Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Ja również. To Jacek Person. Wcześniejszą porą komentował także Andrzej Person i wspólnie. Muszę przyznać, że wciągnął mnie ten golf i prawie zapomniałem dzisiaj o F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swoim Twitterze Jacek Person napisał, że we wrześniu Polsat pokaże także Ryder Cup, a więc dodatkowy wspaniały turniej golfowy do kolekcji.

 

Szczerze mówiąc mnie też bardzo "wciągnął" golf. Przyznam się, że poprzednie British Open także starałem się oglądać, ale tegoroczny jest fantastyczny. Panowie Andrzej oraz Jacek Person są niesamowici jeżeli chodzi o komentowanie. Pan Andrzej to kopalnia wiedzy o golfie, zna starsze momenty z tej gry, z kolei pan Jacek również fajnie komentuje, ale co ważniejsze można zadawać mu pytania do niego na Twitterze dotyczącego golfa oraz British Open. Trzeba przyznać, że ten pomysł to strzał w dziesiątkę. Bowiem nie wszystkiego można się dowiedzieć z neta, a tak człowiek, który zna się nad tym od lat odpowiada osobom, które dopiero wtajemniczają się w tą piękną dyscyplinę.

 

P.S. Życzę Polsatowi, aby oprócz British Open oraz Ryder Cup na antenach sportowych zagościły także pozostałe turnieje wielkiego szlema w golfie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nacieszyli się odbiorcy NTC godzinnym programem informacyjnym. Studio Londyn News będzie nadawany tylko w Polsacie Sport i Polsacie News. W Polsacie Sport News jest planowany jedynie o 23 pięciominutowy flesz "na żywo". Szczerze to nie widzę sensu dublowania jednego programu w dwóch kanałach,które są dostępne w najniższym pakiecie Cyfrowego Polsatu. Gdyby program był np. w Polsacie Sport i PSN to miało by to sens,bo wtedy skorzystali by z tego widzowie,którzy nie mają CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nacieszyli się odbiorcy NTC godzinnym programem informacyjnym. Studio Londyn News będzie nadawany tylko w Polsacie Sport i Polsacie News. W Polsacie Sport News jest planowany jedynie o 23 pięciominutowy flesz "na żywo". Szczerze to nie widzę sensu dublowania jednego programu w dwóch kanałach,które są dostępne w najniższym pakiecie Cyfrowego Polsatu. Gdyby program był np. w Polsacie Sport i PSN to miało by to sens,bo wtedy skorzystali by z tego widzowie,którzy nie mają CP.

 

Tracą na tym tylko Ci co maja DVB-T i żadnej platformy bo Polsat News jest w N i C+ wiec tam obejrzą Studio Londyn News. Więc dałbym to raczej na PN i PSN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytania

1.czy będzie ta plus liga na polsat sport news i kiedy ona się zaczyna czy są jakieś już terminarze transmisji ?

2.czy będą dalej mecze ligi rosyjskiej na psn?

3.czy będą mecze ekstraklasy na psn?

4.czy będzie oprócz tego jeszcz jakaś liga?

chodzi mi o transmisje na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubań Krasnodar - FK Krasnodar w sobotę o godz. 18.05 w Polsacie Sport

News. Być może jakieś mecze ligi holenderskiej i ukraińskiej okazyjnie się pojawią na żywo. Myślę, że jak będą mieli zapchane ramówki płatnych kanałów, to trochę meczy się pojawi, nic konkretnego jednak nie podano.

 

Jeżeli chodzi o ligę polską, to nie ma szans na transmisje, jedynie skróty meczów we fleszach będą pewnie nadal.

 

Co do siatkówki, to nie za dobrze się orientuję, ale żadnych oficjalnych informacji o przeniesieniu plus ligi w całości nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisje Live

dzisiaj, 17 sierpnia 17:05 Polsat Sport News Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Cincinnati

1. mecz ćwierćfinałowy

tenis

 

dzisiaj, 17 sierpnia 18:05 Polsat Sport News Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Cincinnati

1. mecz ćwierćfinałowy

tenis

 

dzisiaj, 17 sierpnia 19:05 Polsat Sport News Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Cincinnati

2. mecz ćwierćfinałowy

tenis

 

dzisiaj, 17 sierpnia 20:05 Polsat Sport News Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Cincinnati

2. mecz ćwierćfinałowy

tenis

 

sobota, 18 sierpnia 15:15 Polsat Sport News Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Indianapolis

3. sesja treningowa w klasie Moto3

 

sobota, 18 sierpnia 16:10 Polsat Sport News Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Indianapolis

3. sesja treningowa w klasie MotoGP

sporty motorowe

 

sobota, 18 sierpnia 17:30 Polsat Sport News Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy

mecz: Szwajcaria - Polska

koszykówka

 

sobota, 18 sierpnia 19:55 Polsat Sport News Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Indianapolis

sesja kwalifikacyjna w klasie MotoGP

sporty motorowe

 

sobota, 18 sierpnia 21:10 Polsat Sport News Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Indianapolis

sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2

sporty motorowe

 

niedziela, 19 sierpnia 14:40 Polsat Sport News Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Indianapolis

rozgrzewka w klasie Moto3

sporty motorowe

 

niedziela, 19 sierpnia 15:10 Polsat Sport News Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Indianapolis

rozgrzewka w klasie Moto2

sporty motorowe

 

niedziela, 19 sierpnia 15:40 Polsat Sport News Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Indianapolis

rozgrzewka w klasie MotoGP

sporty motorowe

niedziela, 19 sierpnia 11.05: Vorskla Połtawa - Dynamo Kijów

Liga rosyjska

źródło teleman.pl/polsatsport.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...