Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

toja00 - miałem dekoder HD5000. Udało mi się go wymienić na ECHOSTAR DVR-7400 HD. Wydaje mi się, że HD 5000 miał lepszy obraz. Ale za to jego stabilność działania doprowadzała mnie do szału. Nie było dnia aby się nie zawiesił itd. Teraz nie wiem co to jest zawieszenie się tunera, nagrywa to co chce. Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolony. Nie wiem jak się sprawuje HDS400e? Ale ja bym się nie przesiadał na HD5000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos kiedyś pisał że nie można odbierać przekazów na tym dekoderze a jednak udało mi się złapać przekaz z satelity Astra 23.5 i moge oglądać konferencje Mercrdesa.Parametry 12.561 V 6666, jeżeli macie możliwość odbierać ten feed na tym dekoderze napiszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Informujemy, iż na satelicie umieszczone zostało nowe oprogramowanie dla dekoderów HD 5000.

 

Zaznaczamy, że aktualizacja dotyczy tylko ograniczonej partii dekoderów, których numery modułów zawierają się w przedziale od 172628812829 do 172635327886. Pozostałe dekodery powinny mieć nadal wersję softu 1.80.1.5.

 

Najważniejsze zmiany w nowej wersji oprogramowania: 1.110.1.5

 

wyeliminowanie przypadków pojawiania się czarnego ekranu podczas odtwarzania nagranego wcześniej materiału audiowizualnego,

dodanie w Strefie Abonenta komunikatu: „Zachęcamy do realizowania opłat poprzez bankowość elektroniczną…”,

dodanie ikony Dolby Digital Plus przy kanałach, które zawierają taką ścieżkę audio,

dodanie opcji blokowania nagranego materiału audiowizualnego na liście nagrań,

wprowadzenie drobnych zmian w Blokadzie Rodzicielskiej,

wyeliminowanie przypadków zawieszania się dekodera.

 

Jak zaktualizować oprogramowanie:

 

Aby zaktualizować oprogramowanie należy przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać opcję Ustawienia i Aktualizacja oprogramowania w Menu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może się powtarzam ale nie znalazłem pełnej odpowiedzi na pytanie dotyczące problemu z "IPLA" czyli BŁĄD 4171-nie można wyznaczyć adresu hosta.Przywracałem ustawienia fabryczne i nic.mam Livebox z Neostrady dekoder podłączony przy pomocy kabla Ethernet.Może ktoś pomoże

 

Pozdrawiam

pio7405

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...