Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu wczorajszym w ICA z poziomu nboxa w zakładce Zamawianie usług/pakiety pojawił się nowy pakiet o nazwie "rodzinny". Niestety nie było informacji jakie kanały wchodzą w jego skład. Można go było natomiast zamówić z poziomu dekodera. Z tego co czytałem to niektórzy forumowicze ze strony n zaczęli zamawiać ten pakiet (chyba z ciekawości, bo jak na razie nie wiadomo co to za pakiet). Dziś rano jeszcze ten pakiet można było zmówić, jednak w tej chwili znikł on z ICA. Czy może redakcja Sat Kuriera posiada jakieś informacje odnośnie tego pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dobra wiadomość. Utwierdziła mnie w przekonaniu, że lepszym i tańszym rozwiązaniem od prestiżu w c+ będzie mini full n'ki + start lub canal+start z cyfry. Wyjdzie z tego o wiele bogatsza oferta niż skupianie się na pełnej ofercie jednej platformy.

Dlatego też dzisiaj już zamówiłem n'ke (kwiecień darmo, płatność dopiero od maja, a wtedy rozwiąże mi się umowa z cyfrą z powodu braku akceptacji nowego regulaminu). Wolałem nie zwlekać z braniem n'ki bo konsultanci z infolinii zapewniali, że od jutra będzie w n'ce drożej i nawet święta temu nie zapobiegną. A jak by się okazało, że gadali głupoty, to zawsze mam 10 dni od otrzymania sprzętu na unieważnienie umowy. Tak więc nic nie tracę, a zabezpieczam sobie plecy przed ewentualną podwyżką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie w czerwcu sporo osób kończy się umowa z Cyfrą, myślę, że N-ka nie odpuści takiej okazji.

Teraz była możliwość rozwiązać umowę z Cyfrą to nagle N-ka wyskoczyła z promocją kończącą się akurat 31 marca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czas pokaze, jakby nka dolaczyla ngc hd do oferty to automatycznie c+ moze dolaczyc discovery hd i kto wie czy nastepnym nowym kanalem hd w c+ nie bedzie discovery hd. ;)

Ja jestem dobrej mysli i sadze ze ngc hd dolaczy do oferty n w najblizszym czasie, przeciez chyba dla beki by nie dolaczyli kodowanie conax do ngc hd z tp c+ :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no mam... po kilku tygodniach oglądania stwierdziłem, że nie mam już co oglądać. Teraz to co włączę, to albo leci jakieś badziewie (dziwadłowaty wiejski tjóning, łowienie krabów od 2 lat) albo po raz n-ty powtórka czegoś co widziałem już dawno temu.

Co gorsza to premiery niektórych programów są na kanałach SD (w dziwnym formacie obrazu i o jakości wczesnego VHS), a na DHD pojawiają się one dopiero po kilkunastu tygodniach jeśli nie miesiącach - bez sensu, ładu i składu!

Chociaż... może się mylę, bo ostatnio DHD włączyłem z miesiąc temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dobra wiadomość. Utwierdziła mnie w przekonaniu, że lepszym i tańszym rozwiązaniem od prestiżu w c+ będzie mini full n'ki + start lub canal+start z cyfry. Wyjdzie z tego o wiele bogatsza oferta niż skupianie się na pełnej ofercie jednej platformy.

Dlatego też dzisiaj już zamówiłem n'ke (kwiecień darmo, płatność dopiero od maja, a wtedy rozwiąże mi się umowa z cyfrą z powodu braku akceptacji nowego regulaminu). Wolałem nie zwlekać z braniem n'ki bo konsultanci z infolinii zapewniali, że od jutra będzie w n'ce drożej i nawet święta temu nie zapobiegną. A jak by się okazało, że gadali głupoty, to zawsze mam 10 dni od otrzymania sprzętu na unieważnienie umowy. Tak więc nic nie tracę, a zabezpieczam sobie plecy przed ewentualną podwyżką :)

 

Ja tak zrobiłem mini full za 68 zl + czarny dekoder (24 miesiace) a w cyfrze zmienilem na Canal+Start za 37 zl( z mozliwością przejscia wyzej)+Mr(jesli bede chcial w kazdej chwili) za 15 zl + mozliwosc zakupu dekodera Hd za 198 zl

 

Mini full + Canal+Start wyjdzie mi 105 zl. Mysle ze calkiem nie zle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma modułu w N bo by jeszcze lepiej było, tak teraz musisz mieć 2 dekodery a był by 1

 

Wtedy by zakupił pakiet N za 48zł oraz Canal+ Start za 43zł łącznie by wyszło 91zł za całkiem OK ofertę.

Wychodzi tylko 2zł więcej jak Optimum Canal+ z tym że ma więcej kanałów HD oraz więcej kanałów SD.

 

Ah szkoda że nie ma modułów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...