Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfrze brakuje abonentów ze względu na złą strategie której się trzymają. Przez prawie cały rok promocje dla nowych abonentów są bardzo słabe i odstają od konkurencji. Zauważcie iż promocje CP czy N w porównaniu do okresu świątecznego tylko nieznacznie są gorsze i dzięki temu zwiększa się liczba klientów przez wszystkie 12 miesięcy. Z kolei Cyfra ma dobre promocje tylko w listopadzie i grudniu co powoduje ogromny popyt na platformę i później są problemy z otrzymaniem dekoderów czy multiroomu bo nie nadążają z produkcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze pisałem tu wielokrotnie o braku Nick-a i Boomeranga więc odpowiedz dostałem od cyfry taką:

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że obecnie nie posiadam

oficjalnych informacji na temat pojawienia się na naszej platformie

podanych przez Pana kanałów.

CYFRA+ stara się jednak wzbogacać ofertę programową o nowe

interesujące kanały, które mam nadzieję zaspokoją gusta wszystkich

Abonentów.

 

 

 

a ze strony Nick-a odpisali to:

Witam,

 

My zdecydowaliśmy się już dawno temu. Ale decyzja o tym, czy wejdziemy do oferty nalezy do Cyfry+

To kupujący decyduje o zakupie, a nie sprzedawca.

 

Pozdrowienia,

Nickelodeon

 

 

więc będzie nadal brakować tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie takie kanały jak Boomerang są już bez wyłączności,i cyfra kanały takie powinna dołączać.Jest najstarszą platformą Wizji nie ma,i inni operatorzy na ich zagraniach się uczyli.Niestety i cenowych,nauczyli innych ze promocje są ino w Grudniu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że Cyfra powinna uderzyć w stronę klienta, który dotychczas wybiera CP. Powinni stworzyć super tani pakiet w cenie ok. 5zł, który byłby odpowiednikiem polsatowego mini. Oczywiście okres umowy powinien być długi. Kanały sportowe powinny być bardziej różnorodne. Skoro wydali kupę kasy na piłkę to należałoby wydać pieniądze na mniej popularne sporty. Polsat wywalił kasę w boks i MMA, ale zrobił niezłą otoczkę. Na pewno są tańsze w prawach dyscypliny, na których można byłoby trochę ugrać, a jednocześnie posiadając trzy autorskie kanały sportowe wprowadzić trochę różnorodności. Spróbowałbym odbierać prawa na walki polskich bokserów. Do najtańszych pakietów powinni dorzucać canal+ w promocyjnych cenach na krótkie okresy, aby zachęcać do przejścia na wyższy pakiet. Pakiety komfortowy i prestiżowy zostawiłbym na obecnym poziomie cenowym. Nie ma sensu obniżać ich ceny, bo to są pakiety do generowania zysków. W przeciwieństwie do tych tanich, które mają ściągać abonentów.

 

Jeśli chodzi o n, to nie ma co się nimi przejmować. Jedynie należy walczyć o wytwórnie filmowe, aby znów spektakularnie nie dostać po rzyci. Moim zdaniem n-ka stawia na HD, bo praktycznie nie ma nic na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi oferta programowa Cyfry+ w sumie wystarcza :] Jest naprawdę bogata i co jakiś czas uzupełniana o dobre kanały.To czego mi brakuje to porządnego softu do dekoderów+polepszenia jakości kanałów.Jeśli chodzi o kanały to zdecydowanie brakuje ESPN Amerika, ESPN HD i kanałów muzycznych takich jak MTV Dance.MTV Hits,MTV Classic czy kanały MCM a jeśli chodzi o inne kanały to TVP HD czy SkyNews HD :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni stworzyć super tani pakiet w cenie ok. 5zł, który byłby odpowiednikiem polsatowego mini.

