Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dziwna sprawa , mam neostrade i podlaczonego HD 5000 aby sobie iplę oglądać... od czasu gdy już zmienili softa dla wszystkich to jak włączam iple to dekoder najpierw się wiesza , a później sam wyłącza , albo inaczej resetuje , odrazu mam planszę z ustawieniem anteny... APS czy coś mogę innego zrobić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo proszę o pomoc. Chcę korzystać z ipli poprzez dekoder cyfrowego polsatu hd5000, ale po podłączeniu go przez kabel ethernet wyskakuje mi błąd 4171 nie można wyznaczyć adresu hosta. Próbowałam ręcznie skonfigurować sieć, ale problem nadal nie zostaje rozwiązany. Może wpisałam złe adresy IP, maski itp? Mam internet w netii, router Netia Spot, prędkość 19,58Mb. Korzystam jedynie z internetu bezprzewodowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wina lezy po stronie dekodera, wiec zrob ustawienia fabryczne, jezeli to nie pomoze to kombinuj w ustawieniach internetu w dekoderze (ip itd.).

Ja mam rowniez internet z netii (netia spot) i np. Turbodekoder sam mi wszystko wyszukal itp... wszystko smiga az milo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek podpisał mi upoważnienie i poszedłem wymienić mu tego złoma.Oczywiście brak tego u dystrybutora,ludzie masowo chcą wymieniać a tu sprzętu brak.Dają co im zostało na stanie więc dostałem wielkiego kolosa echostara 7100 hd. Wizualnie gorszy od hd5000 ale ma super funcję przy tworzeniu listy -Przesuń. To wiele upraszcza. I do tego przełączanie gòra dół na dużych klawiszach na pilocie a nie gdzieś na boku.

Edit: O Boże kolejny szmelc, lista ulubionych od 200 i do tego trzeba transpondery dublować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Posiadam Cyfrowy Polsat z dekoderem HD5000. Sieć domowa jest oparta na 3G/2Mbit/s (modem podłączony do routera wifi). Dekoder pobiera adres z sieci (podłączony bezpośrednio kablem do routera po LAN-ie) ale dostęp do IPLI mam tylko i wyłącznie po przeprowadzeniu przywrócenia ustawień fabrycznych na dekoderze. Wtedy Ipla działa normalnie. Po przejściu w tryb TV, a następnie ponownym uruchomieniu Ipla - dostaję tylko same błędy: 4171 Nie można odnaleźć adresu hosta, Zbyt długi czas oczekiwania itp. Po przywróceniu ustawień fabrycznych Ipla znów działa normalnie do pierwszego wyłączenia.

Pingi z komputera na adres dekodera działają cały czas, router działa normalnie, podłączenie do internetu jest cały czas aktywne.

Czy ktoś wie z czym może być problem? Ktoś ma podobnie u siebie?

Proszę o pomoc.

Z góry dzięki

Pozdrawiam

damianos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o pomoc: dekoder HD5000 połączony kablem EURO z TV kineskopowym - podczas pogłaśniania lub zmiany kanałów pilotem zaczyna migać czerwona dioda i głos albo kanały przełączają się same, nie idzie tego powstrzymać. Zmiana pilota i kabla EURO nie pomogła, w APS-ie dekoder działa prawidłowo----POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...