Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem dzisiaj Sagemcomy ESI-88 dostały nowe oprogramowanie z wersją 3.2.27 która to niestety nic nowego nie dodaje poza poprawą stabilności dekodera i przyspieszeniem stabilności interfejsu :)

 

Coś nie tak, ja mam w dalszym ciągu 3.1.c19/3.1.c1011? Oczywiście po aktualizacji, ,,dekoder posiada aktualną wersję oprogramowania''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas oczekuję na działanie tego USB. Chyba się nie doczekam.

 

PS Skąd wy macie informację, o tym co daję nowa aktualizacja?

PS2 Ogólnie to co się dzieję z tym portem USB w dekoderze? Raz podłączyłem tam router GSM i po paru godzinach ten poważnie się zaciął na parę godzin(wyjmowanie baterii nic ni e dawało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego część jest aktualizowana, że gdyby nowe oprogramowanie sprawiało jakieś kłopoty, to dotknie to tylko ograniczonej liczby dekoderów. CP dowie się o tym od tych klientów którzy mają kłopot, ale problem nie będzie problemem totalnym nie do opanowania. Jeżeli wszystko będzie OK, to dadzą to oprogramowanie do reszty dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, które zadałam zakładając nowy wątek, wątek został usunięty i zostałam ochrzaniona przez administratora, więc zapytam w tym wątku.

Czy mając CP można oglądac czeskie telewizje np. CT1, CT2, Nova, jeżeli tak to na jakich kanałach.

Mam pakiet Premium i dekoder Sagem ESI-88. Szukałam w spisie kanałów CP, ale nie znalazłam.

 

Jeszcze zapomniałam, admin mi napisał, że mam odpowiedź w koszu - tylko, że ja nie wiem gdzie ten kosz jest, może mnie ktoś oświecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony,myślałem że poczekamy trochę dłużej a tu proszę:) Po aktualizacji naprawdę poprawiła się szybkość szczególnie w menu. szkoda że nie działa port USB ,ale może przy następnej aktualizacji,chyba że CP wycofa dekoder z oferty wtedy o aktualizacjach możemy zapomnieć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szybkość i stabilność na plus, a cod do Ipli to myślę że najpierw chcieli zrobić stabilną bazę pod wprowadzanie dodatkowych funkcji, teraz pozbierają wykryte bugi i być może w przyszłości dodadzą iplę, choć z drugiej strony nawet 2 letnie dekodery raz na jakiś czas otrzymują aktualizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji zaczęły sie problemy z dekoderem. Najpierw zacinał się Discovery HD a teraz co pewien czas na wszyskich kanałach obraz zaczyna migać jak w starym rubinie:P Poprawy szybkości działania nie zauważyłem. Sprawdzałem kabel HDMI jest napewno dobrze połączony. Telewizor na pewno nie szwankuje , z dvd działa poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder

sagem ESI-88 i nie wyszukuje kanału

kosmica tv i novele tv i nie wiem czemu nie wyszukuje tych kanałów, inne kanały wyszukuje np.rebel tv,

eska tv,HOT TV,

polo tv,edusat,

tv disco i tylko te dwa kanały kosmica tv i

novela tv nie wyszukuje proszę jak najszybszą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...