Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze edytuj post i napisz go po ludzku, bo się tego czytać nie da. Odpowiadając na pytanie(?) - tak, możesz kupić antenę 60 cm. O tyle o ile wystarczy ona do odbierania kanałów SD (przy precyzyjnym ustawieniu), to do odbioru kanałów HD będzie za mała. Kup antenę min. 70 cm, a najlepiej 80 i więcej. Wtedy nie powinno być żadnego problemu z odbiorem pełnej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiedz, że będziesz musiał dopłacić do tego dekodera około 50zł(tyle właśnie kosztuje zasilacz, który nie wchodzi w skład zestawu), tak było przynajmniej w moim przypadku, i jeszcze około 35 zł (jeśli zamierzasz kupić talerz w cyfrze), bo nie dodaj do niego rury, którą przytwierdza sie go np do sciany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj kupiłem ten dekoder podłączyłem do TV ale coś jest chyba nie tak jak trzeba. Po pierwsze brak transmisji telegazety gdy próbuje włączyć ją pilotem od TV (wcześniej miałem dekoder SD i było normalnie). Po drugie obraz jest rozciągnięty na cały ekran a wcześniej był w panoramie i niczym nie idzie tego zmienić. Wie ktoś o co chodzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telegazete właczysz przyciskiem na pilocie od dekodera "D" (txt) - jeśli podłaczyłes dekoder do TV kablem z zestawu :D (HDMI)

 

A obraz popróbuj wiecej w ustawieniach w menu dekodera Ustawienia Telewizora i w ustawieniach w TV-dasz rade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a tego to nie wiem, nie korzystam z tego przycisku ale chyba jest tak jak mówisz :)

 

a co do telegazety to wypnij kabel HDMI i podłacz dekoder SCART'em do TV tak jak miałes pewnie podłaczony dekoder SD i znów bedzie telegazeta przez pilot TV jak wczesniej,

 

oczywiscie żart ;)

 

miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lipa straszna. A przycisk HD to on działa czy tak dla ozdoby jest ;). Bo instrukcja swoje a on swoje czyli nic ;)

 

Działa bez najmniejszego problemu. Opcja skalowania obrazu poprzez ten przycisk jest znacznie wygodniejsza niż np. w dekoderze N. Tyle tylko, że nie działa on na wszystkich kanałach - np. Canal+ HD i parę innych nie reagują. Sprawdź na kanale Polsat. W ustawieniach dekodera przy proporcjach obrazu mam ustawione: "pełny", podłączenie HDMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...