Skocz do zawartości

USB Stick


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie czy na USB stick odbiorę wszystkie kanały DVB-T jakie mam w zasięgu (chodzi mi o czeskie) czy tak jak w Cyfrze są narzucone przez operatora (tylko polskie) ??? Czy warto inwestować w to urządzenie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Jak czeskie się dekodują, to i angielskie powinny. Tylko może być bałagan na liście.

 

Do końca nie jestem przekonany ale mam nadzieję że się mylę, że n'ka ograniczyła łapanie dvb-t tylko do sąsiednich krajów, a inne już nie polecą. pamiętam że swego czasu Cyfra mocno ograniczyła dostępnośc dvb-t (chodziło tylko to co liście umieścili), oby w n'ce nie było podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

A ja mam następujący problem.Odbieram oba polskie muxy oraz mux z Białorusi.Kiedy wejdę na kanały białoruskie a następnie wrócę na kanały z mux 2 np.polsat wtedy ich nie odbieram.Nie ma natomiast problemu z kanałami na mux 3 . Chyba coś jest nie tak z tym oprogramowaniem na stiku usb od N. Tak samo jest na dekoderze od telewizji na kartę hd. Nie mam takiego problemu na telewizorze samsunga. Może ktoś coś wie co z tym zrobić? Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Obu Panom chcilbym podziekowac za dezinformacje. Proponuje nastepnym razem nie pisac o rzeczach ktorych sie nie ma pojecia i wprowadzac przy tym innych w blad.

Stick dziala, wlasnie zainstalowalem i odbieram w moim turbodekoderze okolo 50 kanalow z angielskiej telewizji naziemnej plus 23 radiowe. Dodam ze jakosc niektorych pozostawia w tyle te niby w hd nkowe:)

Ps. I to wszystko z malej antenki z zasilaczem stojacej w pokoju za moim tv. To jest sygnal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dezinformacje. Kilkanascie miesiecy temu zdecydowanie USB stick po podpieciu do Turbodekodera kanalow angielskich nie znajdowal (bez problemu znalazl je tuner w tv, wiec wina nie po stronie instalacji).

Byc moze zmienilo sie cos od tego czasu w oprogramowaniu turbodekodera. Jezeli tak, to swietnie - wreszcie bede mogl nagrywac programy z naziemnej. Sprawdze wieczorem po dotarciu do domu..

 

BTW dzieki z info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...