I już widzę te kanały wchodzące w skład takiego pakietu :lol2: Ja już wolę zapłacić te kilkadziesiąt złotych więcej i oglądać coś konkretnego a nie płacić 5, 10 czy 20 zl i oglądać jakiś szajs FTA

 

A tak na marginesie to jak dla mnie to i tak już teraz jest za dużo śmieci na naszym rynku. Chciałbym zobaczyć jakiś porządny kanał dokumentalny a nie pseudo Discovery czy inny Viasat nie wspominając już o bogactwie stacji muzycznych które oferują nam nasze platformy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni stworzyć super tani pakiet w cenie ok. 5zł, który byłby odpowiednikiem polsatowego mini.

I już widzę te kanały wchodzące w skład takiego pakietu :lol2: Ja już wolę zapłacić te kilkadziesiąt złotych więcej i oglądać coś konkretnego a nie płacić 5, 10 czy 20 zl i oglądać jakiś szajs FTA

I bardzo dobrze, że tak wolisz, tylko nie zapominaj, że klienci platform cyfrowych to nie są Twoje klony i mają swoje upodobania i gusta. Na 3,24 mln abonentów CP 630 tyś korzysta z pakietu mini. Z Familijnego za niecałe 40 zł korzysta aż 2,6 mln osób. Nie wiem jak kształtuje się Powitalny+ na tle Familijnego, ale musi być programowo od niego lepszy i ew. dodając kanały lub tworząc pakiet pośredni, nie powinien on kosztować więcej niż 30-35 zł. Zważając na to, że Cyfra ma tylko 1,5 mln abonentów są to moim zdaniem dwie główne grupy docelowe klientów, które były zaniedbane. Wydaje mi się, że Cyfra zbytnio ułatwia sprawę Solorzowi. Żeby uzmysłowić Wam, że warto powalczyć o te 600 tyś, to jest to tyle samo co wszyscy abonenci n-ki.

 

I żeby było jasne, bo widzę, że niektórzy nie zrozumieli. Wyższe pakiety i opcje C+, HBO powinny moim zdaniem zostać w obecnym kształcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja by się ucieszył, gdyby uruchomili jakieś nowe kanały filmowe z logo Canal Plus (w kółko dochodzą sportowe, a za granicą aż roi się od 'canalów' - decale, family, itp itd...

dodatkowo discovery historia (oczywiście to w sferze marzeń), tvp hd, coś z paczki BBC (niekoniecznie HD)

...i marzenie numer 1. (choć wiem, że w Polsce wręcz niemożliwe) dostęp do 170px-American_Broadcasting_Company_Logo_2007.png najlepsze amerykańskie produkcje, seriale, filmy, show na żywo, teleturnieje. po prostu dobra rozrywka.

 

wtedy oferta cyfry byłaby dla mnie naprawdę całkowicie uzupełniona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem brak 'specjalnego' kanału dla wszystkich marudzących :) a to brak Spotklubów, a to Bumerangu, a to paczki Mtv i tak w kółko. Cyfra to nie fundacja charytatywna stosuje podstawową zasadę gospodarki 'minimum nakładu, maximum efektu (czytaj zysku)' Jeśli uznają, że dzięki któremuś kanałowi zyski się powiększą, to na 100% go dołączą, chyba że jest objęty klauzulą wyłączności w innej platformie. Pozdrawiam, życzę by Cyfra kiedyś była jak Sky UK, ale marudom i tak będzie mało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... to mój pierwszy post, więc przede wszystkim chciałbym się przywitać... sie macie fani dvb-s w Polsce... temat, widzę stosunkowo neutralny... można pogdybać, można pomarzyć... zasadniczo, moim jedynym pragnieniem jest, aby Cyfra+ dołączyła programy z pakietu Viasat: History, Explorer i Nature (TV1000 od biedy można odpuścić)... dla mnie bez wątpienia są to kanały, które niosą ze sobą sporą wartośc edukacyjną i informacyjną... to tyle... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie? skoro dodają heterycką erotykę, to i logicznie powinno się dodać innych orientacji psychoseksualnych. trochę mnie zdziwił wasz szok - jak widać spotykam za dużo tolerancji w swoim mieście i otoczeniu, żeby nagle się nagle spotykać z homofobią w internecie :P

 

koniec offtopicu, pozdrawiam wszystkich zaszokowanych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...