Skocz do zawartości

Oprogramowanie 2.05B7 dla 200 / 100 / 100E


brain
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy soft zawsze podświetla na żółto pozycje, które mają być nagrane. IMHO całkiem fajny pomysł.

 

Szkoda tylko, że nie ma możliwości ustawienia marginesów co wymusza (przynajmniej ja tak robię) ręczne przestawienie początku nagrania o 3 minuty do przodu i dodanie 6 minut do całości trwania (po 3 minuty na początku i na końcu). Oczywiście jeśli tak zrobię to nagranie nie jest już podświetlane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest jak kolega ArtS007 napisał czyli nagrała się tylko pozycja 1 i 4 do tego trochę bezsensu bo nagrania miały inną długość niż zaprogramowana, więc jest coś mocno nie tak ;) straty z mojej strony nie ma, bo dziś jest jeszcze kilka okazji do nagrania tego co zaprogramowałem, ale timery w nowym sofcie są do poprawki zaczynając od błędów na karcie ustawień kończąc na ich wykonywaniu. :!:

 

EPG też jest do poprawki czasem ładuje się w kilka sekund na cały tydzień (np. na TVP Seriale) a czasem w ogóle się nie ładuje nawet nie ma informacji, że jest nadawane EPG (np. Eurosport HD z trp. Cyfry+). Widzę, że już ktoś to wpisał do arkusza błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie prognozowałem numery 1 i 3, ale w zasadzie przewidziałem to, co się stało. ;) Jeśli zależy Ci na tym, aby mieć każdy odcinek w osobnym pliku, to zaprogramuj w pierwszej powtórce numery 1 i 3, a w drugiej 2 i 4. Są spore szanse, że się udadzą. I radzę programowac z ręki. EPG to, moim zdaniem, zwyczajna strata czasu.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam, ale gościu pytał o dyski z ukrytą partycją, czyli np. droższy WD MyBook. Essential takiej partycji nie ma więc będzie działał jak każdy inny składak.

 

Ma ukrytą partycję na której jest oprogramowanie. W kompie jest rozpoznawane jako napęd wirtualny. Na poprzednich wersjach oprogramowania ten dysk nie był prawidłowo rozpoznawany i nie działał.

 

tu link do info na stronach fergusona : http://www.ferguson-digital.eu/pl/pytan ... book-.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...