Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie maja byc magazyny jak rozgrywek nie ma? A normalnie jest Cafe Futbol, Atleci, Orlen Liga, Plus Liga i konkretnie o czymś a nie gadanie o [beep] Marynie. Wyminisz jakis magazyn OS podsumowując jakiś sport czy tylko [beep] dziennikarze pompujący kolejny balonik

 

 

Oj tak, tak. Z wymienionych powyżej to tylko Atleci. Reszta to jedynie trzy dni (lub więcej) po premierze na Polsat Sport, czyli w formie RETRANSMISJI!

Żaden z tych przykładów (prócz Atleci) nie był w PSN nadawany na żywo/jako premiera. No dobra, raz na dwa miesiące...

Cafe Futbol ostatni raz na PSN leciało z 6 miechów temu...

 

A na Orange Sport masz nie tylko świetny "Sport Raport 24", ale także Futbol Raport lub m.in Przed Weekendem, 1.liga raport, Fight Raport, Kontratak itd.

Orange Sport jest sto razy lepszy od PSN, i prawie 90% forumowiczów Ci to powie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak albo piłka nozna albo sporty walki. Gdzie maja byc premiery skoro głowny kanał to Polsat Sport magazyn Ekstraklasy premiera jest w PSE. Wymieniam Ci magazyn konkretne ligowe a Ty mi wyjezdzasz z samymi gadajacymi glowami taksamo jak porownujecoie mi flash do serwisów z lat 90 z prezenterami. Poslat Sport News jest kanalem który nie byl dawany na podstawie konkursu tylko drugi kanał Polsatu i jakos lkudzie nie chcieli sprotowego kanału bo były konsultacje. Oragne chciałdac OSI ktory bylby takiej samej jakosci jak PSN albo i gorsze. PSN zachwile bedzie kosz - oficjalkne info podczas turnieju miedzynarodowego w Lublinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak, bo w sezonie ligowym w Futbol Raporcie są gadające głowy? jakoś widziałem tylko zapowiedź danej ligi mówionej przez prezentera w greenboxie.

w magazynach Polsatu są też gadające głowy i ty tego nie widzisz? taki magazyn liga też gadają o głupotach,a pozatym to jedyny ich magazyn :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak nie są jak są masz serwis co godzinę masz wiec są. Jakościowo PSN jest dużo lepszy od OS informacje, wyniki, dwa czytelne paski i godzina. OS: Czasami wkurzające z paskiem gdzie informacje pchają w dwóch turach a zmieściliby spokojnie na jednym

 

Nie rozśmieszaj mnie. Te pseudo informacyjne sport flesze nie umwyają się do sport raportu na OS, który, przypominam, nie jest już kanałem informacyjnym. Pasek to totalna głupota. Na [beep]ę dwa paski zasłaniające tyle ekranu. Spokojnie wystarczy jeden jak na OS. Tam też mogliby ten pasek zmniejszyć do jednej linii jak to często jest np. przy wrestlingu. Nie mówiąc już o aktualności tych pasków na PSN. Wielokrotnie spotkałem się z sytuacją że nawet po zakończeniu jakiegoś ważnego meczu na PSN ciągle ten mecz zapowiadali na pasku :lol2: . Na OS w tym czasie już był podawany wynik.

 

