Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Nie wiem czy opłaca się brać CP specjalnie dla takich rzeczy jak marne gale bokserskie

Na pewno lepsze niż w Canal+ Sport.

 

Według mnie na pewno brak:

- Sportklub

- Sportklub+

- Zone Europa

- ESPN America

- Nat Geo Wild

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kiedy dołączyły do Orange? Musiałem to ominąć.

Jest w każdym razie z nimi pewien problem - albo C+ i CP wrzucą je na swoje transpondery, gdzie jest cienko z miejscem, albo dogadają się z n, a ta wrzuci je na 11508 V 27500, gdzie miejsca jest sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie to brakuje w Cyfrze+ kanałów Viasat. Może teraz gdy w CP od 2 marca TV1000 zostaje zastąpiony kanałem FILMBOX byłaby szansa na to że Cyfra doda przynajmniej TV1000 do swojej oferty. Choć najlepszym rozwiązaniem byłoby dodanie całej paczki Viasat. Tylko gdzie to pomieścić na satelicie??? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są siły które mogą to spowodować mówię ci 8) a poza tym po co piszesz tyle znaków:

?????!!!!!!
człowieku relax 8)..

 

TVP HD prędzej czy później pojawi się w Cyfrze jest to kwestia miesięcy może roku...

Polsat..Hmm z tym może być gorzej :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się chociaż ja tego Polsatu na c+ doczekam. :D

Mieszkam 80km od W-wy i polsat tylko zimą bo po przenoszeniu nadajników na raszyn i zmianie kanału z 35 na 44 odbiór latem fatalny, a w naziemną inwestował nie będę. ;]

TVP HD... no wydaje się to całkiem możliwe tylko cierpliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mieszkam 80km od W-wy i polsat tylko zimą...

 

Są osoby, które uważają, że dobry odbiór analogowego Polsatu naziemnie, to kwestia odpowiedniej anteny. Też mam do najbliższego nadajnika około 80 km i żadna antena nie daje rady, oczywiście nie mam na myśli ,,anteny siatkowej".

W Cyfrze natomiast brakuje mi kanału o wędkarstwie i łowiectwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Taki lub inny, pod warunkiem, że będzie miał polską wersję językową i w miarę możliwości również programy rodzimej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cóż, pozostaje tylko słownik polsko-angielski, czy polsko-francuski w dłoń lub zatrudnienie osobistego tłumacza, ewentualnie przejście do konkurencji, która posiada w swojej ofercie SportCluby - tam miało być pasmo The Fishing and Hunting Channel - bo na całodobowy i co ważniejsze polskojęzyczny The Fishing and Hunting Channel narazie bym nie liczył, a innych tego typu kanałów w naszym języku raczej nie ma :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są siły które mogą to spowodować mówię ci 8) (...)

TVP HD prędzej czy później pojawi się w Cyfrze jest to kwestia miesięcy może roku...

Polsat..Hmm z tym może być gorzej :?

Może się okazać wręcz przeciwnie.

Obecnie w Sejmie jest opracowywana ustawa regulująca DVB-T i jest w niej zapis, który mówi, że kanały niekodowane nadawane naziemnie (czyli m.in. Polsat) będą miały OBOWIĄZEK udostępnić BEZ DODATKOWYCH OPŁAT sygnał wszystkim platformom cyfrowym i sieciom kablowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ponadto są głosy, że udostępnienie Polsatu w Cyfrze+ może nastąpić i tu sprzeczne informacje... 1, 2 kwartał 2010 lub kolejna wersja w 2010 roku(bez przybliżonego terminu) i jak napisał przedmówca, związane jest to z pracami na temat ustaw związanych z telewizją naziemną..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...