Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

@gesioo Jak tak lubisz poker, to wymagaj dodania Sportklubu. ;) Sporo pokera na najwyższym poziomie tam emitują. A ten, do którego link podałeś, oglądałem na 99%. Jest niekodowany z Thora. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie oferta cyfry jest wystarczająca,ma wszystkie kanały których oczekiwałem szukając odpowiedniej platformy.Na początku też myślałem,że brak jest jedynie Sportklubów ale w sumie tam w tej chwili niema nic godnego uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głownie patrzę na NG NeG Wild oraz Animal Planet a to jest w każdej platformie - w sferze marzeń pozostaje kanał muzyczny, pojawił się co prawda ostatnio Rebel.TV tylko żeby jeszcze jakość podnieśli oraz dorzucili drugi z non stop metal i wszystkie jego odmiany (bloki po godzinę albo dwie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje dobrego EPG. Zawiera sie w tym brak opisow pozycji, takich, jak sa podawane w menu Pilot.

 

Dokładnie. Na niektórych kanałach EPG w ogóle nie ma żadnego, tylko informacja o bieżącej i następnej audycji (np na TVN Turbo, TVN Style, TVN Warszawa), a na niektórych jest ale tylko z przycisku Program bo z Pilot nie działa (np TV 4, Universal, Sci Fi Channel).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Raczej za późno na takie ruchy. Teraz przenosiny kanałów HD na Astrę nie przejdą. A z resztą po co, skoro tam jest równie drogo? Chyba, że masz na myśli 23,5E. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ma.

Forum jest na pewno czytane przez pracownikow operatora i calkiem mozliwe, ze wpisy takie jak te, moga byc impulsem do wprowadzenia zmian.

Oczywiscie, jesli sie bedzie oplacac :-)

 

 

Wierzysz w to? Bo ja nie. To jest biznes i nikt w nim nie będzie się kierował opiniami na jakimś forum. Bo gdyby tak było, ten nieszczesny Boomerang (co to w ogóle jest ?!)na Cyfrze by już był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...