Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kasę to oni mają. To jest tak specjalnie. Po co inwestować skoro odgrzewane kotlety świetnie się sprzedają? Tam pracują mądre głowy i wszystko dobrze liczą. Mnie obecnie to co jest zadowala, bo oglądam i tak tylko 3 seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie TV6 do ATM moim zdaniem nie jest trafne. TV6 prezentuje się nieco inaczej. Tam jest sporo programów, których w Polsce wcześniej nie emitowano. Obecnie jestem zadowolony z ramówki ATM. Kanał się wyrobił i jest całkiem ok. Co mi z TV6 jak tam nie ma co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to Polsat to tylko produkcje ATM że powinien niby zmienićc nazwe na Polsat3? Ta jest tez serial z Pulsu Historie niesamowite cos słyszałem ze mają dac seriale internetowe. Dają to na co maja zgode kanału dla którego robili dany program. gdyby dostali zgode to pewnie daliby tez Ojciec Mateusz, Galeria, Ranczo, Warto kochac, Złotopolskich, Siostry, Doręczyciel, Ratowniocy, Tancerze, Biuro kryminalne, Pitbull. Moment prawdy, Strzał w 10, Fort Boyard, . A ze taki kanał ma ogladlanosc widąc tez po TVP Seriale tam tez brak nowosci a sa powtórki i nikomu nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99,9% ramówki ATM Rozrywka to produkcje tworzone dla Polsatu i nie tylko przez Grupę ATM, a także inne podmioty. W takiej sytuacji nie ma co dziwić się, że ludziom łatwiej nazwać tę stację Polsatem 3 niż ATM Rozrywką. :) A jeden wyjątek (Niesamowite historie), nie ma żadnego znaczenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo kto pewnie pamieta serial pt. „Panienki”, bo rzadko byl powtarzany i liczy zaledwie kilka odcinkow. Jak na Polsat, to dosc nie dawno byl powtarzany, bo bodajze w 2009.

 

W 2006\7 nakrecono serial dok., pt. „Kochankowie z internetu”. Chcialbym, zeby ten serial rowniez trafil z powrotem na ekrany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jak na razie zero własnych produkcji dla potrzeb ATM Rozrywka. Nie licząc Niesamowitych historii to nadal tylko produkcje dla Polsatu. Taka druga wersja Polsatu 2 czyli dla mnie Polsat 4. Inaczej mówiąc patologia, które nie powinna znaleźć się w Naziemnej Telewizji Cyfrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...