Skocz do zawartości

Kodowanie CAID 1813 przy kanałach z pakietu Cyfry


Satellite
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szok jeden madrzejszy od drugiego ,a moderator chyba ma ciezkie dni i kasuje posty za postem i urzadza KOPIUJ WKLEJ nie potrafiac wytlumaczyc dlaczego daje ostrzezenia i smietnikuje posty :(

 

 

mam zamiar wziac sobie arive 100 by ogladac c+ i inne HD z satelity i miec "wladze" nad lista kanalow

czy faktycznie cyfra nie do konca odbierana jest na wymienionym tunerze sat

mam arive 200 i tam dziala bez problemow

wiec jak to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robinsoprano zmień lekarza , piernik nie ma nic do wiatraka , padło oprogramowanie w tunerach , źle czytają tablice PMT ( co to jest to polecam gogle i nauka C++ to może czegoś się nauczysz)

no tobie polecam lekarza na początek okulistę , cyfre mam prestiż HD na 5 tunerach różnych firm / od cyfry PhilipsPVR HD , Fergusony i Dreambox 800 hd i żadna wada oprogramowania w tych tunerach tylko od operatora był błąd dlatego reaktywowałem kartę i jest ok , nie zmieniałem oprogramowania w tych tunerach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupilem moduł Cyfry+ do fergusona HF 8900 HD model ID S6F2A247 wersja H/W 1.00.00 aktualizacja wersja S/W 1.20.4A ; moduł versja systemu: Ver 3.03.016 producent: Smar DTV, aktualizacja nr. 11 , stara karta Cyfry+ kolor srebrny - potwierdzam działa praktycznie idealnie wszystko świeci minimalne opźnienie praktycznie nie zwracajace uwagi mozna smiało kupować, zapewni Wam to komfort psychczny na przyszłość soft zawsze bedzie aktualizowany przez Cyfrę+ dostępny na kanele KINO POLSKA. Pozdrawiam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment jest parcie na sprzedaż arivy :smile::smile: , ale nie jest powiedziane , że za około 2 lata ten model nie bedzie przeżywał podobnych problemów. Modele 8800/8900 to spora konkurencja dla nowych modeli, taka jest opinia ludzi, ktorzy zajmują się profesjonalnie sprzętem, moduł to tylko gwarancja odbioru programów niezaleznie od wprowadzanych zabezpieczeń jest sygnowany przez operatora platformy cyfrowej, jest to forma dla ludzi, którzy nie potrafia samodzielnie zaprogramować modułu np Diablo CAM2 pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystrybutor daje gwarancje to bardzo wazne. Fachowcy twierdzą , że w niektórych modelach moze dochodzić do uszkodzeń tego modułu z poczatku chodzi potem nastepuje uszkodzenie przestają dzialać nie są zalecane. Pod tym względem modele 8800/8900 są bezpieczne dla modułu cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzę że następny nie czyta dokładnie od początku października w modelu Philips PVR HD DSR7201 mam najnowsze oprogramowanie 98/DTT !!!! Które jest dostępne od 1 października a problem z kilkoma programami wystąpił od niedzieli rano czytaj uważnie 7 listopad !!!! Rozmawiałem z konsultantem to kazał mi reaktywować kartę a jak to nie przyniesie skutku wymiana na nową . :read: , z uwagi że po kilku reaktywacjach wczoraj odzyskałem brakujące kanały wymiana nie była konieczna . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ferdka 8800 HD do tego dokupiłem w tym tygodniu moduł CAM od cyfry. W domu rozdzielam sobie kartę spliterkiem clone+ do którego wgrałem najnowszy soft z 5.11.10. Problem tkwi w tym że jeżeli włożę kartę splittera do tego modułu to kanały HD zaczynają skakać (gdy w module jest oryginalna karta to wszystko działa), jeśli włożę kartę splittera z powrotem do gniazda odbiory płatnych kart to kanały HD (te które nie są w CAID 1813) działają jak ta lala. Pytanie: jest na to jakiś sposób?? Bo nie uśmiecha mi się kupować nowego tunera tym bardziej że już dokupiłem moduł a żeby sprzedać w tej sytuacji tego ferdka to by trzeba kogoś w balona zrobić że wszystko działa cacy. Posiadam jeszcze arivę 100 i starego philipsa i na jednym i na drugim wszystko działa tak jak należy więc wina jest ewidentnie tego modułu. Nie wiem już co zrobić żeby to połątać

 

A jak Wam teraz chodzi Clone+ z aktualizacja z 9 listopada. Przez przypadek wlazlem na stronke Clona i widze ze jest nowa aktualizacja. Ostatnio nie uzywalem wogole Clona bo nie dzialalo, teraz wgralem nowa aktualizacje i narazie chodzi, nie "gubi" uprawnien jak wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam arive TT i cyfra +powznie zaczyna mnie w[beep]iac ze swoim grzebaniem przy kodowaniu, tysiacem innych zmian i niekompetencja COK. Najpier zmiany kodowania doprowadzily ddo tego ze musialem zmieniac oprogramowanie a teraz znowu jaies [beep]o i mam wszedzie ciemno nawet na niekodowanych programach. Trzy razy dzwonilem to tych [beep]zielcow z COK i pierwsze uprawnienia nic nie zmienily zupelnie kolo poradzil zebym CAM sobie kupil za 40 zlotych, drugi kolo doradzil wymiane karty, trzeci przeslal uprawnienia odzyskalem fonie wiec poradzil zebym siagnal liste programow ze strony Fergusona. To nie platforma to jaki zalosny francuski [beep]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi....

 

Karty wydawane do dekoderów Sagemcom DSI87 muszą być aktywowane na jednym z poniższych kanałów:

Filmbox

Filmbox Extra

Filbox Family

National Geografhic

Discovery Science

Discovery World

Orange Sport Info

MTV Rocks

 

Aktywacja karty trwa dłużej niż dla pozostałych dekoderów (ok. 40 min.).

Aby karta działała w dekoderze Sagemcom musi odebrać aktualizację oprogramowania oraz uprawnienia.

 

Aby sprawdzić wersję oprogramowania karty i datę uprawnień należy przejść do

menu dekodera Sagemcom i wybrać kolejno "1 INFORMACJE", a następnie

"2 UPRAWNIENIA ODBIORU".

 

Prawidłowa wersja karty to "DNASP400 RevI45"

 

Jeżeli karta ma inną wersję, np. "DNASP400 RevI41" i nie jest zaktualizowana poprzez eeprom REVI41, można spokoje używać w innych tunerach, czy splitterach.

 

Tuner Sagemcom DSI87 jest typowym tunerem Nagravision, bo stare karty Cyfry+ w Seca 1/2 nie umożliwiają odbioru kanałów FTA, oraz oczywiście nie działają splittery!

 

Jutro zaloguję na w/w kanałach.

 

... Nagravison 4 w Cyfrze+ :556:

 

:brawo::brawo::brawo::brawo:

 

Dla niedowiarków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...