Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PSN jest i tak najlepszym kanałem w NTC. Mecze Barcelony, Bayernu , siatkówka,piłka ręczna ,tenis. A to,że Polacy wolą jakieś trudne sprawy i inne denności no to świadczy o telewidzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie wynik jest jeszcze na pasku,zresztą akurat mecze Barcelony nie,ale inne pozycje lecą live,więc jeśli ludzie zamiast świetnego widowiska sportowego wolą powtórkę " Na dobre i na złe " no to nie dziwmy się,że nie ma inwestycji w ramówkę , skoro jeden odcinek można pokazać kilka razy w tygodniu i będzie miał kilka milionów widzów.

Wychodzi przyzwyczajenie widzów do kanałów ,które mieli w analogu i tylko je oglądają , nawet nie dlatego,że tamte są gorsze,po prostu nawet nie znają ich zawartości. Dwa : Jednak sport się sprzedaje jak grają Polacy i mają sukcesy, tak to Polacy nie są miłośnikami sportu w TV. Trzy: Kanał newsowy o sporcie z prawdziwego zdarzenia nie powstanie ,bo to są spore koszty,a efektu nie będzie. Inna sprawa,że kanały na które się powołują koledzy są płatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie wynik jest jeszcze na pasku,zresztą akurat mecze Barcelony nie,ale inne pozycje lecą live,więc jeśli ludzie zamiast świetnego widowiska sportowego wolą powtórkę " Na dobre i na złe " no to nie dziwmy się,że nie ma inwestycji w ramówkę , skoro jeden odcinek można pokazać kilka razy w tygodniu i będzie miał kilka milionów widzów.

Dlaczego wszystko sprowadzasz do takiego myślenia. Jak dla mnie PSN to akurat jeden z najgorszych kanałów w NTC (ma szczęście że jest ATM Powtórka :lol2: ). Ale nie dlatego że wolę obejrzeć powtórkę Klanu czy innego dziadostwa. Wolę zamiast PSN czy innego badziewia obejrzeć premierowy odcinek serialu z neta. Coraz bardziej obecnie zastanawiam się nad rezygnacją z Nki (umowa kończy mi się z końcem lipca) i pozostaniu przy necie. To co chcę i tak obejrzę, a te śmieci z NTC też mi w sumie do niczego nie potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie wynik jest jeszcze na pasku,zresztą akurat mecze Barcelony nie,ale inne pozycje lecą live,więc jeśli ludzie zamiast świetnego widowiska sportowego wolą powtórkę " Na dobre i na złe " no to nie dziwmy się,że nie ma inwestycji w ramówkę , skoro jeden odcinek można pokazać kilka razy w tygodniu i będzie miał kilka milionów widzów.

Dlaczego wszystko sprowadzasz do takiego myślenia. Jak dla mnie PSN to akurat jeden z najgorszych kanałów w NTC (ma szczęście że jest ATM Powtórka :lol2: ). Ale nie dlatego że wolę obejrzeć powtórkę Klanu czy innego dziadostwa. Wolę zamiast PSN czy innego badziewia obejrzeć premierowy odcinek serialu z neta. Coraz bardziej obecnie zastanawiam się nad rezygnacją z Nki (umowa kończy mi się z końcem lipca) i pozostaniu przy necie. To co chcę i tak obejrzę, a te śmieci z NTC też mi w sumie do niczego nie potrzebne.

Oczywiście mówię ogólnie,generalizując,ale skoro powtórka serialu np. "Ojciec Mateusz" gromadziła 5 mln widzów to co mam myśleć. Naprawdę uważam,ze np mecz Nadal-Federer na PSN-transmisja to naprawdę dobra pozycja czy dzisiejszy mecz VIVE,ale podejrzewam,że nie będzie miał wielkiej oglądalności,bo większość wybierze tradycyjnie główne kanały i odgrzewane kotlety..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest napisane na początku tego działu Sportowo-informacyjne kanały telewizyjne nSport oraz Orange Sport Info doczekają się poważnego konkurenta. Grupa Polsat w najbliższych miesiącach uruchomi nową stację telewizyjną - Polsat Sport News.

Grupa Polsat przygotowuje się do uruchomienia nowego kanału tematycznego - dowiedział się Presserwis. Będzie to informacyjno-sportowa stacja Polsat Sport News, która dostępna będzie w Cyfrowym Polsacie oraz w sieciach kablowych. W ramówce stacji znajdą się m.in. serwisy informacyjne oraz magazyny publicystyczne.

 

Uruchomienie nowej stacji potwierdza rzecznik prasowy Telewizji Polsat. Jest szansa, że stacja ruszy jeszcze w tym roku - nadawca wystąpił już do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o przyznanie koncesji na nadawanie. To właśnie od jej otrzymania uzależniona jest data startu nowej stacji.