A to tylko kwestia newsów. Oprócz tego dochodzi masa magazynów na OS czy programów interaktywnych (że tak to nazwę). Wczoraj po meczach polskich drużyn już był Zarzeczny i ludzie mogli zadzwonić czy wysłać sms z opiniami o tych meczach. Co w tym czasie robiło PSN? Jakaś powtórka tam leciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Polsatu sport news nie będzie prawdziwego sportowegi informacyjnego kanału bo ten kanał został tylko uruchomiony pod nazwą News a nic z informacjami ten kanał wspólnego nie ma bo jest to kanał uruchomiony na potrzeby NTC czyli trochę informacji powtóreki i transmisji na żywo ja miałem na dzieje że jak połączą się redakcje Canal+ i N to powstanie prawdziwy kanał informacyjny zrobiony z nsportu cóz tak się nie stało i czy stanie.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Większość z was tutaj krytykuje PSN i kanały Polsatu. Czemu macie taki stosunek do tej telewizji? Dla mnie PSN jest super kanałem i w dodatku darmowym przypominam, dostępnym w całej Polsce. Co mnie obchodzi płatny Orange Sport jak mam w PSN wystarczające informacje na pasku, w Sport fleszach czy w wieczornym podsumowaniu dnia. Do tego magazyny wymienione przez golbi_84 i sporo premier oraz transmisji na żywo. No co wam nie pasuje ludzie? To jest kanał darmowy i w tej chwili jeden z najlepszych w NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange Sport też chciał kanał w NTC, zapowiadali że będą programy informacyjne, raporty i transmisje na żywo. No ale cóż, KRRIT woli kanalki Solorza...

 

KRRiTV nie miała nic do gadania przy Polsacie Sport News - uruchomili go jako swój drugi kanał. Orange Sport chciał dac do NTC Orange Sport Info (nie udało sie to go zlikwidowali)- uklad bylby taki sam jak z PS czy PSE i PSN lepsze rodzynki szły by do OS a odpadki do OSI. Al wy zawsze krytykujecie to co checie sadzac ze już wam ktos da super kanał do DVB-T. Pamietam jak OS niektórych pozycji nie puszczał w necie. Gdyby nie PSN nie byłoby zadnego kanału sportowego w DVB-T. Jeszcze będzieice sie cieszyc z tego kanału jak Polsatowi we wrzesniu nie będzie pasowało dać ME w siatkówce na głównej antenie. Polsat ma wiecej praw niz OS i kupuje nastepne do tego bedzie wiecej meczy Plus Ligi (liga zwiekszona) Ekstraklasy dochodzi koszykówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport News nie wszedł do DVB-T kosztem Orange Sport,a w ramach rekompensaty za skrócenie koncesji analogowej,która Polsat miał do 2015r. To Polsat decydował jaki kanał wprowadza do NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym pliku PDF co był kiedyś, Orange proponował Orange Sport a nie Orange Sport Info do naziemnej, i chcieli tam nadawać to co teraz nadają.

 

Orange chciał dac OSI po przegraniu konkursu zlikwidował ten kanał a nie wygrał bo Polsat dał sam przez siebie PSN jakoswój drugi kanał wramach DVB-T

 

"Na multipleksie MUX1 do 31 lipca 2013 pojawić się mają cztery nowe programy, które wyłonione zostaną w ramach konkursu spośród: 4fun.tv, Next HD, CTV, TV Trwam, Kino Polska Nostalgia, Tele 5, RMF TV, Radio na wizji, Superstacja, Orange Sport Info, iTV, Machina TV, TVN Meteo"

 

Dodam ze konkurs był za PiSowksiej KRRiTV

 

A sam PSN moze byc abrdzo przydatny przy duzych imprezach np. MŚ czy ME w piłke, siatke czy koszykówke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange Sport chciał dac do NTC Orange Sport Info (nie udało sie to go zlikwidowali)- uklad bylby taki sam jak z PS czy PSE i PSN lepsze rodzynki szły by do OS a odpadki do OSI.

Układ byłby zdecydowanie inny. Orange Sport Info był prawdziwym kanałem informacyjnym. Świetne sport raporty (a nie zapętlone flesze) co godzinę, dużo programów publicystycznych i świetne podsumowanie dnia.

 

Teraz gdy mają tylko Orange Sport jest trochę mniej tych magazynów czy publicystyki (co zrozumiałe bo dają transmisje sportowe) ale i tak biją one na głowę to co prezentuje PSN. A równie dobrze po zlikwidowaniu OSI mogli w OS ciąć koszta i nie dawac żadnej publicystyki a transmisje uzupełniać powtórkami (jak TVP Sport).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze przez internet jeszcze nie takdawno nie dawali niektorych transmisji live

 

Orange Sport chciał dac do NTC Orange Sport Info (nie udało sie to go zlikwidowali)- uklad bylby taki sam jak z PS czy PSE i PSN lepsze rodzynki szły by do OS a odpadki do OSI.

