Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze jest to,że te newsy nie są akytualizowane,te same wiadomości lecą przez kilka godzin. Np. kontuzji doznaje Fabiańsdki,a w tych newsach co godzinę nie ma nic na ten temat,dobrze,że pasek chociaż aktualizują chociaż w miarę na bieżąco,choć i to nie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co komu konferencje prasowe ?

Pokazują dużo transmisji LIVE i o to chodzi właśnie. A newsy nie są tak wcale biedne jak sugerujesz i nie trwają po 3min więc radzę uważniej oglądać.

Jest dobrze jak jest, przynajmniej nadal maja trzy kanały na których mogą zmieścić sportowe transmije jakie mają kupione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazują dużo transmisji LIVE i o to chodzi właśnie.

Było o tym już z tysiąc razy mowa ale powtórze jeszcze raz. Trzeba było stworzyć kanał Polsat Sport Bis, Polsat Sport DVB-T, a nie Polsat Sport NEWS. SkySports News jednak to to nigdy widocznie nie będzie. Szkoda.

 

A newsy nie są tak wcale biedne jak sugerujesz i nie trwają po 3min więc radzę uważniej oglądać.

Nie raz specjalnie liczyłem. 3, 4 minuty i koniec. W dodatku to co pisał @wislok, często kompletnie nieaktualne. Raczej archinewsy niż newsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oglądam tvn24 ani jakichś palikotów czy tusków. Chcę oglądać porządny sport i taki dzisiaj na Polsacie sport news dostałem. Bo gdyby nie tne kanał to pewnie mecze Czechów i Włochów byśmy mogli zobaczyc dopiero z odtworzneia po północy.

A, że nieraz newsy trwaja 3-4min to wynik bardziej takich dni w których nic się nie dzieje w sporcie więc o czym maja mówić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Było o tym już z tysiąc razy mowa ale powtórze jeszcze raz. Trzeba było stworzyć kanał Polsat Sport Bis, Polsat Sport DVB-T, a nie Polsat Sport NEWS.

To ja też tysięczny raz powtórzę, że jest to prywatna stacja i jej właściciel nazywa ją sobie jak chce. :) Nic Ci do tego kolego. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Będzie magazyn publicystyczny Cafe Euro podczas Euro od 22:45 do 0:45. Nie będzie skrótów bo TVP się nie zgodziła. Będą tylko półtora minutowe skróty z meczów Polaków, półfinałów i finału. A tak to będzie publicystyczna dyskusja. Program poleci w Polsaci Sport a byłby to idealny program dla Polsat Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie będę oglądał tego kanału. Newsy co godzina - to jasne. Ale niech to będą newsy z prawdziwego zdarzenia a nie w trzy minuty przeczytane przez lektora. Do tego więcej publicystyki, magazyny, wywiady, transmisje konferencji prasowych itp, itd. Ale widocznie dla Polsatu to za trudne.

 

Tak myślałem, że chwilę przed wakacjami nie będą nic nowego wprowadzać. Spodziewałbym się poważnych zmian na jesień. Mam nadzieję, że nie znikną transmisje live, ale dodadzą to, o czym ty piszesz, bo wtedy to byłby kanał z prawdziwego zdarzenia.

 

Po co komu konferencje prasowe ?

Pokazują dużo transmisji LIVE i o to chodzi właśnie. A newsy nie są tak wcale biedne jak sugerujesz i nie trwają po 3min więc radzę uważniej oglądać.

Jest dobrze jak jest, przynajmniej nadal maja trzy kanały na których mogą zmieścić sportowe transmije jakie mają kupione.

 

Newsy może i trwają więcej niż 3 minuty, ale przydałby się program informacyjny z prawdziwego zdarzenia. Ostatnio był jakiś materiał, który był też w "Wydarzeniach" i tam został wcześniej odpowiednio zapowiedziany. Tutaj nie było zapowiedzi i nie wiadomo było w zasadzie w jakim celu on sobie leci (to było coś o Grecji). A konferencje prasowe? Ostatnio doszedłem do wniosku, że chętnie obejrzałbym sobie konferencję prasową reprezentacji Polski w piłce nożnej, albo jakiegoś zespołu, no ale nie mam gdzie, bo nikt nie transmituje. Gdyby to robił PSN, to byłoby to coś dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nikt nie jest przeciw transmisja gdy na pozostałych kanałach nie ma miejsca, wręcz przeciwnie, ale ja jestem przeciw ciągłym powtórka meczy, pokazywanie meczy, które lecą równolegle na innym kanale. Powinny byc informacje ze studia, więcej reportaży, wywiadów, konferencji itp. Wszelkie progrmy jak cafe futbol itp powinny być na tym kanale. Do tego jeszcze codziennie podsumowanie dnia tylko takie z prawdziwego zdarzenia, a nie że czyta Wanio parę informacji i to jeszcze z odtworzenia z polsatu news, a to już jest dla mnie parodia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisje live, nawet, gdy są równolegle na stacjach kodowanych mi odpowiadają. Powtórki to tylko zapychacze czasu, bo nie znam nikogo, kto by chciał oglądać powtórkę jakiegoś wydarzenia sportowego, no chyba, że sprzed x lat. Albo się ogląda live, albo wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pavl6 dokładnie. Ja nie oglądam nigdy retransmisji albo oglądam live albo wcale. Cafe Euro super inicjatywa,jak będą nudzić w TVP to dam na Kowalczyka i Kołtonia ,na to liczyłem ze strony Polsatu i się nie zawiodłem.Tylko taki program winien być w PSN.

Wiking zgoda to prywatny nadawca i może robić co chce,co nie zmienia faktu,że ja mogę to krytykować,w końcu jestem wolnym człowiekiem i żyję w wolnym kraju(teoretycznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzisiaj, o godzinie 12, na antenie kanału sportowo-informacyjnego Polsat Sport News w końcu konferencja. Będzie to konferencja reprezentacji Polski. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry mecz w sobotę o 21.00 w Polsat Sport News.Będzie to towarzyski mecz w piłce nożnej Brazylia-Argentyna.Ciekawe jednak czy ten mecz wygra z Euro?

 

gdyby nie Euro to ten mecz byłby w kanałach kodowanych.

 

Co do konferencji to jestem w szoku, oby to nie był wyjatek i żeby coś drgnęło w tym kanale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, o godzinie 12, na antenie kanału sportowo-informacyjnego Polsat Sport News w końcu konferencja. Będzie to konferencja reprezentacji Polski. :)

 

To bardzo dobra informacja - mam nadzieję, że to dopiero początek. Szkoda, że akurat nie było mnie wtedy w domu :(.

 

EDIT: O, widzę, że nawet kolarstwo (Tour de Suisse, chyba tylko powtórki) będzie na tej stacji. Fajnie, że jest różnorodność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...