 

Polsat Sport News będzie już dziesiątym kanałem tematycznym Grupy Polsat i trzecim o charakterze informacyjnym. Obecnie portfolio tematycznych kanałów Grupy Polsat tworzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten kanał jest wystarczająco atrakcyjny dla osób korzystających wyłącznie z NTC, co widać po dobrych wynikach oglądalności. Dotyczy to głownie osób, dla których wynik meczu, czy zwycięzca jakiś zawodów nie jest najważniejszy. Oni po prostu lubią oglądać sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czeskiego CT Sport nawet się to coś nie umywa. Więc skoro już nazwali go Polsat Sport News to mogliby zrobić z tego porządny newsowy kanał, a nie taką miernotę jak obecnie gdzie ani newsów ani transmisji ciekawych nie ma.

Kanał nadaje niezgodnie z nazwą to fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Więc skoro już nazwali go Polsat Sport News to mogliby zrobić z tego porządny newsowy kanał, a nie taką miernotę jak obecnie gdzie ani newsów ani transmisji ciekawych nie ma.

Chyba nie oglądasz tego kanału skoro nie wiesz że są newsy i nawet dość często transmisje na żywo. Gdyby nie ten kanał to osoba niebędąca abonamentem platform nie miała by w ogóle możliwości obejrzeć żadnego wydarzenia sportowego. Zawsze znajdą się takie osoby że im nic nie pasuje i nabijają sobie posty w tym tomacie w sprawie nazwy kanału , Polsat obiecał kanał newsowy i jest kanał newsowy a że przy okazji można obejrzeć jakiś mecz to super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czeskiego CT Sport nawet się to coś nie umywa. Więc skoro już nazwali go Polsat Sport News to mogliby zrobić z tego porządny newsowy kanał, a nie taką miernotę jak obecnie gdzie ani newsów ani transmisji ciekawych nie ma.

Kanał nadaje niezgodnie z nazwą to fakt.

 

Ale zgodnie z koncesją a to najważniejsze. Mogliby nawet nazwać stację Polsat Hip-Hop, ale jak w koncesji jest zapisane, że to kanał sportowy to jest to kanał sportowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie oglądasz tego kanału skoro nie wiesz że są newsy i nawet dość często transmisje na żywo. Gdyby nie ten kanał to osoba niebędąca abonamentem platform nie miała by w ogóle możliwości obejrzeć żadnego wydarzenia sportowego. Zawsze znajdą się takie osoby że im nic nie pasuje i nabijają sobie posty w tym tomacie w sprawie nazwy kanału , Polsat obiecał kanał newsowy i jest kanał newsowy a że przy okazji można obejrzeć jakiś mecz to super.

 

Jak juz wiele razy pisalismy, nie jest to kanal newsowy.

Jest to dno... Oki, transmisje na zywo sa i to jest super, ale newsy? Haha tyle newsów to w gazetce szkolnej znajdziesz, magazyny to z zagranicy (Trans World Sport, Fifa Futbol Mundial), nawet Cafe Futbol jest na Polsat Sport. Wczesniej juz pisalem ile mogliby zrobic, m.in tv sportowo-sniadaniowa, magazyny typu Sport+Extra. Maja diamentowa lige, jest jakis magazyn podsumowujacy? NIE MA!

To jest najgorszy kanal ze wszystkich kanalów sportowych, juz nsport po polaczenie z C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Więc skoro już nazwali go Polsat Sport News to mogliby zrobić z tego porządny newsowy kanał, a nie taką miernotę jak obecnie gdzie ani newsów ani transmisji ciekawych nie ma.

Chyba nie oglądasz tego kanału skoro nie wiesz że są newsy i nawet dość często transmisje na żywo. Gdyby nie ten kanał to osoba niebędąca abonamentem platform nie miała by w ogóle możliwości obejrzeć żadnego wydarzenia sportowego. Zawsze znajdą się takie osoby że im nic nie pasuje i nabijają sobie posty w tym tomacie w sprawie nazwy kanału , Polsat obiecał kanał newsowy i jest kanał newsowy a że przy okazji można obejrzeć jakiś mecz to super.

Chyba nie zrozumiałeś tego o czym pisałem. To co jest teraz to jest zwykła bylejakość. Ani ciekawych transmisji ani porządnych programów newsowych. Ot, tyle żeby wpierniczyć kanał do NTC po jak najniższych kosztach i rąbać reklamy.

 

Albo robią z tego coś na wzór CT Sport z transmisjami ciekawych dla nas wydarzeń (czyli mecze polskich drużyn do których Polsat posiada prawa, czy turnieje indywidualne z udziałem Polaków) albo robią z tego porządny kanał newsowy na wzór SkySportsNews albo ESPNews. No ale to Polska, tutaj wszystko przejdzie :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel85 zależy co dla kogo jest ciekawe: Dla mnie np. dzisiejszy mecz VIVE Targów Kielce był ciekawy czy finał turnieju w Madrycie z racji tego,że interesuję się tenisem też. Wiadomo,że Polsat chciał władować kanał do NTC i nie mógł go nazwać Polsat Sport,Polsat Sport Extra, to wymyślili dopisek news taka rzeczywistość. Ja też jestem krytyczny wobec tego,że nie jest to kanał typu SkysportsNews czy ESPNews,ale z tych nowych tworów (TV 6,ATM Rozrywka,TTV czy inne) dla mnie to jest i tak najlepszy nowo powwstały kanał . Newsowow ten kanał jest fatalny,bo często to są archiwalne newsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...