Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie powinna być oddzielne listy dla dekoderów HD i zwykłych. Po chusteczkę dublowanie kanałów. Jeden koło siebie. Podczas instalacji powinien być wybór listy. Czy chce się wybrać listę dla dekoderów HD lub SD. Idę o zakład ,że taka opcja techniczna istnieje. Wystarczy chcieć. Bo jak do tej pory to jest bur.... jak w Cyfrowym Polsacie.

CO do kanałów to chętnie zobaczę MCM POP, History HD oraz jakiś kanał z bajkami z moich lat młodości. Dekster, Struś pędziwiatr itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak, że każdy "abonent HD" ma wszystkie kanały HD. Możliwości jest dużo. Ktoś może mieć Komfort HD, a ktoś Optimum HD. Poza tym są opcje dodatkowe C+, HBO, Cinemax i Filmbox. Takich list musiałoby być kilkanaście, dlatego pomysł nietrafiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi raczej o liste na dekodery HD i SD, nic wiecej. Po co takie kwiatki jak.. Canal+HD, HBO HD, Eurosport HD na listach starych Mediasatow SD? technicznie mozliwe jak najbardziej... mam dekoder SD przy uruchomieniu sciaga sie lista kanalow z pominieciem kanalow HD, mam dekoder HD sciaga sie wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w SD ściąga też programy w HD, a w HD dekoderze wszystko. Dużo zależy od Cyfry (dekoderów) ale jeżeli tak wam zależy na Cyfrze HD, to ona powinna już powoli likwidować SD a nie jeszcze sprzedawać, bo przez to nie ma co liczyć.

 

A po drugie jeżeli chcą żeby ludzie przechodzili na HD, to myślę że nie powinny być niektóre programy takie drogie.

Wiadomo cyfra nie jest najtańsza, ale zawsze wg. mnie była nr1, a teraz np mają problem załatwić Fox itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z tym swobodnym skanowaniem to oczywiście przesadziłeś, bo od tego są odbiorniki niezależne, ale zdecydowanie powinna być możliwość na odbiornikach CYFRY+ ułożenia swojej listy kanałów, według własnego porządku, czy widzimisię, nie widzę bowiem powodu, by lista miała taki specyficzny "porządek" jak to obecnie serwuje nam CYFRA+, gdzie nie sposób się doszukać żadnej logiki, a takie "wartościowe" kanały jak Superstacja, zaliczone są w poczet informacyjnych i znajdują

się tym samym na początku listy.

 

Każdy ma jakieś swoje priorytety, dobrze zatem byłoby przenieść je i na telewizyjną puszkę Pandory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze+jest dobry tuner z mazliwoscia ustawiania wlasnych list (mozna ulozyc 4 listy) i dodawania kanalow FTA oraz swobodnego skanowania satelit. To tuner STRONG 6880.

No fajnie, ale jest to dekoder SD, technologia będąca już w odwrocie. Nawet jeśli go używasz, prędzej czy później zmienisz go na sprzęt HD, a na tę chwilę niestety w Cyfrze wybór jest kiepski. Może i same dekodery nie są złe, ale ich oprogramowanie sprowadza je do parteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,

Z tym swobodnym skanowaniem to oczywiście przesadziłeś, bo od tego są odbiorniki niezależne ,,

 

 

Nie zupełnie zgadzam się z Twoim stwierdzeniem . Tunery CP ( Samsungi SD i HD , Echostary SD i HD ) miały i maja możliwość skanowania dowolnych satelit i odbiór kanałów z kilku satelit jednocześnie ( w Cyfrze+ tylko Hotbird i Astra ) oraz dodawanie do list ulubionych wszystkich kanałów FTA , nie czekając na widzi-misie operatora , a są tunerami udostępnianymi przez operatora platformy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a takie "wartościowe" kanały jak Superstacja, zaliczone są w poczet informacyjnych i znajdują się tym samym na początku listy. ...

Pozwolę sobie na mały Offtop:

Nie rozumiem co masz do Superstacji? Kanał informacyjny dobry jak każdy inny: na Monikę nie mogę od pewnego czasu patrzeć, podobnie jest z Romanem. A na Superstacji Paradowska rozmawia kulturalnie i rzeczowo z Materną odnośnie oprawy wizualno-artystycznej na 1 lipca (obchody prezydencji Polski w UE). Nawet Polsat News jest lepszy od pewnego czasu od tvn24 i bardziej preferuję tę stację. A w Superstacji jest kilka ciekawych satyrycznych programów, w których mówi się to co większość z nas myśli o polityce i politykach, bez żadnej obłudy. Dlatego cenię ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kol. cytrynku, z mediami, szczególnie udającymi informacyjne jest tak, że wypełniają jakieś misje zadane przez ludzi, którzy na nie łożą.

 

Tak więc rzeczona Superstacja, również usiłuje sprostać temu zadaniu.

 

Nie sympatyzuję z żadną z opcji, bo dla mnie, tak jak dla Witkacego, polityka to "... w krysztale pomyje...", ale ... trzeba umieć się w tym bagienku poruszać, jeśli już ktoś tam wlazł i tu doskonale radzi sobie np. taka stacja jak TVN24.

 

Mówiąc więc w skrócie, nic do nich nie mam, tyle że moim zdaniem to nie jest kanał zasługujący, by znajdować się na tak dostojnym miejscu listy kanałów w odbiornikach CYFRY+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc więc w skrócie, nic do nich nie mam, tyle że moim zdaniem to nie jest kanał zasługujący, by znajdować się na tak dostojnym miejscu listy kanałów w odbiornikach CYFRY+.

 

A ja myślę, że jest to ciekawa alternatywa dla kanałów informacyjnych, które się wzajemnie uzupełniają. Tak więc "Wolność Tomku w swoim domku" - każdy ma to co lubi najbardziej. Dobrze, ze na Cyfrze+ jest wybór 4 kanałów a możliwe, że wejdzie jeszcze euronews to już całkowicie się uzupełnią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...