Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciesz się,że w ogóle pokazują.. Zresztą już pisałem - nie masz powodu rozpaczać, fani Isi nawet na skróty w otwartej TV nie mogą liczyć :) Zresztą tak ten świat jest urządzony, nie można mieć wszystkiego za free.. Rwnie dobrze mógłbym narzekać,że Premier League nie jest w TV otwartej, a przecież nie każdy ma NC+. Jednak teraz w dobie internetu dostęp do transmisji sportowej jest dużo prostszy, poza tym możesz za darmo na RTL oglądać,a jak nie masz takiej możliwości to możesz sobie jednak wziąć CP,a jak to nie wchodzi w grę to możesz sobie wykupić pakiet w Ipli, możesz kupić pojedyncze wydarzenie na Ipli,czyli ten wyścig w Monako, znaleźć darmowy stream. Masz mnóstwo możliwości, wystarczy jedynie po nie sięgnąć ,a nie czekać na łaskę i niełaskę panów z Polsatu i czy ci dadzą retransmisję w PSN czy nie i kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się,że w ogóle pokazują.. Zresztą już pisałem - nie masz powodu rozpaczać, fani Isi nawet na skróty w otwartej TV nie mogą liczyć

TVP nie ma darmowego kanału sportowego, a Polsat ma.

 

Oglądanie F1 na stremach jest cięzkie, gorsza jakość, wielkośc ekranu mniejsza itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się,że w ogóle pokazują.. Zresztą już pisałem - nie masz powodu rozpaczać, fani Isi nawet na skróty w otwartej TV nie mogą liczyć

TVP nie ma darmowego kanału sportowego, a Polsat ma.

 

Oglądanie F1 na stremach jest cięzkie, gorsza jakość, wielkośc ekranu mniejsza itd.

No i co z tego?? Nie muszą dawać F1 akurat na nim. Stocha,Kowalczyk, czy inne rozgrywki pokazują na otwartych antenach niesportowych to mogli by także i tenis. To żaden argument. Chodzi o to czy lepiej tutaj rozpaczać co tydzień czy lepiej umieć sobie radzić i rozwijać swoją pasję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio prawa sportowe kosztują bardzo dużo i wymagać by coś było za free jest chyba nie na miejscu.A 20zł za miesiąc to chyba nie jest aż tak wiele.

 

Ja tam mam Plus i za 14,76 zł miesięcznie (tyle kosztuje pakiet IPLA MIX) mam o wiele więcej niż dostęp do F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragiczna jakość? Mały ekran? Bez przesady. Można włączyć transmisje na Smart TV i jest naprawdę w porządku. Tak jak 30zł za SMS to była zbyt wysoka cena dla mnie to za 14,76zł w Plusie doładowuje bo dosyć tanio wychodzi dla kogoś kto nie ma zarówno Eurosportu jak i Polsat Sport.

@connor Jakość jest porównywalna a nawet lepsza z wersjami SD kanałów, a opóźnienie wynosi co najwyżej 1,5 minuty czyli nie za dużo. Jakości HD takiej jak na satelicie wiadomo że w streamingu nie uświadczymy, serwery Ipli by pewnie tego nie wytrzymały :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To włącz Polsat sport HD, albo jak wcześniej zanim nie zaczęli wyrywać kasy, na Polsat HD. Nie ma co porównywać tych kanały do ipli nawet jak oglądasz przez TV. Miej na uwadze też na ogromne opóźnienie, dużo dużo większe niż w tradycyjnej tv, które powoduje że oglądasz mocno przeterminowany przekaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się,że w ogóle pokazują.. Zresztą już pisałem - nie masz powodu rozpaczać, fani Isi nawet na skróty w otwartej TV nie mogą liczyć :) Zresztą tak ten świat jest urządzony, nie można mieć wszystkiego za free.. .

 

Nie masz racji Isię można zobaczyć bardzo często na kanale supertenis HD mecze z reguły są z opóźnienieniem okół 3-4 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up jak już prostujesz to rób to dobrze. Po pierwsze Kanał Super Tenis HD nie jest kanałem otwartym, a o takim pisałem. Po drugie mecze Agnieszki Radwańskiej są na tym kanale pokazywane "na żywo",a nie z odtworzenia z kilkudniowym opóźnieniem , bo Super tenis HD transmituje cykl WTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miej na uwadze że w tragicznej jakości i na malutkim ekranie

 

Jak to mówiono za czasów, gdy byłem w gimnazjum i liceum: chyba ty! Ja tego nie oglądam na komórce z internetem mobilnym z najwolniejszą prędkością, tylko na laptopie na łączu dobrej jakości i prędkości ;). Myślę, że przy jakości polskich kanaów tv na satelicie, która jest mierna w porównaniu do standardów europejskich, najwyższa jakość z Ipli nie odbiega od tego, co mógłbym oglądać, gdyby chciało mi się przepłacać za pakiety satelitarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w PSN o 19:00 rozpoczął się 2 pólfinał tenisowego turnieju w Madrycie(na żywo), trwał on do ok.22:15,więc mecz o 3.miejsce w siatkarskich klubowych MŚ nie pokazywano na żywo od 21:30, tylko jako premiera od ok.22:15 jako premiera,ten mecz trwał też bardzo długo, bo grano 5 setów, wiadomo,że kwalifikacji F1 nie pokazano o 23:00, nie wie ktoś czy jednak póżniej to pokazli(tj. po 1:00) w PSN,a może przesuneli na dzisiaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up jak już prostujesz to rób to dobrze. Po pierwsze Kanał Super Tenis HD nie jest kanałem otwartym, a o takim pisałem. Po drugie mecze Agnieszki Radwańskiej są na tym kanale pokazywane "na żywo",a nie z odtworzenia z kilkudniowym opóźnieniem , bo Super tenis HD transmituje cykl WTA.

 

 

Jak to już ktoś zapisał to kanał FTA, a jeśli chodzi o spotkania na żywo to na tym kanale takich nie uświadczysz , na pewno nie z zawodnikami z góry tabeli WTA czy też ATP. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nojszek widzę,że nie jesteś na bieżąco. Proszę oto program Kanału Super tenis HD : http://www.supertennis.tv/ jest np. dzisiaj finał turnieju WTA w Madrycie. Sprawdź sobie zakładkę eventi live i zobacz jakie prawa ma ten kanał- wszystkie najważniejsze turnieje WTA i to szeroko transmitowane. Co do kanału FTA - też nie jestem pewny czy takowym obecnie jest, bo kolega pisał,że aby mieć do niego dostęp musiał wykupić wyższy pakiet płatnej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up jak już prostujesz to rób to dobrze. Po pierwsze Kanał Super Tenis HD nie jest kanałem otwartym, a o takim pisałem. Po drugie mecze Agnieszki Radwańskiej są na tym kanale pokazywane "na żywo",a nie z odtworzenia z kilkudniowym opóźnieniem , bo Super tenis HD transmituje cykl WTA.

 

 

Jak to już ktoś zapisał to kanał FTA, a jeśli chodzi o spotkania na żywo to na tym kanale takich nie uświadczysz , na pewno nie z zawodnikami z góry tabeli WTA czy też ATP. pozdrawiam

 

 

Co Ty bredzisz? Tam są tydzień w tydzień mecze WTA/ATP z najlepszymi zawodnikami świata. Wczoraj tam oglądałem finał WTA w Madrycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...