Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

A wyścig Moto3 już jako retransmisja z paskami i reklamami. Według mnie powinni puścić jako premiera, bo na żywo szła tylko połowa wyścigu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba normalne, że na kanale informacyjno-sportowym są paski z informacjami sportowymi i wynikami ostatnich wydarzeń sportowych, szczególnie, kiedy są aktualnie emitowane powtórki, jak np. powtórka F1 z Polsatu Sport. Ja dziś wykupiłem pakiet ipla sport i mam spokój ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i chodzicie po pasku Solorza jak miło :) On emituje sobie retransmisje z paskami,które i tak mają zadowalającą oglądalność,a część kupi pakiet ipla sport za około 30 zł i jest bardzo mocno do przodu. Zatrzyma odpływ abonentu, zarobi na reklamach w PSN, zarobi w ramach Ipli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te paski to dziadostwo zasłaniające wyniki, zgadza się. Mnie wkurzają również, bo zakrywają podpisy w FIFA Futbol Mundial. Ale ciekawe gdzie byli niektórzy jak paski na TVP Info (zasłaniające wynik skoków) czy nSport (informujące o wyniku retransmitowanego meczu) leciały. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niestety teraz podczas retransmisji kwalifikacji również spoilerują wynikami i do tego dwa paski. No cóż, taki urok retransmisji. Ja i tak tylko je nagrywam do archiwum, natomiast oglądam zawsze na żywo dzięki pakietowi iplaSPORT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrzejewski tak zadziałał,że nic nie zdziałał. Powiedzieli mu- człowieku o to przecież chodzi,że żeby była niedogność transmisji,żeby coś urwać to,albo ludzi zwiążemy na lata z platformą albo wykupią pakiet na Ipli za przepraszam 19,90 zł,a nie jak myślałem za około 30 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Za 30.75 to jest przy płatności sms, tak jak ja to robię. Za 39.90 przelewem jest na 3 miesiące, ale niestety mogę sobie pozwolić tylko na sms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 30.75 to jest przy płatności sms, tak jak ja to robię. Za 39.90 przelewem jest na 3 miesiące, ale niestety mogę sobie pozwolić tylko na sms.

Jeśli masz numer w Plusie to można kupić pakiet odnawialny SMS co 30 dni za 14,76zł. Sam z takiej opcji korzystam i wszystko jest OK. Wychodzi o ponad połowę taniej niż za normalnego SMSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam w Playu. Niestety Grzegorz Jędrzejewski nic nie zdziałał także jeśli chodzi o zatrzymywanie transmisji i tak jak kolega wyżej napisał obcięto znowu fragment kwalifikacji. Ciekawe czy jutro też w retransmisji wyścigu będzie po reklamach 20 okrążeń do przodu jak to było ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a część kupi pakiet ipla sport za około 30 zł i jest bardzo mocno do przodu.

Coś kiepsko zaokrąglasz, bo ja kupiłem za darmo na 14 dni i ewentualnie sobie przedłużę za 14,76zł miesięcznie, ale jeszcze nie jestem pewien na 100% tej decyzji :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie F1 na żywo tu kupcie sobie pakiet z Polsatem sport i po klopocie a nie tu marudzicie, że to , ze tamto. Polsat sport News jest uzupełnieniem PS i PSE i puszczaja to co chca. Cieszcie sie że są jakies retransmisje bo w innych krajach nie ma F1 w darmowej tv.Są jeszcze wyjatki jak RTL ale od 2015 pewnie sie to zmieni takze nalezy się cieszyc z tego co jest a nie tylko marudzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra decyzja Polsatu z zakodowaniem F1. W tym momencie gdy nie ma Roberta nie mają żadnego obowiązku pokazywania na otwartej antenie na żywo. Nikt nie płacze, że c+ nie pokazuje Ligi Angielskiej, Hiszpańskiej czy Włoskiej np. na TVN Turbo, bo nie ma takiego obowiązku. Proste - chcesz oglądać swoją ulubioną ligę czy F1 kup dekoder nc+ czy Polsatu i tyle. Z całej oferty PS na otwartej antenie muszą być mecze reprezentacji w Piłkę Nożną, mecze reprezentacji na MŚ w siatkówkę. To obowiązkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...