Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PSN ma wiele braków co do takiego Orange Sport. w OS jest mnóstwo dokumentów, dużo informacji i co najważniejsze dużo transmisji na żywo. Według mnie Orange Sport powinno dostać licencje, a nie ten PSN, który nie poczynił progresu od ładnych paru miesięcy, a nawet regres. W Sport Flesz co godzinę jest TO SAMO. A gdzie jakieś nowinki transferowe czy coś w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy o innych kanałach np. ATM Powtórka i TVP Polonia. Ale kanał zalicza się do najgorszych kanałów Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Czy można usunąć kanał z Naziemnej Telewizji Cyfrowej decyzją Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji?

 

Edit: zgodnie z tym co napisał @connor zamieniłem ustawą na decyzją :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy o innych kanałach np. ATM Powtórka i TVP Polonia. Ale kanał zalicza się do najgorszych kanałów Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Czy można usunąć kanał z Naziemnej Telewizji Cyfrowej decyzją Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji?

 

Edit: zgodnie z tym co napisał @connor zamieniłem ustawą na decyzją :wink:

 

Musieliby w rażący sposób nie wypełniać koncesji, a oni mają w koncesji zapisane dokładnie to, co obecnie emitują :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy o innych kanałach np. ATM Powtórka i TVP Polonia. Ale kanał zalicza się do najgorszych kanałów Naziemnej Telewizji Cyfrowej.

 

Całe szczęście, że Polsat nie zdołał wepchnąć kolejnego badziewia, czyli Polsat Kids z 75% powtórek.

 

A co do PSN to powinni coś zrobić z tymi paskami na dole ekranu. Nie muszą zajmować 1/3 ekranu... Nie wiem jak z innymi audycjami, ale w magazynie FIFA Futbol Mundial zasłaniają wszystkie podpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do PSN to powinni coś zrobić z tymi paskami na dole ekranu. Nie muszą zajmować 1/3 ekranu... Nie wiem jak z innymi audycjami, ale w magazynie FIFA Futbol Mundial zasłaniają wszystkie podpisy.

Na szczęście paski są tylko przy powtórkach. Powinni zrobić pasek podobny do Orange Sport, który zbytnio nie szpeci programu. Kiedyś paski były też przy Sport Flash, ale od jakiegoś czasu już się nie pojawiają. Kiedy jest pilna wiadomość pasek pojawia się niezależnie od tego, czy jest powtórka, czy premiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie powinna być mowa, ten PSN to największe bagno w historii Polskiej NTC ;)

Dla ciebie to może jest bagno , ale dla licznej widowni kanałów DVB-T jest jednym z najlepszych kanałów. Można tu obejrzeć jedną z najlepszych lig siatkówki, żużla , a w przyszłości może i polską ligę koszykówki :) dlatego pisanie takich opinii niema sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie powinna być mowa, ten PSN to największe bagno w historii Polskiej NTC ;)

Nie rozumiem, jak można uważać kanał Polsat Sport News za gorszy od Polo TV, Eski TV, ATM Rozrywki, czy TV6 itp....

 

 

Źle to napisałem, chodzi że największy błąd w NTC czyli że mogli co innego wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...