itp. problemami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostosować do czego? Do wiecznego myslenia czy zostanie coś z prowizji czy nie, jak zrobisz wszystkie opłaty związane zAPS. Podejrzewam że jesteś PH. A z punktu widzenia własciciela punktu wygląda to troche inaczej, wierz mi... Ja się moge dostosować, ale chciałbym tez zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...