Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to nie jest? Operator ma obowiązek zapewnić ci sprzęt umożliwiający bezproblemowy odbiór kanałów z oferty. Jeżeli to nie jest powód do zerwania umowy, to może od dziś CP wprowadzi do platformy dekodery, ludzie podpisza umowy premium na 3 lata z tymi dekoderami, a następnie CP wyśle oprogramowanie ktore likwiduje mozliwosc oglądania telewizji. Co wtedy zrobicie? Dalej bedziecie twierdzic ze to nie powod do zerwania umowy, bo przeciez dekoder dziala, a CP ma prawo ingerowac w jego soft? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, mój dekoder wymieniałem już parę razy i za każdym razem były te same problemy, więc to jest po prostu s[beep]ony soft, szkoda że nie ma w tych sagemcomach oryginalnego softu tylko jest ten przerobiony przez CP ...to tak jak z telefonami z orange, zamiast zostawić czysty dobry soft producenta to wgrywają na [beep]ę potrzebny broadband który spowalnia tylko pracę telefonu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również nowy soft polepszył działanie dekodera, i od tamtej chwili zero problemów. Mogli by jeszcze przyspieszyć jego działanie, i poprawić to że jak się go włączy, i chcemy od razu przełączyć, lub zrobić cokolwiek innego, to nic nie działa, i trzeba poczekać z 10 sekund od momentu włączenia by móc zacząć z niego korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nowy soft u mnie działa ok, oprócz kwestii głębokiego stand-by. Otóż w moim przypadku napis INIT pokazuje już przy przechodzeniu w STAND-BY, potem pomaga tylko wyłączenie zasilania. Myślę o powrocie do ustawień fabrycznych, ale boję się, że stracę listę ulubionych.

Czy ktoś na forum miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie działa dobrze , skoro miesza kanały . Inny napisze ,, u mnie wszystko działa dobrze , tylko nie ma fonii ,, itd.itp. Sprawny dekoder jest wtedy , gdy działają wszystkie jego funkcje w 100% .

Pisanie , że wszystko działa oprócz ................ jest połowiczną prawdą o tym tunerze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można, bo ma założone hasło ATA. Nie działa z żadnym innym urządzeniem. Jeżeli masz go wykupiony na własność, to możesz go przesłać do CP, z żądaniem aby ci to hasło zdjęli. Wtedy zadziała. Jeżeli jest na użyczenie, wtedy CP ci hasła nie usunie, a jakiekolwiek działanie w tej sprawie będzie nielegalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo chciałem zaproponować z dyskiem. :D

 

 

Btw. Nie wiem czy ktoś to pisał, ale zauważyłem, że po aktualizacji gdy chce się wyszukać kanały niekodowane, to zapisze tylko niekodowane, a nie tak jak kiedyś było, że zaznaczało się niekodowane, a zapisywał wszystkie. Tak czytam te posty i dziwię się, że ludzie mają tyle problemów z tym dekoderem. Ja nie mam jakoś problemów, bardzo jestem zadowolony. :) Ale dobra, odpukać w niemalowane, bo mnie też może to spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakiś sposób żebym kupił jakiś wypasiony dekoder, nawet za 500 złotych ale żeby wsadzić do niego kartę z cyfrowego polsatu ??

 

Jestem w stanie kupić dekoder , wszystko żeby tylko skończyły się moje problemy, nie musi być to legalny sposób, mogę nawet coś pokombinować, i tak płacę i tak płacę, chcę tylko zmienić dekoder :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w tym dekoderze ustawić sobie np. eska tv? Wchodzę według instrukcji w wyszukiwanie ręczne. Mam tu satelitę hot bird 6/8/9 (nie ma innej w opcjach) Częstotliwość 12168 (nawet nie mogę spróbować wpisać innej), polaryzacja pionowa (to mogę zmienić) dvb-s (mogę zmienić na opcje 2) wyszukiwanie nitscan (mogę zmienić na "częstotliwość") i kanały wszystkie. Siła i jakość sygnału w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...