Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, nie mogli pozostać przy Wimblefonie? AH.... A mam pytanie;, BBC włącza dodatkowe kanały FTA na równolegle transmisje, tzw. "bbc red button", jest tonawet ddostępne w freeview ktore posiadam. Czemu np. Polsat nie może tak zrobić?

 

Bo Polsat jest na Hotbirdzie, a tu nie ma miejsca na takie kanały. Musieliby to zrobić kosztem jakiegoś innego.

Ale dlaczego dublują Q F1 na 2 kanałach to już pojąć zupełnie nie mogę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego dublują Q F1 na 2 kanałach to już pojąć zupełnie nie mogę :P

To już inna sprawa - po co transmitować to samo na dwóch kanałach, skoro na jednym można było transmitować MotoGP na żywo. Już nawet mogli sobie puszczać ten qual w obydwu kanałach, ale przecież F1 kończyło się o 15, a MotoGP o 15 zaczynało. Najwyraźniej pan Zientarski z konkursami ma priorytet nad MotoGP live..

 

Ehh..

 

Nie pierwszy raz tak postępują. Najważniejsze to wepchać treści najbardziej pożądane do kanałów kodowanych, a PSN jest zwykłą zapchajdziurą.

Problem w tym, że są rzeczy, których nie ma ani na kanałach kodowanych, ani na tej zapchajdziurze. "Premiera" MotoGP i tak dopiero dzisiaj, o północy.. właśnie na zapchajdziurze PSN :)

 

Aha, o wyścigu Moto2 to już w ogóle lepiej nie wspominać - w tym czasie na PSN leciały zwiastuny/magazyny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy raz tak postępują. Najważniejsze to wepchać treści najbardziej pożądane do kanałów kodowanych, a PSN jest zwykłą zapchajdziurą.
Problem w tym, że są rzeczy, których nie ma ani na kanałach kodowanych, ani na tej zapchajdziurze. "Premiera" MotoGP i tak dopiero dzisiaj, o północy.. właśnie na zapchajdziurze PSN :)

 

]Aha, o wyścigu Moto2 to już w ogóle lepiej nie wspominać - w tym czasie na PSN leciały zwiastuny/magazyny..

 

Zapomnij o rej retransmisji, leci boks na żywo hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dziadostwo. Ani nie mają prawie nic wspólnego z kanałem newsowym, ani nie są polskim odpowiednikiem CT Sport. Jak już coś transmitują to zazwyczaj nie jest to uwzględnione w ramówce. Czasem losowo dadzą jakąś transmisję a kolejne już w kodowanych Polsatach Sport. Wypad z tym badziewiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, przecież Orange Sport to jest kanał!

Pelno programów sportowo-publicystycznych m.in Hyde Park, Kontratak. Sport Raporty co godzinę, Futbol Raport, Fight Raport. No i info weekend. Do tego sport: 1.liga polska, MLS, Walki bokserskie, UFC, żużel, liga portugalska, siatkówka, jest i piłka ręczna.

 

PSN się chowa, nawet Cafe Futbol dają na kanale kodowanym, Polsat Sport. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak było z f1 bo już nie wiem wiem ze 2 sesji treningowej nie pokali tylko tenis tak jak nie które mecze LŚ jak serbia-niemcy w sobotę z[beep] już tym wimbledonem bo za dużo niego a ok jak by się nie pokrywał z innymi transmisjami live które mają być na tym kanale ten turniej jest taki ważny jak to nie się tym czasem mecze polaków tylko inne albo do innego kanału przeniosą zazwyczaj do psn tak jest z LŚ i chyba z moto GP pś niech mecz śląska Wrocław eliminacji do ligi europy w Polsacie lub psn

Co do meczu Śląska w PSN lub Polsat, to się zgodzę, ale jak już piszesz petycję, to musi ona być napisana profesjonalnie, bo pod tym czymś nikt poważny się nie podpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do tej listy dołożył jeszcze mecze mecze reprezentacji siatkówki halowej i piłki ręcznej na najważniejszych imprezach i mecze Polaków w turniejach Wielkiego Szlema od ćwierćfinałów, ale to tylko takie marzenia, na razie mamy konsulatacje, a zanim to wejdzie w życie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem,że na beep te konsultacje jak obecnej ustawy nikt nie przestrzega i tak mecze Polaków były w PPV , mecze polskich drużyn od lat są w kodowanych kanałach. Jak by tak chciał stworzyć taką listę to wyszło by,że 3/4 sportu trzeba by odkodować,bo dla każdego co innego będzie ważne- dla jednych żużel, dla innych tenis itp. Moim zdaniem olimpiada ( którą i tak trzeba pokazywać bo jest wymóg iluś tam godzin) i mecze kadry piłkarskiej ( której mecze pomimo wyników od lat mają bardzo dużą widownię). Reszta jest zależna od tego czy jest Polak w czołówce czy nie- biegi teraz są dość popularne,ale odejdzie Kowalczyk to będzie tak samo jak z F1, to ustawę trzeba by zmieniać co kilka lat. Inna sprawa,że taka ustawa jak by chciał ją przestrzegać eliminowała by z rynku wielu nadawców, bo w jej myśl praw do europejskich pucharów nie mógłby kupić kanał kodowany bo nie ma on anteny ogólnodostępnej,a to jest działanie antyrynkowe i faworyzujące część nadawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...