Skocz do zawartości

Cyfra+ a kanały erot. w pakiecie Prestiz


watdefak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jak na mój gust to Cyfra+ ma dobre zestawienie. Full pakiet, full pakietem, ale coś takiego jak "opcja adult" jest OK. Tyle tylko, że Cyfra nie powinna nazywać tego "pakiet relaxxx" i wrzucać tam motorsów i wędkarzy, tylko w prostu nazwać to opcją adult i umieścić tam sam XXL. Według mnie to i tak te 29,- płaci się tak naprawdę za XXL, a nie za motorsa i wędki. I wydaje mi się, że się nie mylę. Ale to moje subiektywne odczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodziło o KRRiT :) Dlatego nie ma samego kanału XXL :) I tak KRRiT pisała jakieś głupie pisma do Francji ze nadawnie tego kanału powinno być zablokowane na terenie Polski ale niec nie wskórali :)

I mamy pakiet 3 kanałów z których jeden jest taki trochę .... :oops:

 

Bo to taki kraj :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodziło o KRRiT :) Dlatego nie ma samego kanału XXL :) I tak KRRiT pisała jakieś głupie pisma do Francji ze nadawnie tego kanału powinno być zablokowane na terenie Polski ale niec nie wskórali :)

I mamy pakiet 3 kanałów z których jeden jest taki trochę .... :oops:

 

Bo to taki kraj :?

 

Może nie jestem na bieżąco? ale nigdzie nie widziałem takiego info?

A dziwi mnie to, co ma prawo Francuskie do Polskiego? pozatym jak.....

można zabronić emisji kanału,a z drugiej strony pozwolić?............

kolejną rzeczą jest to ,że prawo do emisji treści erotic mamy podobnie z

Francuzami, po 23.00 :arrow::censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To działo się dawno temu, jak pakiet Relaxxx był wprowadzany, pewnie że nie można zakazać nadawania z innego kraju ale KRRiT próbowała coś w tej sprawie zrobić. Na szczęście nie mieli za duzych możliwości prawnych ;) Ale poszło pismo od nich do odpowiednika KRRiT we Francji... a potem zrobiło się cicho i nie wracali do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...