Układ byłby zdecydowanie inny. Orange Sport Info był prawdziwym kanałem informacyjnym. Świetne sport raporty (a nie zapętlone flesze) co godzinę, dużo programów publicystycznych i świetne podsumowanie dnia.

 

Teraz gdy mają tylko Orange Sport jest trochę mniej tych magazynów czy publicystyki (co zrozumiałe bo dają transmisje sportowe) ale i tak biją one na głowę to co prezentuje PSN. A równie dobrze po zlikwidowaniu OSI mogli w OS ciąć koszta i nie dawac żadnej publicystyki a transmisje uzupełniać powtórkami (jak TVP Sport).

 

Ja wole własnie te Flashe dynamiczne krótkie i zwiezlowate (w stylu Minisport+) a nie Orange zabawa w prezeneterów jak w TVP. Stacja informacyjna to informacyj- bramki, skroty i informacje nie publicystyka i gadajace głowy. Do tego slabe wybory meczów 1 ligi. Słaba oferta jesli chodzio prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak większość gal bokserskich transmitowanych na Polsacie Sport jest pokazywana także na kanale Polsat Sport News, za co należy się wielki plus Polsatowi. Ciekawsze prawa ma jednak Orange Sport. Jest kanałem bardziej informacyjnym niż Polsat Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze przez internet jeszcze nie takdawno nie dawali niektorych transmisji live

 

Orange Sport chciał dac do NTC Orange Sport Info (nie udało sie to go zlikwidowali)- uklad bylby taki sam jak z PS czy PSE i PSN lepsze rodzynki szły by do OS a odpadki do OSI.

Układ byłby zdecydowanie inny. Orange Sport Info był prawdziwym kanałem informacyjnym. Świetne sport raporty (a nie zapętlone flesze) co godzinę, dużo programów publicystycznych i świetne podsumowanie dnia.

 

Teraz gdy mają tylko Orange Sport jest trochę mniej tych magazynów czy publicystyki (co zrozumiałe bo dają transmisje sportowe) ale i tak biją one na głowę to co prezentuje PSN. A równie dobrze po zlikwidowaniu OSI mogli w OS ciąć koszta i nie dawac żadnej publicystyki a transmisje uzupełniać powtórkami (jak TVP Sport).

 

Ja wole własnie te Flashe dynamiczne krótkie i zwiezlowate (w stylu Minisport+) a nie Orange zabawa w prezeneterów jak w TVP. Stacja informacyjna to informacyj- bramki, skroty i informacje nie publicystyka i gadajace głowy. Do tego slabe wybory meczów 1 ligi. Słaba oferta jesli chodzio prawa.

A jakie prawa ma PSN? Stałych nie ma, jedynie to, co nie zmieści się na PS i PSE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie prawa ma PSN? Stałych nie ma, jedynie to, co nie zmieści się na PS i PSE.

No patrz nie koniecznie bo własnie jest tenis mimo ze na PS nic nie ma na żywo piłka plażowa i siatkowka plazowa była chyba tylko na PSN do tego MotoGP i za chwile koszykówka i prawdopodobnie siatkowka kobiet. Dzis wiecej na zywo na PSN niz na PS. 2 sierpnia 7 godzin - transmisji na zywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na PSN było zdecydowanie więcej transmisji, co zmniejszyło atrakcyjność płatnych kanałów, zwłaszcza PSE. Obecny układ jest dla Polsatu bardzo dobry, ponieważ PSN utrzymuje się w czołówce najchętniej oglądalnych kanałów sportowych, chociaż zdecydowana większość atrakcyjniejszych transmisji jest na kanałach płatnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...